Jinx vs Sheldon

  • Grata csatahoz!


    Azon gondolkoztam, hogy lenne-e kedved versenyezni. Ertem amit mondtal a tobb jatekos 30% DF vagy a 60% DF kevesebb jatekos kapcsan, csak nem ertek vele egyet. Szoval versenyezzunk! 3 honap es az nyer aki tobb profitot tud felmutatni. Ha benne vagy, csinalhatok neki egy threadet, mint a haboruknak.

  • :) jinx igazságtalan vagy márioval vagy egy univerzumba.

    meg nagyon itt senki nem vadászgat rád, ahogy gondolom

    plusz sheldonnak nem sok ideje van és zibalon kemény veterán rókák vannak.

    meg valaki pont arra ment rá, hogy több játékossal tudjon hadakozni ennyi ezt fogadd el :)


    kár hogy liszt nem idejött lehetne rájárni amíg nem megy vakációba, a ds számok brutálisak :D

    holvan már az én 20 k ds-em :D

    nyomjad tovább sheli grat.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Gratula itt is a csatához.

    Egy kiegészítés a versengéshez. Én indítványoznám hogy a 666 elleni csaták ne számítsanak :D

    Ő ilyen adakozó típusnak tűnik és csak őt farmolni nagyobb profittal jár mint az összes többi uni csataprofitjai együttvéve :D :D

    (Akinek nem esik le csak poén. )

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Gratula itt is a csatához.

    Egy kiegészítés a versengéshez. Én indítványoznám hogy a 666 elleni csaták ne számítsanak :D

    Ő ilyen adakozó típusnak tűnik és csak őt farmolni nagyobb profittal jár mint az összes többi uni csataprofitjai együttvéve :D :D

    (Akinek nem esik le csak poén. )


    Én nem kezelném poénnak.. Kijelölhetnétek 1-1 játékost, akinek a támadása nem számít bele a profitba. Így pl 666 elleni támadás nem számít annak.


    Valamint meghatározhatnátok, h mi számít profitosnak.. mennyi pont, nyersi, stb. Fejvadászat, acs-ervenyes-e, stb..


    Kérdés egyébként, h a szerverek többi tagjai miként fogják kezelni ezt a szituációt.. valamint nem alakulnak-e ki spontan "tamogatok" akar egyik, akar masik oldalra..

  • Reszemrol oke, hogy ebbol kizarjuk a 666 elleni tamadasokat, viszont nem vagyok kepben hogy Zibalon ki az akit ki kene zarni.


    Fejvadaszat szerintem nem jatszik, ACS oke, aranyosan a rank eso resz szamit a versenybe (flotta aranyos profit).

    Profitkent igazabol a csata formazo altal kiszamolt profitot neznem. Nem bonyolitanam az elvert deuval vagy a sikertelen probalkozasokkal.


    Nem tudom, hogy masokra ez milyen hatassal lehet, en nem szeretnek ezaltal "tamogatokat" szerezni, amugy is keves ember szeret engem itt. ^^


    Amugy van valami javaslatod Trockij? Azt is megertem, ha nem szeretnetek GO oldalrol ilyet.

  • Ugye Te DiDF-es uniban vagy, és arról ment a vitta, hogy kevesebb %-os DF-el, DiDF nélkül többet profitálhatok a nagyobb vadászmezőn.

    Felőlem verheted a tekiket, ahogy írtad, a csataformázó által kiírt profit a lényeg.

    Legyen valami limit? Pl +1kkk profit alatt nem számít bele.


    Engem 666 nem zavar, már egész jól nyomja. 2 hónapig most bírta, hátha javul még egy kicsit! :D

    valamint nem alakulnak-e ki spontan "tamogatok" akar egyik, akar masik oldalra..

    Az ugyan úgy Pushing lenne.


    De mehetünk tovább is ezzel a témával...

