[Ö: 1.641.322.000] the great pretender [2guns] vs. Abraka Dabra [DarkSide] (T: 130.080.000, V: 1.511.242.000)

  • haha ez kész egyre dúrvább vagy devilke ne zavarjon hogy 24 órás sport versenyeken is indúltam már életembe, de tényleg tudjad már hogy 15 óra 35 perc 40 másodpercet vagyok képes csak fent maradni :DDD

    ennyi rinyálást az összes barátnőm nem csinált amennyit te :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Kössetek belém... de volt holdlövés vagy sem?

    Odament ennyi hajóval és elhozta bolygóról ezt tekintélyes mennyiségű nyersit?

    Ezért gratuláció jár a szemfülességért.


    Blackhourse... Abraka Dabra egy nagy király srác... nem érdemelte volna meg a sokadik támadást... de ha minden jósága mellett sza**k a játékra ennyire és kiváló farm, akkor nincs mit magyarázni. Őt kellene felrázni, nem azt aki elment a nyersiért! És hogy miért szivatják? Szerintem a többi tag miatt... és van is értelme... mert egy ilyen kis piszkálás miatt Szappanoperát csináltak a fórumból... és lehet szájkaratézni.

    Veletek se lenne semmi baj, egyikőtökkel se, mert rendes emberek vagytok... de ne itt adogassátok le a feszültséget mindenki előtt... arra ott az ogame cset!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • *Zártam. Mindkét oldal elmondhatta szabadon, h mit gondol a másikról, mi a problémája, stb. A konzekvenciát sokan levonták, de gyaníthatóan nem azok, akiknek kellett volna..


    A téma az én kérésemre lett nyitva hagyva, s a büntetéseket sem osztogattuk. Ezt ezúton is köszönöm Guratnak- és Ericknek.