Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

  • Én már láttam.... ha rákattintotok a kis borítékra, ott van 1 fül csatajelentések címszóval..... nah ott bujkálnak :D

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • 666 Gerince súrolja a határokat ha még van is neki valamennyi
    És utána a sok PM, hogy senki nem tudta, hogy meta hannibálnak/palacsinta
    barátlistás meg máshol szövitárs


    Lassan magyar ogame át mehet káosz uniba szerintem bár most se áll messze tőle

  • 666 még mindig játszik valahol az OGame.hu-n belül???!!!
    Még senki nem rúgta ki azt a gyereket páros lábbal, hogy a segge se érje a földet és föld körüli pályára álljon????!!!
    Megáll az eszem, annyi bizonyított csalás és visszaélés után nem lép senki semmit?!
    Azt megértem, ha valaki hibázik, kapjon egy esélyt, sőt kapjon egy második esélyt is, hátha megváltozik!
    De aki hónapokon, éveken keresztül csal, az már a büdös életben nem fog megváltozni!!!

  • "meg hogy Pont Stay es Kyloren kozt akarjak koszedni az embert:DD meg viccnek is rossz volt:DD"


    Ez kicsit nagyképűen hangzik :D bárkit kilehet szedni ...Nem tudok sokat erről az ügyről, de tényleg gerinctelen dolog az ilyen.
    Reméljük tényleg nem tudták, de ezt csak ők tudják :D


    666 csak megváltozik egyszer, de majd kiderül, én nem ismerem, követem majd az eseményeket !


    Jó játékot nektek.

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Jajj bocsánat te már megint áldozat vagy :D
    Még jó, hogy nem írok sértegetést és olyat se hogy hülye gyerek :D
    De nem baj ez az accod is megy majd véglegesre mint amit most vettél nemrég lumitól 150 ezerért :phatgrin:

  • Fájhat neked nagyon, hogy csak én nekem köszönheted, hogy több száz ezer ft-t buktál bele ogame-be :D

  • Hagyjuk ezt a blistás vitát...kenődtek így is :phatgrin:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • még mindig van csak hozzá iskolát meg szakmát kell végezni de neked ezt hiába mondja az ember aki 20-30 évesen még az anyja meg a mamája tartja el

    Ahogy én elnézlek, meg megismertelek, 6-8 általánostól nem lehet többed, mert akinek ennél többje van, nem ilyen a személyisége!
    Meg a viselkedésedből ítélve még be is határolom a származásod(itt nem a jelenlegi lakóhelyed a lényeg), az valahol Borsod vagy Nógrád környékén van/lehet!

    Rólad ennyit, cáfolni lehet, de a viselkedésed és a véred tisztán tükrözi a mivoltodat!

    Az meg ki kevés és ki elegendő, azt hagyjuk, addig örülj, amíg nem lépek be a Teambe, adig folytathatod a csalásaidat és visszaéléseidet, mert senki se törődik velük!

    De lehet csak megkérdezem/megkérdezzük egy széles körű felmérésben a Fórum lakóit(itt akkor többnyire azok a játékosok vannak, akik tudnak is szinte mindenről), hogy szükség van-e OGame.hu-n ilyen játékosra és ha a többség IGEN-nel válaszol, akkor a Team meg kell hozza azt a döntést, amit eddig nem mert vagy nem akart, vagy mit tudom én miért nem tette ezt eddig meg!