Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

  • Gyerekek, elhiszem h mindenki A Legendat akarja tamadni, hiszen tettem is erte:) nekem ez a stilusom h magamra haragitom a nepet, es igy lesz nekem izgalmasabb a jatek!! de azt hogy 2-3 napja ezt kell folyamat hallgassam h a Devil lefarmolt, ez vicc.. mirol beszeltek gyerekek 120 ezer nyersanyagot vitt el.. ugy beszeltek mint ha valami 300 millat vert volna le rolam, es totalis csodbe mentem volna.. az nap fosztottam este 900 ezret.. tehat kit erdekel h levert rolam 120 ezret??? SENKI!! azert aljon mar meg a menet!!!Ti vagytok a nagy profik akik Sa nelkul nem jatszanak.. vagyis ezt mondjak.. de tuti h ti is hasznaltok Sa-t!! felesleges tagadni.. vagy hogy szoktatok neha-neha tolteni a jatekre..es ??? kit erdekel!!! ha nekem van ra penzem miert ne tolthetnek bele??? jatek resze tudtommal!!
    Mielott valaki elkezdene a kavarast, igen kileptem az Isteni Klanbol!! hogy miert??? semmi kozod hozza!! ugy h Soloban tolom.. !! unom mar ezeket a raggalmazasokat h toljak nekem a tarsak a sok nyersit azert fejlodok igy.. Ember megegyszer leirom, jol olvasd el!!! 1 nap kuldtek 3-an szeretett csomagot!!! es ennyi!!!!!!akinek nem vilagos vmi az kerdezzen mielott megint ragalmaztok!!!


    Devil!! azt hogy irtam h a tarsad pancser, h lassitas nelkul kenodott, arrol meg mindig az a velemenyem, ez nem fog valtozni!
    amikor azt irtam h "basszatok a szajukat".. vagy hasonlot! ezt egyfajta drukkolas a haverjaimnak.. jogos irhattam volna maskep is hogy hajra fiuk ussetek oket.., ezert akkor elnezest kerek ha ennyire a szivedre vetted..:)
    Viszont Devilnek igazat kell adjak!!! Profitrol szol minden, tehat azt kell utni akit csak lehet.. senkit nem erdekel h top 1 vagy top 100 az illeto.. ha van nala sok profit akkir meg kell indulni es leverni!! azt h Devil neked 120 ezer meg profit az elejen, megertem:) itt mindenki maganak kell eldontse mi szamit profitnak!! Tovabbi jo jatekot..:)

    • Örülök hogy kezdenek helyre rázódni a dolgok és megint kezdünk normális emberek módjára viselkedni! :) Smart ha azt írtad volna hogy hajrá fiúk üssétek őket arra nem írtam volna semmit! Bocsánatkérés elfogadva! :beer:
    • Viszont Kylo! Egy dologban nem értek egyet! Mindenkinek megvan mindenről a saját véleménye a tegnapi már kicsit átment személyeskedésbe szerintem,ha Fer.k.onak és buginak ugyan az a véleménye mint pl nekem vagy épp csak intéznek felém pár biztató szót (már nem emlekszem hogy mi is volt pontosan amiért így berágtál rájuk) mivel a véleményüket nyilvánítjak ki az miért baj? Te is kinyilvánítod a véleményed,mondjuk ahogy a Bugi elleni csatánál tetted ez ilyen egyszerű! Nincs harag! Csak gondoltam ezt leírom! :beer:
  • Marquez.. ideje lenne mar hogy kicsit te is vissza vegyel a nagy arcodbol.. meg elsem indult a szerver szinte.. es te mar Haborut akarnal hirdetni es meszarolni Torlesig masik Klant. tonkre tenni a jatekukat es a szorakozasukat.. hat most nagyott csalodtam benned!!! mind ezt miert??? 1-2 szaros kis csata miatt, jo lenne ha felfognatok hogy ez nem palya, nem igy kellene fenyegetni a masikat hogy Torlesig fogjatok alazni egymast!!! meg miert van neked ekkora szad?? mert mogotted allnak Top-os tapasztalt jatekosok ?? szerinted meddig fognak meg mogotted allni ha igy lejaratod oket??? szerintem nem sokaig!! nem hinnem hogy nagyon buszkek lennenek rad!! Plusz utalja mindenki a Klanodat..es sok tagjukat.. miert??? mert igy viselkedtek, sok tag pedig nem is tehet rola..de mivel abban a klanban van 1 kalap ala vannak veve veled!!! gondold at szerintem a dolgaidat!! meg mielott vissza kontrazol hogy en beszelek,stb.. Igen en beszelek.. mert en ilyen Stilusba szeretek jatszani.. hogy magamra huzom a Cp-ket aztan sorrban leverem mind!! De a Te klanod tagjai normalisak, ne hasonlitsd hozzam oket, hanem inkabb ertekeld , hogy vannak meg igazan normalis Playerek, ha ezt nem teszed meg hamar egyedul maradsz a nagy es hatalmas Isten Klanodban!!!
    A masik meg az ellenfel teli van gyenge kezdo jatekosokkal, ez nem becsuletes haboru lenne hanem szegyen inkabb!!!

