Expedíció rekordok

  • Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!



    301.034.988 Fém elfogva.

    rekordom :)))


    Zibálon ;)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von StokyG ()

  • Gullcsi kedvéért :D

    Yildun 10x eco.


    Új fémrekordom:


    "

    Tőle: Flotta parancs

    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    370.040.491 Fém elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve."


    EDIT2:

    És akkor az új 10-es ecos szeróról is. TOP1 75-100 milla között.


    "Tőle: Flotta parancs

    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    60.211.972 Kristály elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak."


    EDIT3:

    Szintén új szeró :D


    "Tőle: Flotta parancs

    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    127.521.069 Fém elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak."

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

    3 Mal editiert, zuletzt von newtwo ()

  • Az expedíciónk egy régi autómatikus hajógyárba futott. Néhány hajó jelenleg is készülőben van és a szerelőink azon dolgoznak, hogy újraindítsák a hajógyár energia generátorait.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Nehéz Harcos: 897

    Könnyű Harcos: 689

    Cirkáló: 829

    Bombázó: 3

    Felderítő: 7

    Nagy Szállító: 3

    Kémszonda: 3



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Majdnem nekimentünk egy másik expedíciós flottának. Nem gondoltam, hogy mások is vannak körülöttünk.

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi

  • Yildun, kb 245 milla fémnyi flotta, Rombiból rekord szám...


    "Tőle: Flotta parancs

    Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Romboló: 1284

    Cirkáló: 337

    Nehéz Harcos: 281

    Bombázó: 6

    Felderítő: 4

    Kis szállító: 28

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve."


    EDIT:

    Himalia szeró:


    "Tőle: Flotta parancs

    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    178.549.140 Fém elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve."

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von newtwo ()