[Ö: 73.046.000] CSABIKA [SF-TAG] vs. Sicario [W-SQ] (T: 3.650.000, V: 69.396.000)

  • Kedves Olvasóim!

    Megmondom őszintén nem akartam kirakni ezt a csatát, mert nem akartam mutogatni és a védőt sem ezzel bántani. A védőtől a mai nap sacc/kb 30.000.000 egységnyi nyersanyagot szedtem be. Viszont nem is ez a lényeg.

    Nem rég rám irt a védő (kár, hogy nem lehet bemásolni), hogy majd a lelkemen szárad a társaim elhullása.


    Na most... ha nekem valakivel bajom van akkor nem egy ártatlan félt fogok addig farmolni míg abba nem hagyja( gondolok itt a kisebbekre).

    Nálam is van ami elvihető, azaz meg lehet próbálni elvinni. De az, hogy mert én (korábbi csatában elhangzottakat idézve valamelyest), 4 bolygóján kikapcsoltam a világítást, akkor szerintem rajtam kellene bosszút állni és nem egy kisebben.

    Azzal meg végképpen nem dicsekednék a védő helyében, hogy 6kkk-s flottával még mindig menekül (bár senkinek semmi köze ki és hogyan FS-el), de ha ilyen sztár akkor nem kell elsőnek elbújni a 4-esba(ahová utánuk mentünk) aztán most elbújni az 5-ösbe.

    Jöhetnek a kommentek, hogy ez milyen csata és a stb... De itt már nem a csata nagysága és a szépsége számít. Ha profit van, menni fogok!

    Nem akarok senkit hergelni, de az üzenete felidegesített és csakis az miatt került fórumra a csata!

    Ezen az időponton (11-01-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 500

    Romboló 1.000

    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Napműhold 1.998

    Csatacirkáló 303

    Crawler 878

    Rakéta kilövő 6.028

    Könnyű lézer 6.256

    Nehéz lézer 72

    Gauss ágyú 12

    Ion ágyú 1.036

    Plazmatorony 2

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 465 ( -35 )

    Romboló 996 ( -4 )

    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    541.431 Fém, 277.109 Kristály és 272.476 Deutérium


    A támadó összesen 3.650.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 69.396.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 5.884.350 fém és 6.288.450 kristály lebeg.

    A támadó 1.091.016 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    4.185.000 Fém és 4.185.000 Kristály

    1.699.350 Fém és 2.133.450 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    5.884.350 Fém és 6.318.450 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 4.435.781

    Kristály: 5.520.559

    Deutérium: -312.524

    A támadó(k) nyeresége 9.643.816 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -38.839.431

    Kristály: -24.869.109

    Deutérium: -6.778.476

    A védő(k) összesen 70.487.016 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Olvasom itt a leírást, elmélkedem.. elmélkedem.. visszanézem az ámokfutásod a fórumon ami épp a kicsiket vette célba, újraolvasom.. háááát nem tudom.. :/


    Az tény hogy potya volt írni neked külön, de hát jobb kiönteni a lelkünk, nem-de? Te is épp ezt tetted a fórumon. :lol:

    Mellesleg, 2-3 napja molesztáljátok a gyengébbeket és kezdő játékosokat nálunk (szerencse hogy nálatok már nincs ilyen, 6500 rombolóval menni 2k rakétára - ezekből a csatákból nem oszt meg néhányat Blade? :rofl:). A 3-ba is utánunk jöttetek védeni (Blade, csoki, Anubis) aminek az lett az eredménye hogy le nulláztam a szondákat, napműholdakat mégsem raktam ki a fórumra, végül acc-ot cserélt a top1-el. (Talán félt hogy az ő acc-ja kevés lesz? Előttem volt jóval a régi accounttal is.)

    A szégyenbe nem halunk bele, mehet a piff-puff tovább, gratulálok a csatához! :minigun::missilelauncher:

  • Olvasom itt a leírást, elmélkedem.. elmélkedem.. visszanézem az ámokfutásod a fórumon ami épp a kicsiket vette célba, újraolvasom.. háááát nem tudom.. :/


    Az tény hogy potya volt írni neked külön, de hát jobb kiönteni a lelkünk, nem-de? Te is épp ezt tetted a fórumon. :lol:

    Mellesleg, 2-3 napja molesztáljátok a gyengébbeket és kezdő játékosokat nálunk (szerencse hogy nálatok már nincs ilyen, 6500 rombolóval menni 2k rakétára - ezekből a csatákból nem oszt meg néhányat Blade? :rofl:). A 3-ba is utánunk jöttetek védeni (Blade, csoki, Anubis) aminek az lett az eredménye hogy le nulláztam a szondákat, napműholdakat mégsem raktam ki a fórumra, végül acc-ot cserélt a top1-el. (Talán félt hogy az ő acc-ja kevés lesz? Előttem volt jóval a régi accounttal is.)

