SADV-HOF. [Ö: 4.633.067.000] Len Faki [H U J E] vs. Angelus [Legio] (T: 663.404.000, V: 3.969.663.000)

  • Perces hold és GO,.
    A hosszú menetidő és a nagy deufogysztás miatt elég sokat bíbelődtem a flotta összetétellel,próbáltam a legjobbat kihozni belőle, (és a kukákat is csak jókora késéssel tudtam kiküldeni,) na + mákom is volt mert szinte az érkezés pillanatában lett ON a védő , de így összességébe jól kijöttem belőle.
    A védő nagyon korrekten gratulált, Orin abbahagyja ,így minden jót kívánnék neki másik unikban. :)




    Ezen az időponton (05-06-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Len Faki [H U J E]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 200.000
    Cirkáló 50.000
    Csatahajó 2.125
    Csatacirkáló 112.446
    _________________________________________


    Védő Angelus [Legio]
    ________________________________________________


    Kis szállító 63
    Nagy Szállító 1.476
    Könnyű Harcos 150.129
    Nehéz Harcos 71
    Cirkáló 47.700
    Csatahajó 6.000
    Kolóniahajó 1
    Szemetesek 4.385
    Kémszonda 203
    Romboló 10.000
    Halálcsillag 21
    Csatacirkáló 800
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Len Faki [H U J E]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 110.008 ( -89.992 )
    Cirkáló 44.841 ( -5.159 )
    Csatahajó 2.073 ( -52 )
    Csatacirkáló 110.673 ( -1.773 )
    _________________________________________


    Védő Angelus [Legio]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    61.688.431 Fém, 24.797.160 Kristály és 22.630.053 Deutérium
    15.422.108 Fém, 6.199.290 Kristály és 5.657.513 Deutérium
    3.855.527 Fém, 1.549.823 Kristály és 1.414.378 Deutérium
    963.882 Fém, 387.456 Kristály és 353.595 Deutérium


    A támadó összesen 663.404.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 3.969.663.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.154.136.400 fém és 569.453.200 kristály lebeg.
    A támadó 144.919.216 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    1.154.136.400 Fém és 569.453.600 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 807.380.348
    Kristály: 404.582.329
    Deutérium: -6.857.461
    A támadó(k) nyeresége 1.205.105.216 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -2.538.584.948
    Kristály: -1.258.761.729
    Deutérium: -317.235.539
    A védő(k) összesen 4.114.582.216 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

  • Nem is te lennél a szerencsét illetően. :Pold Lassan kiérdemled a Légió hóhéra címet. :tongue:old Szép profit, megint... =)old Most már, igazán dolgozhatnál is egy kicsit. Ennyi profitos csata, a munka rovására megy. :Dold
    Grat! :borg:

  • nah gratulalok enis. Szep eszrevetel szep profit ez csak gratut erdemel ;)majd lesz ido mikor mi is ujra felebredunk ha lessz cp ;)hat erik megmondom oszinten ez csunya volt ez a leszilas töled :(a faki az egyetlen aktiv tag mar regota az uniba igy nem csoda h ö szed le nindenkit ;)majd osszevonasnàl meglatjuk mi lesz. Mèg egyszer gratu ;)smart...nem kell már előre elkezdeni a nyalast lègyszi ;)

  • hali all. Grat a csatához! Ha Chev kiérdemli a Legió hóhéra címet akkor Bugi is a Hüjék hóhéra címet :D sokszor elkaptuk oda vissza egymást ezt ne felejtsd el mielőtt ilyen kijelentésekkel állsz elő Erick!
    Jó költekezést Chev valóban szép észrevétel! Angelus,gondold át,fel lehet azt még szépen hozni! Remélem átgondolod és előre is írhatom: gyors flotta pótlást!

  • bugi nekem nem szokasos nyalni!! mellesleg mikor Orionon jatszottam, joba voltam a HÜJE klánnal.. Blint, Aurri.. Chev... stb.. ugy h szerintem kussolj :D mellesleg multkor meg te nyaliztal nekem, h Huntert probaltad lefarmolni Rigelen, azt meg is elkente a kis szadat te pancser:D ne jatsz a nagyott mikozben nem vagy valami nagy szam jatekos, es ne kostolgas, hozzad nem szoltam! Fő nyalis :D

  • ki s tököm vagy te nekem h felveheted ezt a hangnemet velem szemben?igen nyaltál itt is emlexem adtad a füleseket mindenkiröl.....de nem vitatkozok közönyös alakokkal...majd összevonasnal talalkozunk nagy arc ;)

  • miert te ki a f*szom vagy??? vegyel mar vissza az arcodbol kis k*csog!! csak legyen osszevonas,, majd teged is jol megdurrantalak!!:) en a legjobbaktol tanultam, nem vok olyan verebb mint te! te vesztes vagy, de engem meg sosem szedtek le, ugy h nagy Ló-rol nagyott lehet esni kis baratom. varod itt az osszevonast, mire eljon nekem akkora gazdasagom lesz meg flottam h besirsz! azt mivel fogsz leverni ?? a nagy semmivel.. majd nyalizol akkor is h ne tamadjalak:) nah ne farasz.. az a vicc h akik eddig fenyegetoztek azokat sorrban megalaztam eddig is!! mig ti nem vagytok meg arra sem kepesek h lefarmoljatok akar 1 Holdamat sem. ugy h nem felek a hulye szovegelesedtol, en Harcos vagyok, allok elebe!! gyere csak! barataim nekem is vannak, ugy h te alkossal ellenem majd vmit, 1V1-ben :) de ahhoz meg nulla vagy.

  • nah gratulalok enis. Szep eszrevetel szep profit ez csak gratut erdemel ;)majd lesz ido mikor mi is ujra felebredunk ha lessz cp ;)hat erik megmondom oszinten ez csunya volt ez a leszilas töled :(a faki az egyetlen aktiv tag mar regota az uniba igy nem csoda h ö szed le nindenkit ;)majd osszevonasnàl meglatjuk mi lesz. Mèg egyszer gratu ;)smart...nem kell már előre elkezdeni a nyalast lègyszi ;)


    Nem szidás, csak kongatom a harangot, hogy kicsit ébredjetek fel.(minimum az fsekre figyelni) :evil:old De szerintem érzitek ti is, hogy van igazság abban, amit írtam. :)old

    hali all. Grat a csatához! Ha Chev kiérdemli a Legió hóhéra címet akkor Bugi is a Hüjék hóhéra címet :D sokszor elkaptuk oda vissza egymást ezt ne felejtsd el mielőtt ilyen kijelentésekkel állsz elő Erick!
    Jó költekezést Chev valóban szép észrevétel! Angelus,gondold át,fel lehet azt még szépen hozni! Remélem átgondolod és előre is írhatom: gyors flotta pótlást!


    3-4 csatáért nem jár ez a cím. Főleg úgy, hogy a ti "hóhérotok" elbukott. 2x is. A mi hóhérunk által. 8)old


    Csinos profit Eki, küldöm is a kordit. :tongue:old


    Fórum a játék része, az apróbb bajusz húzogatások beleférnek. Sőt kellenek is.
    Látod smartrax18 lehet ezt kulturáltan is csinálni. =)old Bár most, nem te kezdted.

  • egy harcos..haha....fogadok mèg azt sem tudod mi az h blind ...de nem is èedekel...csak vegyèl visszább a csúnya beszèdbol..ez nem rigel kiskomám..nem megszokott itt...a csata szèp nagyon a többit meg majd meglàtjuk 8)