kisNinja [Ö: 3.449.153.000] Alien0412 [Visitors] vs. Anubis [Sf1] (T: 3.000.000.000, V: 449.153.000)

  • A revans vétel elkezdődött, még tegnap kora este, pár holdamra indított holdrombolással 10-13 órás menet időkkel. A kukázást köszönöm a szövetségemnek! Támadónak mielőbbit, szerintem gyorsan kiheveri, top3 flottát bírtokol. És higgadtabb hozzáállást a témához.


    Ezen az időponton (18-07-2023 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Alien0412 [Visitors]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 300

    _________________________________________


    Védő Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.100

    Kémszonda 684

    Reaper 50.000

    Rakéta kilövő 3.412

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Alien0412 [Visitors]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.988 ( -112 )

    Kémszonda 643 ( -41 )

    Reaper 47.198 ( -2.802 )

    Rakéta kilövő 3.240 ( -172 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 3.000.000.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 449.153.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 391.163.850 fém és 304.709.175 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    391.163.850 Fém és 304.709.475 Kristály

    130.387.950 Fém és 101.569.725 Kristály


    A védő(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    521.551.800 Fém és 406.279.200 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.500.000.000

    Kristály: -1.200.000.000

    Deutérium: -300.000.000

    A támadó(k) összesen 3.000.000.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 282.701.800

    Kristály: 252.016.200

    Deutérium: -56.040.000

    A védő(k) nyeresége 478.678.000 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Gyere csak vissza V -ből :D

    Vissza fog jönni, nem miattad ment v-be.

    Talán elbírt volna 5x 300ds-el aminek a menet ideje több mint 10óra volt.

    Ha meg mégsem akkor van egy ügyes szövetsége ami segíti + ott vannak a barátok.


    Kicsit azért vegyünk már vissza, és nem a top1 seggébe kell elbújni...

    Nélküle sokatok meg sem merne mozdulni. (fenn tartom a kivételek jogát) 😊


    Egyébként semmi bajom veletek, csak ne higgyétek azt hogy magára marad. (Pmbe talán elég kulturált módon elbeszélgettünk.)


    Ui. : remélem nem volt sértő, nem annak szántam. Ha mégis, akkor bocsánat.

  • Nem volt sértő.Tudom , hogy nem miattam ment V be.Nem is mondtam ilyet.
    Elbír 5*300ds-el ez nem is kétséges, nyilván nem ennyivel fogom támadni.
    A 300ds-t most buktam.Elment V-be nem tudtam kémkedni se semmit.Két dolgot tehettem vagy maradok vagy visszahívom őket, így döntöttem.
    Elhiszem,hogy nagyon jó barátod meg szövitárs , de nem gondolod , hogy ez a blistás dolog ez nagyon nem volt szép húzás?

  • Nem volt sértő.Tudom , hogy nem miattam ment V be.Nem is mondtam ilyet.
    Elbír 5*300ds-el ez nem is kétséges, nyilván nem ennyivel fogom támadni.
    A 300ds-t most buktam.Elment V-be nem tudtam kémkedni se semmit.Két dolgot tehettem vagy maradok vagy visszahívom őket, így döntöttem.
    Elhiszem,hogy nagyon jó barátod meg szövitárs , de nem gondolod , hogy ez a blistás dolog ez nagyon nem volt szép húzás?

    Lépjetek már túl ezen a barátlistás dolgon, az előző csatánál "megbeszéltétek", mindenkinek más fér bele és pont.

  • Minden butaság miatt minden csata zarva van. Kezdetekben a lehetőség az ilyen játékosokat tiltani kell... Enis kaptam... Nem a csatát zárni kell hanem a megfelelő büntetéseket emiatt ki kell akkor tiltani

  • Minden butaság miatt minden csata zarva van. Kezdetekben a lehetőség az ilyen játékosokat tiltani kell... Enis kaptam... Nem a csatát zárni kell hanem a megfelelő büntetéseket emiatt ki kell akkor tiltani


    Szíve joga mindenkinek véleményt formálni, de csak kulturált keretek között. Az offolásra pedig semmi szükség. Köszönöm.


