[Ö: 1.641.322.000] the great pretender [2guns] vs. Abraka Dabra [DarkSide] (T: 130.080.000, V: 1.511.242.000)

  • Ó Gurat,! Szépen szólsz, nem hittem volna hogy ennyire szívemből! Mindig is akartam ellened menni csak a " legenda" és a stílusod miatt.
    De a Kristály egyensúly felborult, instabil a játék és a Sötét hatalma eszeveszett.
    Csak egy Vad csapat küzdhet a Sötét ellen, de nincsenek szövetségek, a Hadúr hírből sem ismerik!

    Reaper 84.000 a semmi ellen, a Profit istennek áldozó zsákmányoló flotta, a Deu fogyasztás lényegtelené tevő harci kedv.

    Semmi nem érdekesebb mit az, hogy szólhatok, szólhatunk most itt Szabadon!

    987 vagyok ki elvel játszik ha meg is szakad!

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Tywinnál a marquez like befigyel :lol: Apropó Marquez... a nagy papolásod közepette kifejthetnéd miért akarod eladni 100k ért Aurri volt accját,még mielőtt jönnek a miért nem jelentetted kommentek... mi a f@sznak? Trockij úgysem tesz semmit (nem első eset)! :D De azért jó az ilyennel tisztában lenni,aztán kitudja hátha ezt is sikerül bannoltatnod. Erről is ejthetnél pár szót a következő adag irományodnál!


    Tywin ,nehéz lehet neked Zik kifutófiújaként,de ne stresszeld magad ezen te választottad ezt, milyen érdekes,te hívtad őt mindenhová de a nagy csatákba te nem férsz be hozzá. Nem csodálom hogy újra lazítasz a játékodon,amire tart téged arra így is jó vagy neki. ^^ hatalmas karrier! Gratulálok hozzá!


    A csatáról a véleményem változatlan.

    Én sose akartam eladni aurri accját.

    Az viszont igaz, hogy azok akiket ti hivtatok ursara a "vakok" ellen azok egyik ismerőse meg keresett, hogy még vennék az accot.

    És én mondtam, hogy nem az én döntésem, hogy el adó és amúgy is több száz ezer Ft van az accjaba.

    Tehát ennyi lehet az a 100ezer.

    De ragozhatjuk, hogy cápáknak lett volna az acc és Gagariné is, hogy nektek segítsenek.



    Csata még mindig szép zik jöhet devil

  • Van érzéked ahoz hogy kiforgasd marquez,nem is vártam mást! :D jaja,mostmár én jöjjek,olyan régóta ígérgetitek de nem jutottunk tovább azon hogy beköltözöl a rendszerembe Zik, a kifutófiúd is megunja a várakozást,pedig ha jól emlékszem ezt nekem írtátok idézem

    "érted már ketten megyünk" :pump:

  • nadehát devilke tályékoztatlak hogy vakációba vagy :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Azért mert megtehetem, vagy már ez is bűnnek fog számítani a jövőben? Volt rá alkalmatok bőven,1x próbáltatok csak rám,az is egy hatalmas kudarc volt... pont mint te queen, te is egy hatalmas kudarc vagy, pénz nélkül soha nem tudtad volna ellensúlyozni ezt a hátrányt,és még így is képtelen vagy leszedni!


    várom már az új szabály rendszert hogy tudjuk mi vonatkozik rátok és mi vonatkozik mindenki másra.

    remélem Trockij egy nap leírja,mondjuk már erősen körvonalazódik nektek mit lehet:

    - Accot vásárolni

    - Csalásra alkalmas programot használni.

    - Ellenetek nem érvényesülnek a bizonyítékok

    - Rátok nem vonatkoznak a szabályok.

    - Nem számítanak a játékban tapasztaltak.

    - És bármilyen ellenetek irányuló atrocitásra bann a válasz valamelyikünkre.


