[Ö: 437.058.000] CSABIKA [SF-TAG] vs. Terra Siculorum [W-SQ] (T: 0, V: 437.058.000)

  • Sziasztok!

    Korán keltem begyújtani a házban, és gondoltam szét nézek van-e valami érdemleges célpont. Terra Siculorum láttam felkiáltó jeles a holdja. Kiküldtem a bátor kémeket. Meglepődtem a nagy mennyiségű fémen és felcsillant a szemem. Szimuláltam, és meg-is indultam. Nem vártam meg,hogy számosodjon a hold. Gondoltam majd fordulok ha nem számosodik. A csata közben nem mutatott aktivitást, így nem is lassítottam, mert tudom, hogy nagyon aktív a védő és minden másodperc számít.


    A korábbi bukómat amit Helix-nél szenvedtem, igy a W-SQ szövetség megtérítette nekem. :D


    A védőnek mielőbbi pótlást kívánok.


    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Ezen az időponton (18-01-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Romboló 7.975

    _________________________________________


    Védő Terra Siculorum [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kis szállító 1.956

    Nagy Szállító 4.245

    Nehéz Harcos 9

    Cirkáló 400

    Csatahajó 100

    Kolóniahajó 1

    Szemetesek 1

    Kémszonda 1.163

    Bombázó 210

    Csatacirkáló 3.897

    Pathfinder 298

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Romboló 7.975 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Terra Siculorum [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    14.352.471 Fém, 4.000.973 Kristály és 6.369.056 Deutérium

    96.548.796 Fém, 1.000.243 Kristály és 1.592.264 Deutérium

    24.137.199 Fém, 250.061 Kristály és 398.066 Deutérium


    A támadó összesen 0 egységet vesztett.

    A védő összesen 437.058.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 51.525.000 fém és 60.152.100 kristály lebeg.

    A támadó 148.649.129 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    51.525.000 Fém és 60.170.100 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 186.563.466

    Kristály: 65.421.377

    Deutérium: 8.359.386

    A támadó(k) nyeresége 260.344.229 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -306.788.466

    Kristály: -205.758.277

    Deutérium: -73.160.386

    A védő(k) összesen 585.707.129 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Jajajaj hogy oda ne rohanjak ha már megint a kicsikkel kezdesz példálozni jujszi

    Na akkor teregessunk szennyest ...


    Hmmm mindig mondod ne a kicsiket zargasd hat én vegetted nem zargatom koma mert egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá ...szóval ha itt tartunk

    Hat akkor már kérdezd meg a fusti fecske arulo barinodet hogy mennyi bort húztam le a csinos fenekerol ja és hozzáteszem a top flottas volt míg be nem vertem !


    Ja úgy jegyezd meg amit mondok te is sorra kerülsz neaggodj :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:



    :grumble:




    :phatgrin::phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Na idefigyelj koma!

    1. 260milla profitot biztos nem fogok ott hagyni!

    2. Az hogy te kiről mennyit profitálsz semmi közöm, ez a játék erről szól! Ha kimarad az FS oda a flotta!
    3. Unom már a fenyegetéseket. Nem tudom mi értelme van. Tőlem még egyszer sem hallottál ilyeneket. Az,hogy kaptam egy ninját? Szerintem semmit nem jelent. Nem figyeltem. Járt már igy más is és biztos fog más is.

    4. A kommented nem ide tartozik, nem is értem minek irsz.


    Ha annyira teregetni akarsz...
    Akkor nem én irtam rá másra, hogy a DF-et ne szed már be. És beszedte előled. :)

    Már a második accot kunyeráljátok el, és mindenki tudja ez is megy a süllyesztőbe majd leköszönés ürüggyel.

    ÉS csak igy kerültél fel a TOP-ba ugyhogy hallgass szerintem!!


    UI.: Edere sem volt nagy játékos, sőt nem is flottázott és csak inaktivot támadott szállitokkal mégis leszedted.