    ( szép védés volt, a támadónak több odafigyelést! )

  • Mindenki formálhat véleményt és kell is(kellene), normális párbeszédben, vitában. Ahogy Gurat kérte és Trockij idézte. Azt azért hozzátenném h én adtam felhatalmazást h savazzanak ha akarnak :) Meg is érdemlem, mert már ahogy leírtam így sikerült. (körülmények) Én igyekszem óvatosan fogalmazni minden hszben, ne legyen sértő vagy hasonló. Trockij érdekelne a te véleményed is :D azon kívül h szép védésvolt :D Alien, lehet h magadra vetted ezt a dolgot és sért, de ha jönni szeretnél rám egyedül vagy sheldonnal akk gyertek. Ki fogok jönni vből! De már neked is 8x akkora flottád van mint nekem :) szép halál lesz :D de biztos megérdemlem, biztos? Mint írtam már nem Sheldon a probléma, hiába voltunk blistán libra óta de nem igazán ismerjök egymást így vele nem is lehet bajom, amit képvisel az a probléma és nem rossz indulatból de tény. Lehet jót mosolyog most ezen sörrela kezében :) remélem érthető amit mondani akarok, de többet nem írok róla megígérem. Tettem amit tettem ez van. :)

  • Mindenki formálhat véleményt és kell is(kellene), normális párbeszédben, vitában. Ahogy Gurat kérte és Trockij idézte. Azt azért hozzátenném h én adtam felhatalmazást h savazzanak ha akarnak :) Meg is érdemlem, mert már ahogy leírtam így sikerült. (körülmények) Én igyekszem óvatosan fogalmazni minden hszben, ne legyen sértő vagy hasonló. Trockij érdekelne a te véleményed is :D azon kívül h szép védésvolt :D Alien, lehet h magadra vetted ezt a dolgot és sért, de ha jönni szeretnél rám egyedül vagy sheldonnal akk gyertek. Ki fogok jönni vből! De már neked is 8x akkora flottád van mint nekem :) szép halál lesz :D de biztos megérdemlem, biztos? Mint írtam már nem Sheldon a probléma, hiába voltunk blistán libra óta de nem igazán ismerjök egymást így vele nem is lehet bajom, amit képvisel az a probléma és nem rossz indulatból de tény. Lehet jót mosolyog most ezen sörrela kezében :) remélem érthető amit mondani akarok, de többet nem írok róla megígérem. Tettem amit tettem ez van. :)

    A csata szep lett gratulalok.

    Am kedves Anubis mar ne haragudj de alig 2 honapja meg te sirtal hogy ,hogy kepzelem hogy en kemkedlek mert Libran szovitagok voltunk. Ezt nem ideznem mert a stilus enyhen alpari volt. Gratulalok az embersegedhez. Lehet emberkedni eg masokat okolni ,stilus meg ilyenek de majd akkor ha te nem ugyanezt teszed.

  • A csata szep lett gratulalok.

    Am kedves Anubis mar ne haragudj de alig 2 honapja meg te sirtal hogy ,hogy kepzelem hogy en kemkedlek mert Libran szovitagok voltunk. Ezt nem ideznem mert a stilus enyhen alpari volt. Gratulalok az embersegedhez. Lehet emberkedni eg masokat okolni ,stilus meg ilyenek de majd akkor ha te nem ugyanezt teszed.

    Nem tamadott es kemkedett titeket.

    A védés meg mar megint más tészta...


    De szerintem el kell engedni már ezt. Mindenki hibázhat 😉 Egy ok miatt leirni valakit, nem szabad.

    További szép játékot. Repüljenek a vasak.

  • A csata szep lett gratulalok.

    Am kedves Anubis mar ne haragudj de alig 2 honapja meg te sirtal hogy ,hogy kepzelem hogy en kemkedlek mert Libran szovitagok voltunk. Ezt nem ideznem mert a stilus enyhen alpari volt. Gratulalok az embersegedhez. Lehet emberkedni eg masokat okolni ,stilus meg ilyenek de majd akkor ha te nem ugyanezt teszed.

    Figyelj, volt ilyen amikor sheldon felmondta szinte minden szövivel az mnt-t akk én írtam neki h oké ha így akarjátok legyen így de librára való tekintettel amíg ti nem kémkedtek én nem piszkálok közületek senkit, aztán zolimp3 viszonylag sokszor kémkedett, elsőknél nemis reagáltamaztán írtam neki is, és jöttél te is a kémekkel...és neked is írtam h mit beszéltem sheldonnal és nem sírtam! de ezt igazából neki kellett volna az infót átadni nektek. Mint ahogy én is jeleztem nálunk mindenki felé ezt a dolgot! És azt meg kikérem magamnak h alpári lettem volna!!!! Visszanéztem ugyanis a beszélgetést, én is tudnámidézni ;).és bárki akivel valaha a játékban bármilyen témában írást váltottam senki nem mondhatja h alpári lettem volna bármikor is!!! És az alatt a 2-3 hónap alatt sokminden megváltozott, így tettem amit tettem, a játékszabályzat nem tiltja, erkölcsileg bírálható az tény. Csinálhattam volna máshogy is vagy épp nem csinálhattam volna semmit, más mit tett volna a helyemben akk és ott? Utólag lehet ám okoskodni és bírálni bárkit :)

  • Érdekes ez az erkölcsi dolog....