    A szégyenbe nem halunk bele, mehet a piff-puff tovább, gratulálok a csatához! :minigun::missilelauncher:

    Egy szóval sem mondtam, vagy irtam olyant, hogy én kisebbet nem támadtam. DE egyszer sem fenyegetőztem egy esetleges támadásotok után, hogy majd a kisebb társaitok fog hullani!
    Itt ezen van a hangsúly, nem a támadáson!

    Blade-ra nem mondok semmit, Nem rám tartozik, de ezt szerintem elmondhatom, hogy biztos nem miattad lett Acc csere!

  • Hat koma ne is haragudj de ez szánalom amit itt folytatsz az hogy én melyik galban fs elek nem tartozik rad valamint az sem hogy mikor hóban fs elek de ha ennyire számít akkor már megemlítem hogy a kedves fejecskéd azt állítja hogy 1 es gall szívében fs eljek miközben te bujkalsz kint 385 nel a gall szélén te iQ bajnok .... a te helyedben pedig elhalkulnek mivel neked is kb akkora a flotad mint nekem csak neked több a golyó fogod nehogy be tudjon szedni valaki 1 v 1 Ben milyen kar ... kicsiket molesztálód közben ezekkel villogsz a többi meg inaktivot farmol ez aztán a nagy becsület ... kezd már elegem lenni abból hogy ennyire megtetszett neked a top 4 hely mivel a vegett kezdtel hozzam jönni nehogy utol érjelek hat akkor megoldom máshogy a pilacsot...

    sebaj majd megnézem mikor flotta nélkül kelsz.

    Ja és hozza teszem evegget a csata vegett asszonyomat kihoztad a sodrából

    Nem tőlem kellene félnetek hanem tőle !!!!

  • vZs egyrészt semmi közöd hogy miért lett acc cserélve másrészt ne aggódj nem miattad mert az előzővel is porrá tudtalak volna rombolni. Nem tartozik senkire mi miért történik a különbség az hogy ti betegesen gondolkoztok a játékkal kapcsolatban ( tisztelet a kivételnek). Az meg hogy mivel és mennyivel megyek támadni az legyen az én dolgom! Kicsit visszább kéne venni az arcból..lehet nehezen dolgozzátok fel hogy nem csak ti vagytok a szerón és nem uralkodtok de kezdem nagyon unni én is ezt a beteges ám de gyerekes viselkedést!! Lehet kultúràltan is játszani.

  • vZs egyrészt semmi közöd hogy miért lett acc cserélve másrészt ne aggódj nem miattad mert az előzővel is porrá tudtalak volna rombolni. Nem tartozik senkire mi miért történik a különbség az hogy ti betegesen gondolkoztok a játékkal kapcsolatban ( tisztelet a kivételnek). Az meg hogy mivel és mennyivel megyek támadni az legyen az én dolgom! Kicsit visszább kéne venni az arcból..lehet nehezen dolgozzátok fel hogy nem csak ti vagytok a szerón és nem uralkodtok de kezdem nagyon unni én is ezt a beteges ám de gyerekes viselkedést!! Lehet kultúràltan is játszani.

    "Kicsit visszább kéne venni az arcból.." - nincs kedvem, esetleg tegyél ellene.


    Te kezdtél beteges és bamba hadjáratba, amin csak sokszor röhögünk és nézünk hogy mi ez egy TOP1 játékos részéről. Persze, azzal mész amivel akarsz, a te dolgod, csak magadból csinálsz.. érted te mert okos gyerek vagy, tükröződik az értelmes hozzászólásodból.


    Az meg hogy a szövetségemre támadsz nagyon is az én dolgom.


    Másrészt én úgy látom hogy nem mi dolgozzuk fel nehezen a dolgokat, az elkeseredett kísérleteid nézve. Azért meg nem kell lehordani mert elmondom a véleményem.