  • hát most kellemesen csalodtam smart ;) nem os gondoltam hogy tudsz te ilyet is.....en szemely szerint nem nezem le a goodsot....sok jo gamer van koztuk es tisztesseges.....csipem jopar tagjukat....de az amit most irtal hát le a lalappal most elotted....többet nem is tudnèk hozza szolni ;)

  • attol fuggetlenul hogy en itt miket irogatok Forumon.. es probalom jol erezni magam, attol en meg jatekon belul sosem alaztam nalam kissebb tagokat sot ha ram irtak en mindig probaltam segiteni es adni nekik tanacsot hogy hogyan csinaljak jobban, Tehat en nem vagyok a Hive hogy egy kezdokkel teli klan ellen ilyen Verengzo haboru legyen hirdetve.. es ki is fogok belole maradni az tuti :)
    Bugi nekem sok oldalam van, az Igaz barataim mint mondjuk Stay Ő tudja igazan milyen vagyok :)) hat most megismerted ezt az oldalamat is :)

  • pubi?en lennek? Stay az nagyon jo csoka..csipem ....jo gamer es jo ember is szerintem...mint paran a goodsban...csak vannak ott is rohadt almak mint minden szoviben ami megsavanyitja az egeszet ;)

  • hat igy aztan inkabb megse szolaltal volna.. nem szeretem amikor az emberek nem egyenesek a masikkal es nem mondjak el mi a bajuk..de megragalmazni megtudjak egymast..de felvalalni a dolgokat nem.. inkabb le se irtad volna, bolcsebb dolog lett volna :)

  • azta paszta....mi történt pubi....megszállt a szentlélek, és elkezdtél hinni az egy igaz istenben? :D

    Hyp, neh becezges ilyen kis aranyosan :DD amugy nem szált meg engem semmi szentlélek,, csak leirtam mit gondolok :) es igen kuldtem egy miatyánkot fel az égbe..mondtam is hogy atya világ gyere le jóisten.. azt latod felig meddig megtertem :D XDD nah jo nem !!!:D XD

  • Dev.


    Hát...van időm írni végre. Szóval Dev nem a véleményekkel van a gond. Hanem azok milyenségével. Ugye most én vagyok a fő gonosz a pálya végén mindenkinek, akit le kell verni, mert a milyenséget visszafordítottam, azokra, akik így állnak hozzánk. Tudod, lehet bárki pro gamer, ha a megnyílvánulásaival lerombolja, azt a képet amit felépített. Tudod, Dev az a nagyon nagy probléma, hogy itt rengeteg ember, megbújik az alomban, nem képesek leírni kendőzetlenül semmit, csak haladnak az árral amit generálnak nekik. Az is hatalmas probléma, ha egy több éve játszó gamer lebecsül bárkit is.