    Amikor annor bugacsot elkaptam és kb 50mrd szemét volt rajta de sajnos elnéztem a kukásokat majd Sheldon beszedte a szemetet akkor is volt egy kis huza-vona ,hogy hát az engem illet stb.... dehát még is kikötött a top1-nél....

    Érdekelne, hogy ha fordítva történik totál ugyan ez és azt is tegyük hozzá , hogy a Tisztelt Anubis dilemmái is benne van az őt bírálók fejében akkor , hogy döntöttek volna ???

    A sár dobálásnál nincs könnyebb de ha velünk történik akkor ....


    "Csak az SF1 adhat erőt és mindent lebíró akaratot!"

  • A revans vétel akkor lesz ha teljes flottád oda lesz! Blistás és és ellene indulsz védeni ráadásul még nem is szövetségen belül hanem egy 3. félhez ez nem morálisan megkérdőjelezhető hanem undorító már elnézést érte vagy csak én gondolom így bár nem hiszem! Még ha szóban is beszéltem meg mnt-t akkor sem szegtem meg ha 100%-os alkalmam lett volna rá nem gondoltam volna hogy pont te fogod ezt csinálni Anubis nem így ismertelek meg. De sajnos sokat változtál és nem előnyödre ilyen téren! ( kezd emlékeztetni a stílusod egy volt szövetségesetekre akit kirúgtatok kiléptetek a szövetségéből)

  • jóreggelt!

    :) a df lopás az muris

    szemesnek áll a világ ha téged illet nem kellet volna el rontani a takarítás, és nincs problem... abba semmilyen sunyiskodás nincs ha sheli elől viszik el akkor is ezt mondanám :)

    másrészt, anubis, te csak a asaját hátsód védelmébe tartottad fent a barátlistát, ami innentől kezdve gyávaság a szövid felé is.

    ha van egy szövetségem akit előre helyezek, és van egy másik valaki aki aprítja őket mint az állat, akkor törlöm, a fenébe, és próbálok minden téren akadályt állítani elé, nem két kapura játszva fent tartok egy barát listát, hogy közvetlenűl engem ne támadjon a csúnya rosz nagy bácsi, aztán amikor alkalmam van rá a szövetségem védelmében lévő zászlót lobogtatva megyek védeni csőbe húzni a barátlistás csúnya bácsit...

    ráadásúl, itt még nem is ez történt, vagy is liszt bácsinál.

    meg tetted, nincs ezzel baj csak ne mosakodj :)

    ja, amúgy ez a csata mókás alien végig enged 300 ds-t ezt még a vak is látta volna hogy csabda :D

    szép, és profitos csatát mindenkinek továbbra is.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • úgy gondolom nemcsak nekem van vaj a fülem mögött ebben a játékban :) nem a mosakodás...csak érthetővé szerettem volna tenni a miértet de úgy látom erre a lóra nem fog felülni senki, a kivitelezésre lehet mondani genyó, de ezt is írtam többször h tény és hibáztam. Meg lehet érte kövezni de ne olyanok bíráljanak akik egyrészt nincsenek a helyemben másrészt keveredtek már érdekes szituációkba a játékban töltött idejük alatt. És itt be is fejezem a "mosakodást" :) további jó játékot mindenkinek!

  • Old vagyok de ahhoz elég school hogy tudjam egy Ds is trófea
    A 300 meg jelkép!

    Hagytad végig menni mitszámitra, csak úgy mert nem érdekes
    Arra gondolsz nem vesztettél semmit
    Macska az egérrel?

    Kitalált szavak
    "Ha zúzzák a "barátaimat" a "barátaim" én döntök majd!"
    "Felkoncolod a társaimat majd pribéket küldesz rám?"

    Alien0412 ne motiváljon az érzelem!
    Pribék bárkiből lehet, aki elszánja magát ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

    Einmal editiert, zuletzt von 987 ()