Moderátor nélküli dühöngő?

  • Nem lenne személyed sértődöttség ha nem csak zárnák a Moderátorok a beszélgetés és a szabályok szerint járnának el nem külön vitatnák meg mit hogy tegyenek és ne úgy ahogy nekik tetszetősebb a dolog!!! SZABÁLYOKAT BETARTANI NEM EGYMÁS KÖZÖTT MÁS DÖNTÉST HOZNI KEDVES MODERÁTOROK VISION ACCJÁT PEDIG VISSZA KELLENE ADNI MÁS SEM LETT ÖRÖKRE BANNOLVA PEDIG SUJJOSABB SZABÁJT SZEGETT NEM EGYSZER!!!!


    Semmiféle szabályt nem szegett meg és kedves morerátorok önhatalmúlag bannolták után mert megbeszélték egymás között akkor mi értelme a szabálynak ha már ti sem vagytok képesek betartani! Példamutatás-ból kitűnő magatartás ha már ti sem követitek a leírtakat Japetus-os esetben akkor mért nem járt ban?????

  • Nem lenne személyed sértődöttség ha nem csak zárnák a Moderátorok a beszélgetés és a szabályok szerint járnának el nem külön vitatnák meg mit hogy tegyenek és ne úgy ahogy nekik tetszetősebb a dolog!!! SZABÁLYOKAT BETARTANI NEM EGYMÁS KÖZÖTT MÁS DÖNTÉST HOZNI KEDVES MODERÁTOROK VISION ACCJÁT PEDIG VISSZA KELLENE ADNI MÁS SEM LETT ÖRÖKRE BANNOLVA PEDIG SUJJOSABB SZABÁJT SZEGETT NEM EGYSZER!!!!


    Semmiféle szabályt nem szegett meg és kedves morerátorok önhatalmúlag bannolták után mert megbeszélték egymás között akkor mi értelme a szabálynak ha már ti sem vagytok képesek betartani! Példamutatás-ból kitűnő magatartás ha már ti sem követitek a leírtakat Japetus-os esetben akkor mért nem járt ban?????

    Te ulj mar le magadnak!!! azt se tudod merre vagy arccal előre!!! mit kampanyolsz Vision mellett!! A Go-k meghoztak egy Döntest, es szerencsere mas jatekosoknal is! igy Probalva Vissza szoritani ezt a fajta Stilust, amit ezek a jatekosok kepviselnek! ha veled szemben csinaltak volna meg ezeket a csatakat , amik megtortentek..most nem Vision mellett kampanyoltal volna..hanem sirtal volna hogy miert nem Bannoljak a "havert" aki bevert siman!! gondolkodjal el magadon !

  • Véleményem csak lehet nem?!?!? Te mászol bele minden kommentbe és ami nem tetszik az izésvilágodnak egyből vered magad! Döntést meg hova hoznak rá ha szabály nem tiltja maguk alkotják a szabályokat ha nem tetszik nekik valami?? Így nagyszerű a játék ilyen moderátorok alatt ha meg nem tetszik a kommentem lehet menni ezt megint csak egy moderátor mondta!

  • Véleményem csak lehet nem?!?!? Te mászol bele minden kommentbe és ami nem tetszik az izésvilágodnak egyből vered magad! Döntést meg hova hoznak rá ha szabály nem tiltja maguk alkotják a szabályokat ha nem tetszik nekik valami?? Így nagyszerű a játék ilyen moderátorok alatt ha meg nem tetszik a kommentem lehet menni ezt megint csak egy moderátor mondta!

    persze leirhatod a velemenyed! de akkor te szerinted ,ez az alap, hogy Tamadod a baratodat, aki hetekig-honapokig fent van nalad baratlistan.. es egy szovetsegben vagy! aztan varod az alkalmat mikor lesz off es mikor verheted be ?? akkor baratom.. a te ertek rendjeiddel is nagy a baj! akkor nincs tobb kerdesem! igy viszont Remelem hogy a Go-k teged is figyelnek innentol.. mert te is gerinc problemakkal kuzdhetsz!