  • Srácok, azért 260 milla profitot nem illik bent hagyni őrizetlenül 8| . Ennyiért bárhol elmennek, még kevesebbért is. Szép észrevétel, jó költekezést, a védőnek mihamarabbit.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • En nem értem...mindig a kicsikkel jöttök..nincs olyan hogy kicsi kisebb...ha elhagyja a kezdő védelmet már nem kicsi ..ügyeljen magára és ennyi...az meg hogy 260milla profitról kicsit mondatok az már komoly .accuntbol sem.kicsi nem hogy profitbol :)

    Csak így tovább és még szebneiket kívánok :)

  • Gratula szép észrevétel egy amatörhöz képest!!

    :lol:Csak nálatok vannak Profi játékosok. :lol: Majd egyszer én is profi leszek. :dash:


    En nem értem...mindig a kicsikkel jöttök..nincs olyan hogy kicsi kisebb...ha elhagyja a kezdő védelmet már nem kicsi ..ügyeljen magára és ennyi...az meg hogy 260milla profitról kicsit mondatok az már komoly .accuntbol sem.kicsi nem hogy profitbol :)

    Csak így tovább és még szebneiket kívánok :)

    Köszönöm Bugacs. :) Itt csak az a jó ami... :D Na inkább nem folytatom. :D

  • Időm sem volt foglalkozni veled, akkor. Dolgoztam. :) Láttalak, megindultam, figyeltem néha az aktivitásod, láttam, kémkedtem, láttam semmi nincs és fordultam.
    Most ezt énis mondhatnám, te hányszor nem éltél a lehetőséggel, hogy elkapj kisebb flotta részeimet. De még sem teszem. Ami elmúlt az elmúlt. Azon változtatni nem lehet. :)

  • :) Ja hogy arra, persze, szerintem hibázhatok én is. Bár mondhatom én annak aki sosem hibázik. Úgysem érti meg. Le a kalappal előtted.


    Ui.: Terra Siculorum játékos már nem az S-WQ szövetség tagja. Mi történt?:/:/

  • Jajajaj hogy oda ne rohanjak ha már megint a kicsikkel kezdesz példálozni jujszi

    Na akkor teregessunk szennyest ...


    Hmmm mindig mondod ne a kicsiket zargasd hat én vegetted nem zargatom koma mert egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá ...szóval ha itt tartunk

    Itt vannak, akik nincsenek tisztában a fogalmakkal, nem tudom milyen szintről beszél.

    Gyengébbeket nem lehet támadni, mert van rajtuk kezdő védelem, tehát zöldek, támadást nem lehet indítani ellenük, csak szállítást!

    Amint ez a kezdő védelem lekerül(ahogy meg is van fogalmazva, "KEZDŐ"), onnantól már elméletileg támadhatóak, olykor-olykor azért visszaesnek zöldbe, de ez nem mérvadó!

    Tehát, amennyiben támadható az egyén, már nem KEZDŐ, nem számít gyengébbnek, helyezés ide, hadipontok oda.

    És aki ez a hülyeség miatt lemond a profitról, az se komplett.


    Mellesleg megjegyezném, hogy ha valakinél van több 100 milla nyersanyag, a flottáját meg 4k csc "díszíti", az már OGame-es léptekkel egyáltalán nem gyenge!


    Gratulálok a Támadónak, Védőnek meg több odafigyelést!


    Ui.: Most én is álljak neki sírni az egyik szerveren, hogy a TOP11 ne piszkáljon a 45,6 milla pontjával, mert nekem csak 40,6 milla pontom van, TOP12 vagyok, tehát kisebb?! Irreális!

    Vagy én ne piszkáljam a TOP74-et, mert kisebb, holott egy-egy támadással bejön a 13 bolygóm 1-2 napi termelése(számokba öntve, 300-600milla)? Irreális, nem?


  • Gratulálok a csatához, jó költekezést.

    :) Ja hogy arra, persze, szerintem hibázhatok én is. Bár mondhatom én annak aki sosem hibázik. Úgysem érti meg. Le a kalappal előtted.