    Elmondtam, neked is, hogy nem azzal van baj, ha valakik egy vizet fújnak, csak álljon már meg a szó ott, hogy ne degradáljunk már le embereket, mert lehet használtak SA-t, pláne olyan játékosokat akikhez munkásságban fel sem érhetnek. Ne jelentsünk már ki olyan dolgot, ami magyar ogame-ben ismeretlen, hogy valaki szó szerint SA-ból épít accot. Ez kérlek az én szótáramban gyanúsítás, és lekicsinyítés ugyanis, a rejtett info ebben az, hogy mi nem tudunk játszani, csak van pénzünk. Egyébként ez a mondat ki is szaladt a zsákból. ;) Amennyiben nem tudnánk játszani, az Ursa fele be sem regelt volna a szerverre!!! Mondjátok, hogy nagyképűség, de jól tudod te is Dev, hogy elég sok ember jött miattunk játszani a szerverre!!! Ugyanis, nem egy embertől megkaptam, hogy a nevek miatt jött be erre a szerverre. Szóval, igazából, lehet rövidebb pórázra kellene tenni az ebeket a te köreidben is, ugyanis szerintem egy Stay-től, egy Lacitól, egy Gurat-tól, tőlem és még sorolhatnék pár nevet, soha nem olvashattál, olyat hogy alázzuk a szövitársaidat!!! Végignéztem, nem egyszer írtam normálisan a csatáitok alá is, amiket ellenünk nyomtatok, hogy gratulálok. El lehetne ezen gondolkodni nálatok is!!!


    Egyszer nem mentem oda, verni a nyálam, nektek, hogy SA, vagy hogy haaaa ez nem is csata!!! Lehet nem engem kellene osztanod és kóstolgatnod, meg még 1-2 embernek tőletek, hanem kicsit rendezni a sorokat nálatok is. Lehet el kellene gondolkozni azon is, hogy azokkal nyomjátok le a problémáitokat akikkel bajotok van nálunk, ne azokkal akik legalább megtisztelnek titeket!!! Szólj ha nincs igazam!!!


    A Bugacsos csata.


    Tudod Dev, most is megmondom, ki sem akartam rakni a csatát, mert tudtam, hogy iszonyatos szájkarate lesz abból is, de tudod mit jól tettem. Ugyanis azok után, hogy pmben még tök normálisan beszéltem bugaccsal amire már ott felkapta a vizet a semmiért :). Aztán, amiért így került, ki az csak a görbe tükör effektus!!! Érezze át mindenki, hogy milyen az amikor ledegradálják, milyen az amikor rátaposnak a fájó tyúkszemre. Ő is csak egy játékos, és nem isten, hogy megteheti azt amit megenged magának!!!! Feleslegesen ne generálja a feszültségeket, mert neki sem lett volna annyi esze, hogy nem provokálja tovább a dolgokat, nem még rátett egy lapáttal. Én tudom, hogy bugacs ki van rám bukva, de tudod akkor sem kérnék tőle, bocsánatot, ha egyetlen esélyem lenne a mennyek kapuján való átjutáshoz. Inkább elégek a pokolban 100X. Aztán, amit ott kiírtam, az szerintem a valóság. Tehát, megint azt tudom mondani, amit leírtam már 1000X. hogy nem hiszem, hogy mi említettek mentünk volna csapatostól hozzátok, hogy így semmi csata, úgy semmi csata, nem kell ehhez isteni erő, nem tudtok játszani, SA-tok stbstb. Szerintem arról sem nyilatkoztunk, vagy foglaltunk állást, hogy milyen a stílusotok!!!
    Ezzel együtt megint azt tudom mondani, hogy azt meg ne akarja már nálatok egy-két ember, hogy neki mindent, lehet, de másoknak semmit. Tudod vica-verse, amit adsz-azt kapod vissza történet. Én le merem írni bárki nevét, pl bugacs is mit várt tőlem??? - Hogy majd nem küldöm meg, azok után, ahogy meg nyilvánul itt mindenről??? Tegyük félre, hogy magadra veszed vagy sem, de akaratlanul is magadra veszed, ha nincs konkretizálva. Én pedig nem az a player vagyok, aki bárkinek is elnézi, hogy sértegetik, nem csak őt, hanem még a normális tagokat is!!! Nem hajtok fejet senkinek, és ezután sem fogok, ezt is tarthatjátok nagyképűségnek, de én ilyen ember vagyok!!!


