OGame KOCSMA

  • az embereket sokminden megmozgatja, főleg a nem szokványos törtlnetek. biztosan tisztában vagy vele te is ;) és köszönöm a választ! És azt is nézd meg, repülnek azért a flották! ;) bányász unihoz mérten. meg idő, lehetőség, alkalom függvényében persze, de ezt se hiszem h neked konkretizálnom kellene :) fizetem a szőkédet! :D

  • A tulajdonosa törlésre rakta, én pedig elkértem, hogy admin account legyen inkább.. tesztelésekhez kiváló lesz.. hidegen hagy, h hol van.. valamint eddig is voltak support fiókok itt + ott, sosem jöttetek azzal, hogy rossz helyen lennének.. :censored:


    Az account az átvételkor a szövetségből kilépett, barátlistáját töröltem.


    Örülök, hogy ez mozgatja leginkább az embereket a flottáik helyett ;)

    Már a sokadik pohár után lehet túlhúzom a húrt.., DE

    Miért nem lehet megoldás mint a többi Admin accnál hogy 1 max pár bolygó marad meg? Tesztelni az is elég lehet nemde? :O

  • Már a sokadik pohár után lehet túlhúzom a húrt.., DE

    Miért nem lehet megoldás mint a többi Admin accnál hogy 1 max pár bolygó marad meg? Tesztelni az is elég lehet nemde? :O


    Hogyan tesztelsz egy T3-as fejlesztést, ha csak 1 bolygód van?

    Hogyan teszteled a lifeformos fajokat?

  • A tulajdonosa törlésre rakta, én pedig elkértem, hogy admin account legyen inkább.. tesztelésekhez kiváló lesz.. hidegen hagy, h hol van.. valamint eddig is voltak support fiókok itt + ott, sosem jöttetek azzal, hogy rossz helyen lennének.. :censored:


    Az account az átvételkor a szövetségből kilépett, barátlistáját töröltem.


    Örülök, hogy ez mozgatja leginkább az embereket a flottáik helyett ;)

    Admin acc mindig is voltak igen, üres rendszerben...

    Nem más rendszerében hogy ezzel legyen zárt rendszere valakinek.

    Szerintem ez nem tetszik az adott játékosoknak... Ami szerintem érthető is....



    Ui, mindenkinek állok egy pohár vizet

  • Több italt nem kérek mert részeg a nép lassan.


    De mivan ha valakinek utba van az admin bolygo, mert oda szeretne menni...

    Mivel admin bolygo ezért az adminnak el kell hagyja... Ahogy q fociban sem ér a labdahoz a bíró 🤣

  • Akkora ez az unverzum, hogy pont oda kellett a (Test acc!) :)

    Nyílván pont ilyen helyre kell az admin account mindenkinek egyértelmű.... :D Mi is igényt tartunk 1 rendszerre a hol mondjuk csak 5 bolygóval kell foglalni >< (ha már lehet válogatni X'D )

    bebasztva.... alszik a pulton..

  • Mos Eisley, szabályok és kényurak nélkül, szabadon?
    Egy sört!!!
    Ennyi kényszert talán még belefér ;)
    Glugy glugy glugy...
    Még egyet és adj mellé a legjobb mérgedből is!
    Glugy glugy glugy... ÁÁÁ
    Jobb talán ha iszok még egyet
    Whiskeyt, amit az a piros iszik és neki is egyet!
    Glugy... cimbora, ne babrálj az öved körül ;)
    Nincs párom a galaxisban, láthatod, még ha nem is hitted
    Még egy kört, a cimbora fizeti!
    Glugy glugy, glugy... ÁÁÁ
    Körbe nézek:
    Rabló és haramia mindenhol, legnagyobb közülük maga a csapos
    Most ép bóbiskol, fél már inni
    Erős ez a grog, fejem rázom...
    Még egyet, duplán!!
    Glugy glugy, glugy...
    Ó már emlékszem miért jöttem, bezárt a másik kocsma, azért!!!!
    "Kis haver" így sértegettek ott grrr....

    Éppen írni akarok erre verekednek a kocsmában!!!!

    Megzavart ez a sok kulturálatlan beszéd! Kocsmában így nem viselkedünk, és ami még zavaróbb nem iszik egyik sem!!!
    Ne akarjatok a listámra kerülni ;) tudjátok birodalmatok léte nem tőletek függ és egy kocsmáért sokkal merészebben szállok síkra mint bármi másért!!!