    Ui.: Terra Siculorum játékos már nem az S-WQ szövetség tagja. Mi történt?:/:/

    Abba hagyta a játékot. W-SQ*

  • En nem értem...mindig a kicsikkel jöttök..nincs olyan hogy kicsi kisebb...ha elhagyja a kezdő védelmet már nem kicsi ..ügyeljen magára és ennyi...az meg hogy 260milla profitról kicsit mondatok az már komoly .accuntbol sem.kicsi nem hogy profitbol :)

    Csak így tovább és még szebneiket kívánok :)

    Azért ne általánosítsunk, a többivel egyetértek.

  • Nah, még egy lekvár, akiben nincs kitartás, sajnos ezért megy tönkre a magyar OGame közösseg, mert soan olyan puhányok.

    Sajnos nem ez a csata volt az egyetlen oka, ez már csak egy pont volt az i-re. Az account remélhetőleg jó kezekbe fog kerülni és azért még itt vagyunk páran.

    Telefonról FS-elt és tökre nem akkor érkezett be a flotta amikor kellett volna. Ez is eltudja venni a kedvét az embernek és ő már a második aki így jár a szöviben, de nem keresünk kifogásokat.

  • :) Ja hogy arra, persze, szerintem hibázhatok én is. Bár mondhatom én annak aki sosem hibázik. Úgysem érti meg. Le a kalappal előtted.


    Ui.: Terra Siculorum játékos már nem az S-WQ szövetség tagja. Mi történt?:/:/

    Hibázok én is de nem meg bántani akartalak ezzel félreértettél sajna abbahagyja

    Emlékezz 1 ideje rajtam lakmároztál az is hiba volt sok volt a műhold ennyi

    Ehez a játékhoz szerencse is kell Hog, a hibákat ne tudják kihasználni egyébként mindenki elkapható

  • Sajnos nem ez a csata volt az egyetlen oka, ez már csak egy pont volt az i-re. Az account remélhetőleg jó kezekbe fog kerülni és azért még itt vagyunk páran.

    Igen, nem az első volt, de ez ne a támadó hibája legyen. :lol:

    Telefonról FS-elt és tökre nem akkor érkezett be a flotta amikor kellett volna. Ez is eltudja venni a kedvét az embernek és ő már a második aki így jár a szöviben, de nem keresünk kifogásokat.

    Én is FS-elek telefonról, de ilyen problémám még nem volt. Valószinű ez a csúszkáló sebesség állítás lehetett a probléma. De viszont, mindig ellenőrizni kell flotta központba, hogy biztos jól megyünk-e.

    Abba hagyta a játékot. W-SQ*

    Sajnálattal olvasom. Minden jót kivánok neki a való életbe. Egy nagyszerű játékost ismertem meg személyében. Korrekt és normális pm-es gratulációkat kaptam. :)


    Viszont az előttem szólóval kell egyet értenem, sajnos azt kell mondjam ez a játék erről szól. Adunk-Kapunk. Nem csak attól profi egy játékos mert sosem kapták el. Hanem attól is ha elkapják és utána feláll, mintha semmi sem történt volna. :beer:

  • Sajnos nem ez a csata volt az egyetlen oka, ez már csak egy pont volt az i-re. Az account remélhetőleg jó kezekbe fog kerülni és azért még itt vagyunk páran.

    Ezt nem értem, de nem is igazán lényeges.

    Lényegében ha valakit megtámadnak, az miért a Támadó hibája?

    Miért a Támadó az oka annak, hogy úgy játssza ezt a játékot, ahogyan az ki lett találva?

    Ha valakit bevernek, az a Védő saját hibájából történik, egy bealvás, elrontott FS, későn érkezés, stb...


    Én is sírhattam volna, ha az éjjel Palcsi bevert volna, mert amíg vártam a telepítést, elaludtam, így reggel arra ébredtem, hogy bent áll 10 milla nyersanyag meg a kis expis flotta.

    És?

    Ha bevernek, az a Támadó hibája?

    Nem!

  • Itt is szeretnék gratulálni a szép profithoz!! A védőt nem volt egyszerű megcsípni mert igen aktív és mindig FS-el rendesen. Kicsit csúszott most és te rögtön le is csaptál rá :D Gratulálok!!! Jó költekezést neked a védőnek meg jobbulást!! :)