    SA használat és gyengébb társak tápolása.


    Ez az a kérdéskör amihez, pedig sem Bugacsnak, sem Fer.k.onak, sem senkinek semmi köze, ugyanis ezt engedjétek már meg, hogy mi eldöntsük, használunk SA-t avagy nem, küldünk nyerset avagy nem!!! Ne más fújja már meg nekünk, mit csináljunk, ha én le tudok mondani, egy kisebb játékos részére mondjuk nagy mennyiségű nyersről, és le is tudok akkor természetes, hogy elküldöm neki, haladjon!!! Hogy jön ahhoz bárki is, hogy felhozza ezt??? Nem mindegy mennyi nyerset küldünk át másoknak??? Mért akad ki ezen bárki is, mindenki máshogy képzeli el mi így, és ezt jó lenne tiszteletben tartani és elfogadni.
    Az SA használatról pedig annyit, hogy először is a játék része, másodszor pedig, az emberek 90%-a SA használó!!! Szinte mindenki vett már ide SA-t szóval jó lenne, ezt a témát bejegelni egyszer és mindenkorra, mert erről max annak lenne jogos beszélnie aki soha, de még soha nem töltött fel SA-t!!!!



    Amennyiben maradt nyitott kérdés Dev, akkor pm, én ide ebben a témában többet nem vagyok hajlandó megszólalni!!!!


    További szép napot!!!

    Einmal editiert, zuletzt von KyloRen ()

  • mivel nem akarom offolni ragnarék csatiját ide írok....
    LÁTTÁTOK? LÁTTA MINDENKI? SOLDI BEFENYÍTETT!!!! :D
    Drága Soldier barátom.
    Amióta hydrán össze kerültünk, ellenfelek vagyunk...ott is próbálkoztál, és amikor regiztem rigelre, ott is folyamatosan nézelődsz nálam. Bár indulni, még sosem indultál...igaz..csak akkor láttál nálam bármit is, mikor gépnél voltam, és lusta voltam kiugrani a kémeid elöl :)
    Nah lényeg a lényeg... én már próbáltam béke jobbot nyújtani rigelen annál a csatánál amikor "loptam" a törmiböl.... ott te voltál a legjobban ellenem, hogy nem jössz velem ACSba. Sőt amikor regiztem, jelentkeztem is hozzátok a szövibe, de még válaszra sem méltattatok..... ebböl én azt szűrtem le, hogy a hydra után itt is ellenfelek leszünk... ezzel nincs is gond..nem estem kétségbe :)
    Ami pedig a 666 elleni szövetkezést illeti..... amikorra lebeszéltük a csatát, 666 épp lelépett vakba...amikor pedig visszajött bannolták is nemsokkal rá...
    És mivel a csata nem történt meg, és nem beszéltünk meg semmit, se mnt, se bl, meg kémkedtél....nah meg ami elötte volt köztünk.....úgy gondoltam folytatódik minden a megszokott kerékvágásban..
    Szóval kard ki kard :D
    ....holnap jövök

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • Én kértem,hogy Ragnar rakja ki, egy kis csámcsogást megért.

    Soldier...mit is rakott neked ki Ragnar, amin jót csámcsogtál? :phatgrin:


    De ha lehet ne uszíts ellenem máskor senkit...nem szép dolog.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()