[TOT: 253.770.646.500] Piedone & Stixer vs. Balfacan & Valkorion & Sheldon (A: 248.217.736.000, D: 5.552.910.500)

  • Na én se megyek el emellett szó nélkül ugy tudom ezt a cselt ti vittétek sikerre másodjára igy emelem kalapom szép fogás szép profit!!!

    Végre egy frappáns megoldás, gratula!

    Jó látni, mikor ismét észjáték az Ogame, nem a SA dominál! 😉

    bocsi hogy ehez a kommentedhez is irok de itt is SA kellett a védö flottához nem is kevés de tény ide ész és preciz idözités is kellett! Igy mindenképp elismerésre méltó a csel de nem kell elfelejteni hogy a védöflotta 80%-a (minimum) sa szülötte közvetve vagy közvetlenül de ez kétségtelen!! Én is megtehetem játék adta lehetöség csak azért emeltem ki mert bizony ide is kellett az sa!

  • Na én se megyek el emellett szó nélkül ugy tudom ezt a cselt ti vittétek sikerre másodjára igy emelem kalapom szép fogás szép profit!!!

    bocsi hogy ehez a kommentedhez is irok de itt is SA kellett a védö flottához nem is kevés de tény ide ész és preciz idözités is kellett! Igy mindenképp elismerésre méltó a csel de nem kell elfelejteni hogy a védöflotta 80%-a (minimum) sa szülötte közvetve vagy közvetlenül de ez kétségtelen!! Én is megtehetem játék adta lehetöség csak azért emeltem ki mert bizony ide is kellett az sa!

    Két fontos dolgot elfelejtettél ami miatt megint csak kontrázni kell! SA nélkül senkinek nem lenne ekkora flottája. Az arányok lettek volna kevesebbek,

    De ha jól sejtem te se ugrottál volna ekkorát flottapontszámban, Ha csak a Sith és az SF1 szövit nézem és kiveszem Sheldont akkor is végrelehetett volna vinni a dolgot. Plusz van legalább két játékos akit ha hívok ugyanúgy átlendíti az arányokat úgy hogy tizedannyi Sa-t nem használtak fel

    3 komponens kellett ami miatt kivitelezésre került és nem szimpla beállás védésre .Ötlet, rizikó vállalás és kivitelezés. Bármelyik kimarad akkor most nem lenne téma. Sokmindenben segít az SA de ha itt bármelyik kiesik akkor lehet neked 20x akkora flottád mint Sheldonnak ha hiba csúszik a gépezetbe

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Két fontos dolgot elfelejtettél ami miatt megint csak kontrázni kell! SA nélkül senkinek nem lenne ekkora flottája. Az arányok lettek volna kevesebbek,

    De ha jól sejtem te se ugrottál volna ekkorát flottapontszámban, Ha csak a Sith és az SF1 szövit nézem és kiveszem Sheldont akkor is végrelehetett volna vinni a dolgot. Plusz van legalább két játékos akit ha hívok ugyanúgy átlendíti az arányokat úgy hogy tizedannyi Sa-t nem használtak fel

    3 komponens kellett ami miatt kivitelezésre került és nem szimpla beállás védésre .Ötlet, rizikó vállalás és kivitelezés. Bármelyik kimarad akkor most nem lenne téma. Sokmindenben segít az SA de ha itt bármelyik kiesik akkor lehet neked 20x akkora flottád mint Sheldonnak ha hiba csúszik a gépezetbe

    mint irtam én is megtehetem játék adta lehetöség az arányom lettek volna mások igen a védö fél is sokkal nagyobb bukoval lépett volna ki!! Ekkora flotát évekbe tellne csak gazdaságbol de a gazdaságot pedig addig huzni is nagyon sok idö lenne!! kevés a játékos igy csak vadászatbol már nem lehet jol fejlödni ez tény!!! mint irtam is ide ész és idözités is kellett rendesen!! Csak ne ferditsünk mert bizony itt is szerepet játszik az SA viszont mostmár a játék szerves része kb 100-szor ennyi játékos kéne hogy ne kelljen ennyi sa az ekkora eröfölény kialakításhoz!!!

  • Semmi köze az SA-nak ehhez a csatához... Az nélkül is lett volna ott védés!

    Maradjunk a témánál ha kérhetem!

    ez nem teljesen igaz hisz Sa nèlkül flottád nem lett volna ekkora de ne ezen rugozzunk csak azért kommenteltem mivel az ferdítés hogy az Sa nem játszik szerepet de csak épp nem közvetlenül!! Ez a gond a legtöbb emberrel a mai vilàgban! Csak egyenesen néz és csak az orráig lát néha a dolgok mögé kell nézni és akkor lesz teljes a kép!! De mint mondtam gratulálok az ügyes kivizelezéshez én itt lezàrom a tèmàt ha hanyagoljuk a tények elferdítèsét és valótlan állítások kommentelését!!!

  • ez nem teljesen igaz hisz Sa nèlkül flottád nem lett volna ekkora de ne ezen rugozzunk csak azért kommenteltem mivel az ferdítés hogy az Sa nem játszik szerepet de csak épp nem közvetlenül!!

    Mégegyszer mondom! Ha nem én, (SA huszár, egyetlen az Uniban), akkor ment volna másik 5 flotta védeni... (Persze ők is megtehetnék az SA használatot, mint Te, vagyis mint mindenki, de érdekes módon csak én használom.)

  • sajnos malesde-nek még mindig ugyan az a hozzá állása, mint ami rég volt... ha a sa- az ő oldalán van király, és elnéző, ha másik oldalon akkor csak a sa-miatt van.


    gratu nagyon jók vagytok, az a 110 k ds- menő de akkor már miért nem csak azt vitted sheli :DDD na persze csak vicc sf1-nek is sok sikert, hát ha egyszer ti is találtok akár öv után 666 személyébe egy nagy befektetőt és lehet csihi puhizni.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Hát igen jöttél párszor volt jó pár hr kisérlet is részetekről(mindeddig sikertelenül) Ezekből a pofonokból pedig tanulok.. folyamatos tanulás ez a játék. Ha nem is a közeljövőben, de próbálok mielőbb talpra állni. Sajnos egy kivállóan kivitelezett védésbe futottam bele..

  • Üdítő kivétel ez a csaták között. Tipikusan olyan amikor a vesztes fél is elismerően csettinthet (a szomorkodás mellett).

    Ilyenkor a számok csak mellékesek mert annyira "eltörpülnek" az ötlet/tervezés/kivitelezés háromszögben.

    És ha már volt a hozzászólásokban focis téma akkor ez a "csel" megérne egy előkelő helyet a "gólszépségversenyen". Javaslok is egy olyan toplistát a csatáknak ahol nem a számok dominálnak hanem a megvalósítás.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Csatlakozom az elottem szolokhoz

    Mesteri kivitelezes, ekes gyongyszeme a magyar forumnak SA ide vagy oda. Malival ezuton sem ertek egyet (kozelmultban is megesett mar :/^^)

    Le a kalapokkal urak. Tamado oldalon sincs ok szegyenkezesre, a legtapasztaltabb jatekosok is siman belesetaltak volna

  • Csatlakozom az elottem szolokhoz

    Mesteri kivitelezes, ekes gyongyszeme a magyar forumnak SA ide vagy oda. Malival ezuton sem ertek egyet (kozelmultban is megesett mar :/^^)

    Le a kalapokkal urak. Tamado oldalon sincs ok szegyenkezesre, a legtapasztaltabb jatekosok is siman belesetaltak volna

    Köszi.. bár inkább ne lettem volna példa.. :D