menekülés közbe [Ö: 151.207.648.000] the great pretender [szputnyi] vs. Dark Horse [DarkSide] (T: 550.000.000, V: 150.657.648.000)

  • Ja, hát ha nem erdekel a masik oldal, akkor tenyleg nincs mirol beszelnunk :) bar az ember azt gondolna, h realis velemenyt ugy nyilvanitasz, h meghallgatod a masikat is, de szived joga, h ne igy tegyel :) itelj meg ez alapjan, en csak gratulalni tudok ehhez :)

  • Mit hallgassak meg???
    Most tényleg valami olyat akarsz nekem megmagyarázni amire van egy szabályzat ami világosan fogalmaz!
    Hoztam neked egy precedens példát is!!!
    Viszont olyan ez az egész mint az úgynevezett igazság khhhm jogszolgáltatás a világban!!!
    Olyan a kedved akkor semmi gond tiszta, ha nem olyan akkor bann. Kettős mérce mond neked valamit???

    Nem érdekel, a legkisebb mértékben sem érdekel mit is gondolsz te rólam, vagy úgy ki mit gondol, de csalás esetén én nem tudok annyira szemet hunyni mint te!!!
    Tisztességesen játszottam mindig és törekedtem segíteni nektek és ezekkel a kis mókolásokkal pontosan az ilyen játékosok bizalmát ássátok alá és vesztitek el a játékkal együtt örökre!!!

    Tényleg még én vagyok a rossz, hogy uram bocsá kiállok a tiszta játékért és a szabályok betartásáért gratulálok!!!
    Nincs miről beszélgetnem veled ezek után és azt is sajnálom, hogy sok esetben segítettem a te munkádat is!!!
    Utólag én a munkádat ítéltem meg nem az emberi kvalitásaidat...mert szerintem a tisztesség temploma nem éppen sértő kifejezés hacsak te nem annak veszed!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Allkiller volt előzménye, de engedd el kár ezen okoskodni az nem áll jól...

    Tudom, olvastam az előzményeket, azóta is megy a "bosszú" gondolata, és a tettek is. Igaz ott még nincs eredmény, itt meg lett egy ilyen 150KKK csata. Nekem is idegesítő lenne, de azért nem így kellene lereagálni. Én azt jeleztem, hogy sárdobálás helyett ismét meg lehet keresni a hivatalos platformokat, és kiderül minden.

    Most kedves kis barátunk 2nap alatt húzott le


    200MILLIÁRDOS FLOTTÁT :!:

    Ezt régóta meg lehet csinálni, BÁRKINEK. Megint ott vagyunk, hogy egy lehetőség egyik oldalon jó, a másikon rosszul esik.

    Fikció: Ha egy Ogame-fanatikus olajsejk beleszeret a magyar Unikba, mindenhol atomra vásárolja magát, mit lehet csinálni ellene - ja, és minden nap ezt csinálja hónapokig. Semmit:!: Megvárni amíg egyedül marad, hátha ráun.


    Nagyot csalódtam benned Trockij. Végérvényesen nagyot, hogy te mint a mindenkori tisztesség temploma csak így szemet hunysz dolgok felett...de érthető itt fórumon játszod az eszed, amikor magad vagy meg simliskedsz meg felrúgod a szabályzatot gratulálok ilyen egy tisztességes szabályzatot mindig pontosan betartó teamtag!!!

    Szerintem Trockij magasan jobban és aktívabban szerepel, mint bárki eddig, ráadásul ilyen hosszú távon. Vannak itt más team tagok is, akik illetékesek a kivizsgálásokban, és mindenkinek van felettese. Úgy gondolom sokan átrágták már ezeket a programokat, és hogy ki hogyan játszik.


    Ez az ACC adás-vétel nem tudom hogyan került ehhez a csatához, lehet nem jó helyre címezted Kylo. De ha belekezdtél, igen nehéz egy ilyet bizonyítani szerintem. Az, hogy kiírom Facera, hogy Kylo ACC eladó stb ... még nem lesz bannolva. Úgy gondolom. Ha az eladó-vevő nem publikálja saját maga a megtörtént adás-vételt, hogyan lehet szankcionálni? De elkalandoztunk, ezt is engedjük el itt 8o .


    Edit: Úgy gondolom Queen kösd fel a gatyaszárat, mert a Nyuggereknek sok bors van az orruk alatt. Ebből nem tudom ki lehet e jól jönni - sok lúd disznót győz:!: Hajrá jobbik:minigun: :!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Kylo.. csak egy kerdest engedj meg.. kozel egy ev utan jottek az infok queen accountjarol.. erdekes, h ameddig leszedték barmikor is, ez senkit se zavart.. most, h visszavagott, egybol hirtelen elobukkan a semmibol par kep.. kerdezem, h miert is most es kinek all ez az erdekeben? Ki is tudott errol? Kik is tudtak errol? Miert nem akkor jott az info, amikor megtortenhetett az uzlet?


    Ja, igen. Tiltsam ki queent, aki kapott egy accountot -nincs bizonyitek ra, h vette volna akar harmadik felen keresztul..- ? Tiltsam ki Tywin-t, aki bar velhetoen vett egy accountot, de mar masik van neki? Tiltsam ki Whis-t, aki eladta az accountot? Tiltsak ki mindenkit, aki tudott rola?

    Ezeket a kepeket pedig siman lehet hamisitani..


    De hajra, varom a valaszokat. Tudod, h hol talalsz.


    A threadet zartam. A gerincét mindenki keresse meg. Az enyem megvan.

  • én kérhetem a zárást? mivel én raktam fel a csatát, ha igen akkor kérem zárni

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.