Összevonás kitargyalas...

  • amennyiben ütközésed van meg kell kapnod...de tudtommal csak abban az esetben...u.a mint temető.
    Lifeforms ha jól tudom volt már kérdés erről szintén nem lesz.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Nem lesz LifeForms. Még mindig nem. Még továbbra sem. Az új szervereken sem. Nem LifeForms-os uniból csak nem LifeForms-os unit lehetett létrehozatni.


    Kylo pedig jól írta.. "ütközés esetén" kaphattok "ingyen költözést"..


    edit: nem lesz LifeForms az új unikon..

  • Nem lesz LifeForms. Még mindig nem. Még továbbra sem. Az új szervereken sem. Nem LifeForms-os uniból csak nem LifeForms-os unit lehetett létrehozatni.


    Kylo pedig jól írta.. "ütközés esetén" kaphattok "ingyen költözést"..


    edit: nem lesz LifeForms az új unikon..

    Szia,


    Koszonjuk az osszevonast, jo szerverek lettek!


    U.i.: vegul csak nem kellett varni ev vegeig

  • Sziasztok.

    👉Ki emelném hogy csak vélemény. 👈


    Szerintem egyértelmű hogy a jatekosok 80%esetleg 90%a melyik szervert fogja választani. 😉


    Bár lehet meg koveznek emiatt, de a nagyok akiktől páran tartanak azok ugyis ki fognak várni ameddig csak tudnak.


    De ami nagyon tetszik hogy kevés galaxissal rendelkező szerverek lesznek. Pont ideális ekkora letszamra.


    Mar csak valamilyen úton fogva szerezni kellene több játékost. 🤪

  • Remelem igazad lesz abban, hogy mit valasztanak a jatekosok 90%-a.

  • Tudtuk, h nem kell az ev vegeig varni.. ;)


    Sajnos annak a veszelye, h a nagy flottasok is a bányász uniba mennek elég nagy.. meg a sok szájkaratés is ott lesz aktív.. ez sajnos benne van a pakliban..

  • Tudtuk, h nem kell az ev vegeig varni.. ;)


    Sajnos annak a veszelye, h a nagy flottasok is a bányász uniba mennek elég nagy.. meg a sok szájkaratés is ott lesz aktív.. ez sajnos benne van a pakliban..

    Leszámítva a DiDF, és a DF eltérést, nem nagyon mondhatni "bányász" és "flottás" uniknak.

    Sokan félnek a DiDF-től, ezért szerintem mindenki Zibal-ra fog menni.

    És mielött bárki bármit mondana, én oda megyek, ahova a többség. Top 1 gazdaság, Top 1 flotta. Nem fogok pár csata miatt az úgymond "flottás"-ra menni, ha nem lesz CP. Sebesség ugyanaz, így megyek a szájkaratésok után.

  • Így értettem en is a mondani valomat. Csak nem akartam igy leirni nehogy valaki sertesnek vegye.


    De az is lehet, hogy pont azert ilyenek a beallitasok hogy szinte mindenki 1 helyre menyjen. 😉



    Ui. A "flottas szerver" tény es való nem éppen nevezhető a sebessegek miatt flottas szervernek.

    Szerintem a flottas szerverre kellene mindenbol nagyobb x sebesség.

    A bányász eppen ra ér 1xen mindenből, hisz o nem siet, nem támad.


    Ha ezt a részét nézem. A sebessegek miatt nagyobb esélye van arra hogy mindenki Zibalra fog menni,nem nézve a DF nagyságát.

  • Így értettem en is a mondani valomat. Csak nem akartam igy leirni nehogy valaki sertesnek vegye.


    De az is lehet, hogy pont azert ilyenek a beallitasok hogy szinte mindenki 1 helyre menyjen. 😉

    A több accountos játékosok mennek mindkét helyre, de a nyakamat rá, hogy a fő accountját mindenki Zibal-ra viszi.

  • Nincs ebben semmi különleges.

    Lásd az angolon is a fő célpont az uni 1 általában mindenkinek.