    Írja már le valaki hogy egy Vak embernek hogyan és miképp zavarja az áttekintését egy villogó háromszög, mert ez engem pl kib@szottul érdekelne!


    ahoz hogy lásd mi történik ogameen fel kell olvastatnod x időközönként ígyis úgyis a flottamozgások részt máskülönben nem tudod mi történik. De javíts ki ha tévedek! Ez alapján magyarázd el nekem hogyan befolyásolja az áttekintésed egy villogó háromszög?

  • ezzel a hozzászólásoddal ütötted az elözőt kis gyávácska :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • várom már az új szabály rendszert hogy tudjuk mi vonatkozik rátok és mi vonatkozik mindenki másra.


    Írja már le valaki hogy egy Vak embernek hogyan és miképp zavarja az áttekintését egy villogó háromszög, mert ez engem pl kib@szottul érdekelne

    1. fejezet: Más szabályok vonatkoznak a látássérültekre, mint más játékosokra. Ez számodra nem kérdés, állításként közlöd és egybefűzöd egy kis odaszúrogatással.


    2. fejezet: Miért nem vonatkoznak más szabályok a látássérültekre - ezáltal közvetetten rád is -, amennyiben látássérültet támadsz?


    Ez az ambivalens logikai eszmefuttatás megér egy sört! :beer:


    +1 - idk hogyan látják más fórumozók (+MOD-ok) , de nekem már kezd sok lenni a 2guns fiúk 1-1 szavas beszólogatása. Srácok, ha "muszáj" provokálni valakit, legalább legyen valami szemantikai esszenciája a dolognak!

  • Ehh... köszönöm ezt a nagyszerű hozzászólást,fusd át újra!


    "2. fejezet: Miért nem vonatkoznak más szabályok a látássérültekre - ezáltal közvetetten rád is -, amennyiben látássérültet támadsz?"


    rám amúgy is más szabályok érvényesülnek :lol: ha én csináltam volna ezt már bannon lennék,ha te csináltad volna Xeth te is bannon lennél! Ránk az alap szabályzat vonatkozik (ezen belül rám és a szövimre minden vonatkozik amit Mr T. El tud képzelni, nálunk elég az alaptalan feltételezés,másoknál a bizonyítékok sem elegendőek!)

    És ekkor jön egy látássérült és azt mondja nekem hogy nem látom... de,tökéletesen átlátom!

  • rám amúgy is más szabályok érvényesülnek :lol: ha én csináltam volna ezt már bannon lennék,ha te csináltad volna Xeth te is bannon lennél!

    A hozzászólásaid alapján annak az embertípusnak tűnsz (ami egyébként kifejezetten magyar jellegzetesség), aki mindig a körülményeket hibáztatja, sosem magában keresi a hibát. Aki mindig irigykedik másokra, de önmaga semmit nem tesz a változásért.


    Oda lenne jó eljutni, hogy kizárólag magaddal és a szövetségeddel foglalkozol! Te mindent megteszel a közös sikeretekért? Te szabályosan játszol? Hol tudnál még fejlődni?


    Ha ezeket a kérdéseket helyezed előtérbe, s nem a mások iránti irigységed és bírálatod emésztik fel az erőforrásaid, akkor ott előbb-utóbb lesznek eredmények is!

    Ez VV-ra vonatkozóan is a legjobb tanács, ami adható - gondolkozz el rajta!

  • Engem csak a felolvasó neve érdekelne meg a verziója(esetleg Linuxon vagy csak win alatt van) annyira süket azért még nem vagyok azt talán meg hallom a 100 % hangerőn üvölt a rendszer hogy támadás 10perc múlva be ér. :) minden egyebet félre téve szeretném megismeri milyen lehetőségek vannak másoknak ami egy úgy nevezet egészséges embernek nincsen. Bár ahogy olvasom itt ott a hozzászólásokat nem sok egészséges ember van már itt :(

  • jaws, a beszélő neve, asszem linuxra is van de abban nemvagyok othon.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Ne haragudj Devil, de én CSAK azt látom, hogy nem tudtok már "biztonságban" játszani, és nem riadtok vissza az eszközökkel, hogy ez visszaálljon - kitíltatni, toborozni, stábató, GO kioktató

    Annyira belelovaltátok magatok ebbe a SA adta előnybe, hogy a játékkedv is elment, de nem erősödni, szervezkedni / addig FS, stb./ dolgokra koncentráltok, hanem valami "Könnyebb dologra" tesztek fel mindent. Ami nagyon nagyon akaródzik elsülni a javatokra.