  • Ha félre ismertem és beüt magamnak köszönhetem az érték rendjeim meg épp annyira nem ismered mint én a tiéd mégsem ugatom le hogy miket írsz mások megosztásai alá pedig lenne mit ahogy észrevettem!!

  • Ha félre ismertem és beüt magamnak köszönhetem az érték rendjeim meg épp annyira nem ismered mint én a tiéd mégsem ugatom le hogy miket írsz mások megosztásai alá pedig lenne mit ahogy észrevettem!!

    mivel nem a kerdesre reagalsz, es nem azt fejted ki, igy hagyjuk egymast!! Feleslegesen nem jartatom a szamat, ha nem tudod felfogni a dolgokat! Maga a Barat szo jelenteset sem ertheted ezekszerint! egy baratot nem tamadunk igy hatba! ha meg nem igaz barat, akkor nem kell baratlistara felvenni..sem 1 klanban lenni vele! es ez altal elkerulheto lenne, az ilyen fajta csatak! es nem sullyedne le az ember rengeteg jatekos szemeben! es Termeszetesen a Go-k sem osztogatnak feleslegesen a Vegleges Bannokat!! Remelem vegre eljut mar az agyadhoz mirol beszelek!

  • Yankee, ha már ennyire hiányolod a szabályok betartását, vess egy pillantást Trockij figyelmeztetésére:

    *Szemelyes sertodottsegedbol fakado problemadon nem tudunk segiteni, azonban ez lassan atmegy a tiltasod kibeszelesebe, ami az egesz forumon tiltott.

    Figyelmeztetes.

    udv, T.

    Ezt a szösszenetet pedig ajánlom figyelmedbe, ha képeznéd magad a témából. :)

  • Ez egy kibaszott játék Lehet te csak itt ismersz barátokat de ez egy Háborús játék itt ne úgy mérd a barátot mint a való életbe vagy a valóságról nincs fogalmad? :D

    káromkodast mellozzuk, mert igyekszem jo utra terni..de ilyenek miatt nem megy,mint amit itt leirtal! :D koszi

  • Yankee kicsit nyugodj meg mert épp most gyújtja fel magát egy helyesírási szótár :phatgrin: Gerinc dolognál tartunk az szép dolog , hogy Japetus acc-ot akitől kaptad őt vered be hmmm ?

  • Egyszerű kérés volt csak ahol megkértem egy Admin-t aki 7-8 éve itt van mutasson meg egy szabályt semmi számon kérés nem volt benne. :D

    De mivel ilyen nincs persze terelni kell!

    Rico kérlek meséld már el ott is mi miért is történt ha már részleteket emelsz ki vagy azzal együtt már nem tudnál igy beszólni? :D

  • Egyszerű kérés volt csak ahol megkértem egy Admin-t aki 7-8 éve itt van mutasson meg egy szabályt semmi számon kérés nem volt benne. :D

    De mivel ilyen nincs persze terelni kell!

    Rico kérlek meséld már el ott is mi miért is történt ha már részleteket emelsz ki vagy azzal együtt már nem tudnál igy beszólni? :D

    A yakinis accountját sem kellett volna tiltani? :evil:

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • több, mint 7-8, de nem probléma :)

    ( plusz, amint látod GO-ból már GA lettem, szóval valószínűleg nagyon szarul csinálhatok valamit.. )


    "Bármely szabálysértés büntethető figyelmeztetéssel, ideiglenes vagy végleges hozzáférés tiltással."


    esetünkben a közelmúltban történő szabályszegések a pushing fogalmába tartoznak, valamint a jogtalan előnyszerzésbe is :)


    don, a régi tiltásokat hagyjuk.. így is elég meredek határon mozgunk a tiltások kibeszélése okán, nem szeretnék ebbe még jobban belemenni :)