Összevonás kitargyalas...

  • Nos nekem egy olyan kérdésem lenne hogy mivel 2 teljesen új szerver nyílik így .hu-n nem lesz 1 év feletti szerver ha jól látom. Így jól sejtem hogy 25--100%-os illetve 30-100%-os SA akcióból neknünk "csak a füle jutott" ?

    Szóval a hivatalos kérdés az lenne a 2 összevonós szeró minek fog számítani? Mert a szerver 1 év alatti lesz ugye de az acc-ok rajta nem...


    395 napos mindkét szerver, így részt fognak tudni venni a 100%-os SA-vásárlásban :)

  • 395 napos mindkét szerver, így részt fognak tudni venni a 100%-os SA-vásárlásban :)

    Trockij, a jó hírek hozója! Már küldöm is fel temetőből az accot, köszönjük! :cookie:


    @Trouble: (mint kiderült, különböző felbontású monitorokon máshova rakja be a képeket, így hát a SHELDON szerver ZIBAL, a 666 szerver AQUARIUS)


    image.pngimage.png

  • Szerintem igazából a mi szerverünk járt a legroszabbul ,eddig kevesebben vagyunk mintha librán maradtunk volna...

    Te választásod volt... Ahogy léptem Zibal-ra, 2 perc múlva már a másikon voltál. :D Pedig mennyi igéret volt, hogy így megy úgy összevonás után.... :S (Nem provokálás)

    De még nincs vége az összevonásnak, szerintem még azért 100 játékos tuti hiányzik.

  • Te választásod volt... Ahogy léptem Zibal-ra, 2 perc múlva már a másikon voltál. :D Pedig mennyi igéret volt, hogy így megy úgy összevonás után.... :S (Nem provokálás)

    De még nincs vége az összevonásnak, szerintem még azért 100 játékos tuti hiányzik.

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    nekem 21:30 utan jart le az utolso flotta mozgas szalitottam egybe a nyersit tudod hisz kemkedtel...

    igazából neked nem volt jo dontesed h hova mész

    neked minden bolygot rendszeren belülre kell raknod akit le akarsz szedni

    hacsak a.vedonek nem jon be kb 30 perces keses ami rendszeren belul eleg ,ha kintebb vagy mar folos ra szanni az időt

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    nekem 21:30 utan jart le az utolso flotta mozgas szalitottam egybe a nyersit tudod hisz kemkedtel...

    igazából neked nem volt jo dontesed h hova mész

    neked minden bolygot rendszeren belülre kell raknod akit le akarsz szedni

    hacsak a.vedonek nem jon be kb 30 perces keses ami rendszeren belul eleg ,ha kintebb vagy mar folos ra szanni az időt

    A ket szerveren azonos a hadi speed 😉


    Zibal: gazdaság 8x, flotta békés 2x, flotta háborús 1x, flotta tartás 8x, kutatás 16x, 30% DF, 50% deu fogyasztás, 4 galaxis, 30 bolygómező


    Aquarius: gazdaság 8x, flotta békés 2x, flotta háborús 1x, flotta tartás 1x, kutatás 16x, 60% DF, 30% DiDF, 50% deu fogyasztás, 4 galaxis, 30 bolygómező

  • Hátha másnak is kiviszi a kombájn a villanyoszlopot... :) Hátha más is gyatyára issza magát, majd nem kel fel... :)

    30 perc rendszeren belül? Fordulok 2-t. Nah jó nem, 21 perc. 35 perc kell másik rendszerbe.

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    nekem 21:30 utan jart le az utolso flotta mozgas szalitottam egybe a nyersit tudod hisz kemkedtel...

    igazából neked nem volt jo dontesed h hova mész

    neked minden bolygot rendszeren belülre kell raknod akit le akarsz szedni

    hacsak a.vedonek nem jon be kb 30 perces keses ami rendszeren belul eleg ,ha kintebb vagy mar folos ra szanni az időt

    Szerintem annak nem volt jó a választás aki nem Zibalra ment...még Lol közben mondtam is neked!!!
    Fullra lehetett tudni, hol lesz több játékos...a 2 uni meg ugyan olyan...
    A különbség az, hogy Aqua már most kihaltnak tekinthető :D :D Jó szórakozást a kövi 2 évben :D Lehet csak 1 ha makkotok van :)

    A beígért flottádat megépítheted szinte nyugalomban 666....bár mire odaérsz hogy végzel vele szerintem kezdheted előrről....

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • most mit picsogsz mário, mehettél volna zibalra....

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.