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • A kocsmába csak Buzk isznak vizet! :)
    Számomra az a fura, hogy más szövi tagok feláldozzák a termelésüket, hogy lezárjanak egy adott rendszert! Más szöviknek és adott embereknek az ölükbe hullik a szerencse, hogy 3 azaz 3 admin bogyeszt kapjon az ölébe... :)

  • A kocsmába csak Buzk isznak vizet! :)
    Számomra az a fura, hogy más szövi tagok feláldozzák a termelésüket, hogy lezárjanak egy adott rendszert! Más szöviknek és adott embereknek az ölükbe hullik a szerencse, hogy 3 azaz 3 admin bogyeszt kapjon az ölébe... :)


    Az senkit se zavar ugye, h az account eredeti tulajdonosa is Sith-es volt? :)

    Mintha ők nem áldoztak volna fel semmit, valóban.. :)


    Vicces amúgy, hogy olyanok is problémáznak, akik nincsenek is a szerveren.. :P

  • Miért van az az érzésem hogy ebben a kocsmában van kidobó? X'D

    Az senkit se zavar ugye, h az account eredeti tulajdonosa is Sith-es volt? :)

    Mintha ők nem áldoztak volna fel semmit, valóban.. :)


    Vicces amúgy, hogy olyanok is problémáznak, akik nincsenek is a szerveren.. :P

    MIt áldoztak föl? Egy 1000 éve v-be lévő accot lefixáltak? MEKKORA ÁLDOZAT AZTAAAAAAAAAAAAA igazad van ;)

    Ja és a kérdésre válasz, nem nem zavar

  • akk most következzen a fény nevű koktél, választható gyümölcs sziruppal! :) szóval nem gondoltam h ekkor hírverése lesz ennek, de párunk szemét az teljes őszinteségemmel együtt, böki ez egy picit. elmondom azt is h miért. a szövetségemnek eléggé meg kellett dolgoznia azért h egy ilyen sajét rendszert összelapátoljon. és ráadásul 2x. épp egy olyan dologmiatt h se szó se beszéd valaki kilépett onnan és hát sajnálatosmódon már jöttek is a helyére ellenféltől. és amikor én egy ilyet ugye meglétok, ami tulajdonképpen egy atom biztos dolog ésszámomra ellenfélnek kedvez, elnézést h kérdéseket teszek fel. lehet, hogy jegyben kellett volna, lehet h egyáltalán nem iskellett volna. Majd a továbbiak eldöntik :) Trockij téged se akartalak kényelmetlen helyzetbe hozni, de hát nem is tjudtam h te vagy és ott :D nem is tudhattam. várom a hívást ki a hóra! ;) ahogy a létom a többiek márrengeteget ittak detox lesz a vége :D

  • Miért van az az érzésem hogy ebben a kocsmában van kidobó? X'D

    MIt áldoztak föl? Egy 1000 éve v-be lévő accot lefixáltak? MEKKORA ÁLDOZAT AZTAAAAAAAAAAAAA igazad van ;)

    Ja és a kérdésre válaszod nem nem zavar


    Gondold át. Lehet, h ezer éve vakációban volt, de valahogy fel kellett építeni, nemde? :)

    vagy ezek a bolygók / holdak csak úgy lettek..?


    ---


    Köszönöm itt is Anubis. Szarkazmus, természetesen. ( gy.k.: a játékban is ugyanígy megköszöntem.. )


    ---


    Részemről befejeztem eme társalgást, további jó szórakozást :)

  • Az senkit se zavar ugye, h az account eredeti tulajdonosa is Sith-es volt? :)

    Mintha ők nem áldoztak volna fel semmit, valóban.. :)


    Vicces amúgy, hogy olyanok is problémáznak, akik nincsenek is a szerveren.. :P

    Magad írtad, törlésre rakta, ha nem veszed át, akk lett volna ott 3 szabad hely, és amennyiben lefüleljük, akk én speciel mentem volna oda egy koloval :D h mégtöbbet repülhessenek a flották amit kifogásoltál ;) Sztem hívom a mentőt és a detoxot h fogadjanak néhányunkat :D

  • Még 1 whiskykóla társaságában soksok jéggel elgondolkoztam ezen.. jogos és igaz, de ha már abbahagyta és v-be van akkor nem mind1 hogy mikor hogyan milyen feltételek mellett épült meg?

    Most ez terelésnek hangzik ebben a mámoros állapotomba ami nem szép dolog...

    A lényegen nem változtat.. másokanak föl kell álldozni termelés akár több bolygón is.. másoknak pedig megadatik ez a szerencse hogy le van fixálva 3 hely

    Ja várj ha nálunk lenne admin acc az vajon ott is maradna? Érdekes talány vagy csak egy jol megejtett telefon lenne valaki részéról és eltünne? :P

    Ennyi motoszkál bennem az utolsó italom közben ;)

  • Írtam, nem akartam én konkrétan ezt és neked :) de nézd a jó oldalát! most aztán felpörgöttba kocsma szekció...:D nagyon szegény az a hely ahol még az se megy...;)