Interjú - Stokyval - Vélemények

  • Jó interjú. Ismét valaki aki nem a véres kezű mészáros szerepében tetszeleg hanem a nyugodt bányászéban😁 Jó ilyet is olvasni. Várjuk a következő alanyt. Köszönjük az írást.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • 6 és 4 éve :)


    És jön a 3. Is lassan :)))


    Igen van még pár de ha bezuzzuk öket abbahagyja kb mindenki és nekem már lágy a szívem :D

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Udv!

    Koszonjuk az interjut!:thumbsup:

    Bar szereny velemenyem szerint ez most nem sikerult olyan jora. Sorry! Oszinten tobbet vartam mikor meglattam az alanyt es nekifogtam a cikk olvasasanak. Lehet Stoky szukszavusaga is oka elegedetlensegemnek :D

    Stoky mar akkor a szememben elismert jatekos volt mikor u6on jatszottam taknyos kolyokkent :D az SfP-ben kesobb a Kombajnban. Talan ezert is remeltem, hogy tobbet megtudok rola

    Isten eltesse a csajokat :beer:

  • Udv!

    Koszonjuk az interjut!:thumbsup:

    Bar szereny velemenyem szerint ez most nem sikerult olyan jora. Sorry! Oszinten tobbet vartam mikor meglattam az alanyt es nekifogtam a cikk olvasasanak. Lehet Stoky szukszavusaga is oka elegedetlensegemnek :D

    Stoky mar akkor a szememben elismert jatekos volt mikor u6on jatszottam taknyos kolyokkent :D az SfP-ben kesobb a Kombajnban. Talan ezert is remeltem, hogy tobbet megtudok rola

    Isten eltesse a csajokat :beer:

    Köszönöm :)


    Megkopott emlékek tehetnek mindenről :) És ha valamit szeretnél tudni kérdezz és megpróbálok válaszolni.

    Amugy meg szerintem egy közepes te odafigyelö és kitartó játékos vagyok semmi több :D


    Edit: 2 dolog még:


    1. Pocsék a névmemóriám sajnos. Akivel nem játszok hosszútávon sajna kiesik a fejemből.


    2. Rettentően rosszúl fogalmazok és habár sztori lenne bőven , de nem tudom "izgalmasan" átadni. Való életbe a friss sztorikat se nemhogy 10 évvel ezelöttieket :D


    Jó gyerek voltam igy volt beszakadva a fejem , betörve , hogy kapcsozni kelljen , agyrázkódás , törés....stb. én ennek tudom be xD

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von StokyG ()

  • Udv!

    Koszonjuk az interjut!:thumbsup:

    Bar szereny velemenyem szerint ez most nem sikerult olyan jora. Sorry! Oszinten tobbet vartam mikor meglattam az alanyt es nekifogtam a cikk olvasasanak. Lehet Stoky szukszavusaga is oka elegedetlensegemnek :D

    Stoky mar akkor a szememben elismert jatekos volt mikor u6on jatszottam taknyos kolyokkent :D az SfP-ben kesobb a Kombajnban. Talan ezert is remeltem, hogy tobbet megtudok rola

    Isten eltesse a csajokat :beer:

    Basszus Ragnar akkor mi játszottunk 1 szövetségben ugyanis a Valhalla után én is voltam mind2 nevű társulatban!

    Ejj de régen volt.....

  • Udv!

    Koszonjuk az interjut!:thumbsup:

    Bar szereny velemenyem szerint ez most nem sikerult olyan jora. Sorry! Oszinten tobbet vartam mikor meglattam az alanyt es nekifogtam a cikk olvasasanak. Lehet Stoky szukszavusaga is oka elegedetlensegemnek :D

    Stoky mar akkor a szememben elismert jatekos volt mikor u6on jatszottam taknyos kolyokkent :D az SfP-ben kesobb a Kombajnban. Talan ezert is remeltem, hogy tobbet megtudok rola

    Isten eltesse a csajokat :beer:

    Írtam már, hogy én se vagyok megelégedve magammal, de csináljuk úgy, hogy én megkérdezem a saját hülyeségeimet, Ti meg itt hozzátesztek néhány kérdést.

    Stoky nekem sajna az uni hattal együtt kicsit kiesett. Akkoriban az andrót dúltam ds-ekkel... Nekem az az uni valahogy Guratról és mezőgazdász társairól szólt, majd később Ovenlordról.


    Szóval: tegyetek fel további kérdéseket nyugodtan!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Szerintem lehetne azt is hogy ha megvan kivel lesz a következő interjú akkor azt kiírni és pár napig lehetne írni ki mit akar kérdezni. És talán nem marad ki semmi. :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Támogatom. Amolyan több szem többet lát elven sokat színesíthetne egy-egy riporton.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.