    A flottások meg mennek a nyáj után... és ott is csak 30% df van a brutális flották előtt.

    Valamit valamiért... a birka a kövér legelőn hízik... a hentes nem fogja csak azért a szobában nevelni, mert ott könnyebb leölni.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • A több accountos játékosok mennek mindkét helyre, de a nyakamat rá, hogy a fő accountját mindenki Zibal-ra viszi.

    Ha azt nézzük akkor, igy lesz egy eléggé népes, sok stílusú jatekossal megaldott szerver.


    De mint ahogy írtad, senkisem fog menni 1.2jatekos miatt a flottas szerverre.



    Ja es elfelejtettem.

    A szervert nem a beallitas fogja megmondani hogy banyasz avagy flottás, hanem az ott játszó nagytobbsege. 😉🫣

  • Tokre nem ertem, hogy miert toljatok azt, hogy attol flottas egy beallitas ha nagyobb a flotta sebesseg. Bar vegulis azt megertem, hogy konnyebb beerni 10 percen belul es elmondani, hogy milyen jo flottas vagy mint esetleg gondolkozni, hogy hogy fersz be 37 perccel.

  • Tokre nem ertem, hogy miert toljatok azt, hogy attol flottas egy beallitas ha nagyobb a flotta sebesseg.

    Mert eddig így volt... Vagyis 5 évvel ezelőttig.

    6X támadási sebesség, 70%df, 30 didf= flottás uni.

    1X támadási sebesség, 30% df, 0 didf=bányász uni.


    5-6 Éve minden 1X-es volt, és kész... Kivéve Uni6-ot

  • Tokre nem ertem, hogy miert toljatok azt, hogy attol flottas egy beallitas ha nagyobb a flotta sebesseg. Bar vegulis azt megertem, hogy konnyebb beerni 10 percen belul es elmondani, hogy milyen jo flottas vagy mint esetleg gondolkozni, hogy hogy fersz be 37 perccel.

    Következő kommentbe leirtam hogy hogy vélem melyik szerver milyen.


    A jatekosok többsége donti el. Hogy az adott szerver eppen milyen.

    Nem a beallitas.


    De pl egy 3x eco 6xhadi 80-80%df-didf nem lesz sosem banyasz szerver. 🤣🤣🤣🤣


    Tovabbi jo játékot. Nem szeretnem offolni.

  • Azért azt se akartuk, h idő előtt kihaljanak a flottások és mindent is bukjanak.. oké, h vissza tudjátok állítani a haderő jó részét, de így talán az is kedvet kap a flottázáshoz, aki eddig nem tette..


    abból a szempontból egyet kell értsek Jinx-szel, h nem az a flottás, aki 10 perc alatt leszedi a másikat.. pont ezért nem lett nagyobb sebesség oda rakva..


    --


    ez pedig saját vélemény, ami nem tükrözi sem a GF álláspontját, sem a többi adminét:


    el vagytok kényelmesedve ez a nagy helyzet.. nincsenek igazán nagy csaták, mindenki-mindenkinek a barátja, haverja.. néha van 1-1 kicsi összezördülés, de egyébként csak az újakat támadjátok és veszitek el az emberek kedvét a játéktól.. :) régen voltak szövetségi szintű, értelmes háborúk és voltak hatalmas összefogások.. most semmi sincs.. expedíciót toljátok, inaktívokat fosztjátok és kész.. ebben merül ki az ogame.. :)

    nyugdíjasok gyülekezete :P lehet velem bátran vitatkozni, de a tények ettől még tények maradnak.. :)

    ( akinek nem inge.. )

  • Mondandód utolsó részével 1et értek :D Emlékszek mikor uni6-ban kezdtem kapásból belecsöppentem kb 4 hónap játéktudással egy háborúba U.W-ban kezdtem és asszem a Patkány szövivel volt háborúnk , de akkor szerintem nem telt el 2-3 hónap háború nélkül :)

  • Nem is veszem es ezutan sem lesz 3-nal tobb baratom ogameben, ugyhogy remelem nem a 30% dfen akartok bohockodni nagyok! :)