    Elsejéig jelentkezzenek emberek, akik részt vennének ebben. Utolsó helyezett vesz az elsőnek pl 5 milla SA-t. És a GF-nek is megvan a haszna :D (Bár ez tuti nem lesz legális)

    És Gulcsi most küld vissza anyukámba, hogy globális háborút szervezünk! :D

  • *áthelyezve egy új témába :)


    ha Jinx csak Veled szeretne háborút Shledon, akkor miért vonnál bele mást? :) ( ez a kérdés Jinx-nél is pattog az acs miatt )

    Nekem így is jó, csak gondoltam tegyük izgalmasabbá.


    Edit: Acs-t kizárnám, engem ne lassítson senki. (bocsi mindenkitől) És őszintén szólva nincs is szükségem rá. Acs védés már izgalmasabb lehet... De szerintem akkor maradjon face to face!

  • Nekem így is jó, csak gondoltam tegyük izgalmasabbá.


    Edit: Acs-t kizárnám, engem ne lassítson senki. (bocsi mindenkitől) És őszintén szólva nincs is szükségem rá. Acs védés már izgalmasabb lehet... De szerintem akkor maradjon face to face!

    Rendben, ACS ne számítson, csak a solo csaták.

    Limit legyen 1 milliárd, ahogy mondtad

  • A tisztességtelen támadást ( pushingot ) mindkét félnél szigorúbb büntetési tételként fogjuk kezelni. Ezt gondoltam, megjegyzem :)


    időkorlát legyen..


    ha megvan minden feltétel, akkor küldök majd ki körüzenetet, h ne érje váratlanul a szerver lakosságát..

  • nos,


    "- "Verseny": amikor a két szövetség nem abban versenyez, hogy egymást támadják, hanem más célt tűznek ki. Pl: Ki tud több HoF csatát csinálni egy időn belül, ki tud több nyersanyagot összerabolni egy időn belül. Ilyen háborúhoz - mivel ez sok lehetőséget tart magában - mindig kérni kell a BA engedélyét. Ezekben a háborúkban a zúzás szabály mindig érvényben marad, mert nem közvetlen harc a résztvevők között!"


    Gurat engedély kell még mindehhez. Én csak GA vagyok :)


    részemről az alábbi feltételek érvényesek még itt, illetve összegyűjtöttem a többit is..


    - zúzás szabály aktív --> tiszta versengés legyen

    - pushing esetén tiltás lesz szigorított feltételekkel

    - a csata időtartama 3 hónap

    - ACS nincs, ACS-védés / ACS-támadás esetén a profit nem számít bele a csatába ( ha jól értelmeztem )

    - fejvadászat nincs

    - 666 elleni támadás nem számít bele

    - profit: +1kkk alatt nem számít bele


    hm.. mi a helyzet a ninjával? mindkét féltől kérnék reakciót..


    részemről ennyi :)


    üdv, T.

  • Természetesen mehet a játék! Nem vagyok én semmi rossznak megjavítója :D


    Kérlek egyezzetek meg abban, melyik univerzumhoz legyen ez a téma helyezve. A CR-ek összegyűjtése mehet a mindegyikőtöknek egy topikba a saját szerverénél.

  • Jól értelmezted, de 666 bele számít, igazából szerintem kiegyenlíti azt, hogy neki nincs szüksége ACS-ra, azt kivettük, de 666 marad.


    Ninja oké részemről.


    Ez így jó Sheldon?

  • Minden rendben, 666 maradhat.

    Ninja ok, bár engem még csak nem is kémkednek, nemhogy támadnának... :D


    Kérlek egyezzetek meg abban, melyik univerzumhoz legyen ez a téma helyezve.

    A kihívóra bízom, mindegy.


    Csaták csak Árprilis 1, 00:00-tól számítanak, tehát nem ér még mától a cr-eket gyűjteni! :)

  • Nekem jó a Zibal, a CReket meg mindenki a sajátjába