[Ö: 437.058.000] CSABIKA [SF-TAG] vs. Terra Siculorum [W-SQ] (T: 0, V: 437.058.000)

  • Már elnézést, de ki az aki itt sír? Gratuláltam a csatához, nem leugattam a támadót, és nem is hibáztattam senkit. Valamit tényleg nem értesz.

  • LordOfNekkar, hogy megérts itt a szervert.

    A szereveren a támadóval van baj HA SF-TAG szövetségben van. Ha Ők támadnak minket, legyen az minuszos csata akkor is Övéké a dicsőség.
    Csendbe figyelgetem általában az eseményeket a szerveren és néha-néha kitör belőlem a vadállat ha ilyeneket olvasok vagy látok. :)

    Például a jelenlegi már lassan ott járunk, hogy engedélyt kéne kérnünk a védőtől, hogy támadhatunk-e. :D

    Kicsit nevetséges, na jó nem kicsit...nagyon. De ez halál komoly. Egy pár üzenet váltás eredményéből nem csak én más is ezt szürte ki. :lol:


    Itt is szeretnék gratulálni a szép profithoz!! A védőt nem volt egyszerű megcsípni mert igen aktív és mindig FS-el rendesen. Kicsit csúszott most és te rögtön le is csaptál rá :D Gratulálok!!! Jó költekezést neked a védőnek meg jobbulást!! :)

    Köszönöm Blade. Igen nehéz védő volt. Jó játékos. Nem is értem miért hagyja abba.

  • Nos, szóval.


    Először is igen, ez szép fogás. És ne legyen félreértés, nem a Társam ellen akarok ezzel beszélni. Bárki megindulna ilyen mennyiségekre, ez tény, erről szól a játék. Részben.

    Több dologban egyetértek LordOfNekkarral (is!), folyamatosan mennek a kisebb-nagyobb csatározások, igaz, alapvetően gazdasági uniként van nyilvántartva a szerver, az már megint más kérdés hogy ki mennyire ragaszkodik ehhez a szerver játékosai közül, mindenkinek szíve joga.


    Sajnos igen, le lett szedve Barátunk is, az hogy most miért maradt bent, magánéleti, magánügyi dolgok miatt, ezt Ő tudja. Természetesen ha valami olyan problémám adódik, én sem egy online játékkal foglalatoskodok, hiszen nem ettől függ az életem, ez időtöltés. De sajnálom hogy itt hagyja a csapatot. Így alakult.


    Az hogy nagyobb támad kisebbet, vagy éppen fordítva, ez sajnos benne van. A fejlesztők eldöntötték, hogy mely az a ponthatár amettől valaki már értékelhető célpontnak számít, ez úgymond "szent és sérthetetlen", az már csak az adott játékoson áll hogy mennyire tud taktikázni, figyelni. És igen, ebbe sajnos beleszólhat a technika ördöge is, főleg a frissítés óta keletkezett és keletkező bugok végett. Ezt nem részletezném.


    Néha odaszólnék egy-egy adott poszthoz, ahol szájkarate folyik, de nem teszem... Barát, ellenség, társ vagy akárki, tartsuk azért egymást tiszteletben.


    De egy száz szónak is egy a vége. Jó költekezést a profithoz, a védőnek pedig.. Várjuk vissza!



    Tisztelettel:

    Valkyrie