    Tényleg minket akarsz diktátorként beállítani és itt dirigálsz nekem? Lol.. nevetséges vagy

  • Nekem nem kell feldolgozni semmit. Nem volt különösebb kudarcom az esetleges deu költségen kívül. Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár és uszítja a népet. Bamba hadjárat... nos ahogy neked is ez volt a viselkedésed és bamba hadjáratod úgy ugyan ezt csináltam én is amit te... csak nem ragadtam le egy tagnál "hátráltatni" hanem akit értem arra mentem is. Az már a játékkal jár hogy nem sikerül egy farm mert feljön. De te mint mr. Tökéletes ezt biztosan tudod... Részemről lezártam a beszélgetést nem süllyedek le a te szintedre...

  • Nekem nem kell feldolgozni semmit. Nem volt különösebb kudarcom az esetleges deu költségen kívül. Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár és uszítja a népet. Bamba hadjárat... nos ahogy neked is ez volt a viselkedésed és bamba hadjáratod úgy ugyan ezt csináltam én is amit te... csak nem ragadtam le egy tagnál "hátráltatni" hanem akit értem arra mentem is. Az már a játékkal jár hogy nem sikerül egy farm mert feljön. De te mint mr. Tökéletes ezt biztosan tudod... Részemről lezártam a beszélgetést nem süllyedek le a te szintedre...

    "Nekem nem kell feldolgozni semmit." => akárhányszor rá támad valaki Killerin-re, elgurul a gyógyszered és értelmetlenül rinyálsz /pattogsz mint most is. Ha olyan lennék mint amilyennek beállítasz ( csak nem ragadtam le egy tagnál "hátráltatni" ), rá állna az egész szövetség 1 tagra (találd ki kire?), csak azért mert ilyen értelmes ember vagy.


    "nos ahogy neked is ez volt a viselkedésed és bamba hadjáratod" => Az én bamba hadjáratommal elértem hogy házhoz jöttetek és úgy mentek a farm körök hogy alig került deu-ba. Te mit értél el a tieddel? -30-40 millió deut (vagy többet) és bezúztál néhány napműholdat, meg pár rakétakilövőt. Az egyetlen fogásod Mosomaci volt akinek telefonról nem ment el FSre a flottája és azt sem te vetted észre, csak szóltak neked.


    "Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár" => ez látszik a becsületes csatákból. Én sem raktam ki mindent fórumra, te jóval előttem kezdtél a szerveren, de még a kunyerált top1-ed is lehagytam becsületpontban, olyan jól tolod. Csak gratulálni tudok az eszméletlen eredményeidhez!


    "De te mint mr. Tökéletes ezt biztosan tudod" => erre nem mondok semmit, csak megköszönöm!


    "nem süllyedek le a te szintedre..." => emberedre találtál mert én meg nem hagyom szó nélkül az ostoba megjegyzéseid.

  • mint neked is úgy a botnak is néhány szerveren igazad van

    Sírok rajtad de a röhögéstől :phatgrin::lol:

    Fidis-en játszom csak!
    Énis röhögtem az üzeneteiden, a hozzá állásodon a játékon.
    Majd legközelebb engedélyt kérek tőled, hogy támadhatok-e vagy sem.


    "Mégis többet tudtam felmutatni mint te akinek csak a szája jár" => ez látszik a becsületes csatákból. Én sem raktam ki mindent fórumra, te jóval előttem kezdtél a szerveren, de még a kunyerált top1-ed is lehagytam becsületpontban, olyan jól tolod. Csak gratulálni tudok az eszméletlen eredményeidhez!

    Szerintem te nem értesz semmit. A becsület pont nála ha bárkivel is megy csatába mínuszos lesz a majdcsak 1.5x akkor hadihajói miatt.

    Az accot nem kunyerálta, de ha már itt járunk nálatok meg van aki át vett egy főlenyben TOP1 accot és ma már csak TOP2 és több ninját is láttunk már.


    A többit nem reagálom le, mert felesleges.

  • csabi megköszönném ha nem velem példáloznál és nem kevernél bele semmi vitába ha máár megtetted 1-2 dolgot hozzáfüznék sicario a xalntos pályafutásodra célzott ami rövidre sikeredett ugyanis elkenödtél mint légy a szélvedőn!

    ja és ha már a kapott accocnál tartunk magasan felülmulsz mindenkit az amortizácio tekintetében megkaptad xalintos accod buktad a teljes flottád fidisen azért kaptál új accot mert elkenték az elözö accod flottáját mh szerintem pont te ne példálozz senkivel!!!!

    ja és a ninjákat ha már emlitetted lebecsültem az ellenfelm szépet kenödtem sabathon meg pechem volt de buktam 2.5 milio pontot de azt én nem veszem észre hogy annyival elörébb lennétek valamint csak ugy sikerült beelözni hogy 2 napot banooltak amiért még majd menni fog a hála!!