[Ö: 1.511.844.000] Anubis [Sf1] vs. Hunter [Sith] (T: 2.880.000, V: 1.508.964.000)

  • Asszem 3,14csán leszek rúgva xD


    Ezen az időponton (03-10-2023 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Reaper 200.000

    _________________________________________


    Védő Hunter [Sith]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 6.063

    Napműhold 1.148

    Crawler 1.165

    Rakéta kilövő 471.137

    Könnyű lézer 48.376

    Nehéz lézer 9.910

    Gauss ágyú 4.527

    Ion ágyú 1

    Plazmatorony 1.090

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Reaper 199.982 ( -18 )

    _________________________________________


    Védő Hunter [Sith]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    161.881.007 Fém, 20.809.746 Kristály és 18.740.945 Deutérium


    A támadó összesen 2.880.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.508.964.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 9.053.550 fém és 9.448.650 kristály lebeg.

    A támadó 201.431.698 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 169.404.557

    Kristály: 29.268.396

    Deutérium: 18.380.945

    A támadó(k) nyeresége 217.053.898 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -1.419.932.007

    Kristály: -228.229.746

    Deutérium: -62.233.945

    A védő(k) összesen 1.710.395.698 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Nem szep nem gratula nagyon divat lett nalatok a bolygofarmolas

    Hát jó...milyen játék is ez? Van erre a zúzás szabályon kívül leírt és írásba foglalt szabály, hogy pedig boygót nem lehet és szabad támadni? Van erre Zibal unin bármiféle írásos megegyezés felém, felénk bárki részéről bármiféle írásos kérés megegyezés? Nincs. Nem értelmetlen rombolást hajtottam végre és nem rendszeres, de azért a 200m profitért elmentem ha márráakadtam, mert szabad és lehet és mert szükségem van rá, az én szintemen, hisz nem pakkból épülget a flottám...termelés, exp és farmolás/csata. Az h bent hagytál némi hajót/hadi hajót és azért számomra elég szép nyersanyagot azért nem én legyek már a ...asz mert elmegyek érte. Hunter-en kicsit kevesebb volt a profit és flotta se volt, de nekem még így is kellemes. A játék része ha tetszik ha nem. Ez a bolygót ne farmoljunk már gyerekek kicsit a való világi mentalitásokból ered, mindenki el van kényelmesedve, mindenki csak a saját szarját hajtja és más nem fontos csak a nyugalmunk, minden más levan tojva...félreértés ne essék nem járok bolygókat rombolni mert van rajta 10k műhold meg 1050 crawler, annak nincs értelme sztem sem! az g...ség, de a profit az profit. És ne tesség már ezeket a dolgokon siránkozni, számtalanlehetség van azt elérni h ne érje meg bolygóra menni! :* Puszi!

  • Hohó itt egyet kell értenem... nagyon nem szeretek védelemre költeni, TEKIt játszani, ám ahol most vagyok (nem magyar uni) már a napi kétszeri nyersiösszehúzás is neccesen elég, komolyabb TEKI kell sajna... képesek nemhogy 200 milláért, már 50-60-ért is megindulni akár :D Bolifarm igen idegesítő és szivacs újraépítgetni a crawlert szállítót napműholdat, miegymást de ez van a játék része. Ha flottáznék még én is mennék a nyersiért nyilván, védőnek mielőbbit :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Nem akarok én itt védeni senkit bár szerintem a 200 Misi az 200 Misi

    65 Milla profitert is megindulunk nemhogy 200 + ért

    Idegesítő mert nekem se szívem csücske viszont azt tudni illik hogy anyagot elkölteni kell nem bent hagyni.


    Jó költekezést védőnek mielobbit

    Bár szerintem hamar kiheveri

  • Bolygófarm?
    Leírom mit jelent:
    "A bolygóról a nyersanyag Holdra szállítása"
    Ogame törvénye ;)

    Nem tiéd ami a bolygón van!
    Minden bolygó farm és ha felségterületet akarsz, harcold ki és védd meg

    Emlékeimben kutatva régi időket ötvözök egybe és összeáll egy gondolat
    Ez egy Bosszú Csata! Még ha a résztvevők nehezen is értik majd meg miért, de az ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

    Einmal editiert, zuletzt von 987 ()