    Konklúzió: Hacsak egyetlen idegen ellenséges ACC ugyan így bevásárolna, a Sötét Oldal örök "V" -be menne, vagy törölne. Ugyanis nem találna rajta fogást:!:


    Edit: Nem jeleníti meg helyesen, amit írtam :( . "kitíltani, toborozni, Márió, GO kioktatása, program felülbírálat, stb ... "

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]

    2 Mal editiert, zuletzt von Allkiller ()

  • Köszönöm a jótanácsot Xeth!


    Ha a valóvilágban ismernél ezt le sem írtad volna. :)

    Igen,mindent megteszek a közös sikerünkért és igen szabályosan játszom,úgy tudnék még fejlődni ha sok sok pénzel megtömném a GF zsebeit és leszedném queent hogy aztán valami hülye indokkal bannoljanak és ő vissza kapja a flottáját valami hülye indokra hivatkozva. Az nagy előrelépés lenne. Ne keverd az irigységet és az igazságtalanság miatti felháborodást mert nem ugyanaz a kettő!


    Ui: Allkiller, nem queen az első nagy ellenfél akivel szembe kerültem ezalatt a kb 16 év alatt amióta játszok és közel sem olyan veszélyes mint azok akik az aktivitásuknak és a tapasztalt játékuknak köszönhetően vannak ott ahol vannak. Az igazságtalanság az ami demoralizál minket.

  • Ha a valóvilágban ismernél ezt le sem írtad volna. :)

    Igen,mindent megteszek a közös sikerünkért és igen szabályosan játszom,úgy tudnék még fejlődni ha sok sok pénzel megtömném a GF zsebeit és leszedném queent hogy aztán valami hülye indokkal bannoljanak és ő vissza kapja a flottáját valami hülye indokra hivatkozva. Az nagy előrelépés lenne. Ne keverd az irigységet és az igazságtalanság miatti felháborodást mert nem ugyanaz a kettő!

    Pedig minden további hozzászólásoddal erre a képre erősítesz rá! De győzz meg az ellenkezőjéről, s maradéktalanul boldoggá teszel! :)


    Félve teszem fel a kérdést: ha ez a fentebbi elképzelés az egyetlen jövőkép a fejedben, hogyan lehet, hogy - tudomásom szerint - Te vezeted a DarkSide szövetséget?

  • Az a szép eddig a legjobb magyar játékosok voltak most meg a legnagyobb csalók.

    Ha én kétszínű meg álszent vagyok akkor te mi?

    8K-s szín skála?

  • Érezd magad meg tisztelve neked külön kategória lett létre hozva... Nehéz téged überelni bár mit is csinálna az ember....

    Még ha tudná az ember, hogy ki a fene vagy 😂

  • lehet hogy puskass94ről keveset tudni de még mindig jobb mint a te eseted Marquez,rólad mindenki tudja mennyit is ér a te "barátságod" és becsületed (tudod az a fogalom ami számodra nem jelent semmit) meg hogy meddig tartanak nálad a nagy accountok... :lol: Marquez, elég sokáig játszottam velük hogy tudjam mire képesek, pl queen még 16órát is nehezen képes ébren lenni de az egyik nagycsatájánál laza 2-2.5napot egyhuzamban lenyomott ébren,ilyen kis érdekességek vannak. Amikor nálunk voltak tisztán játszottak és szerintem Tywin még mindig tisztán játszik és még mindig azt mondom hogy az egyik legjobb játékos annak ellenére hogy már nem vagyunk jó viszonyban. Itt queenen van a hangsúly az érdekességek terén.