Bosszú csata [Ö: 492.157.000] smartrax18 [ShArks] & Donald Trump [ShArks] & Sol & Inkvizitor [ShArks] & Sylar [ShArks] vs. 123456 (T: 0, V: 492.157.000)

  • Üdv fórum népe! A csata története messzebbre nyúlik vissza mint amit fel tudnék idézni, jóval az univerzumba érkezésem előtt a Shark és az Assassin szövi hajókkal és írott szavakkal történő csatározásáig. Ugyan az Assassinok érdemeit nem szabad megkérdőjelezni a konfliktust végül a cápák nyerték. A Bérgyilkos testvériség feloszlott, tagjai abbahagyták az unit és átadták a stafétát olyan embereknek akiktől remélték az, hogy megbosszulják elődeiket. Mind elbuktak. A vizek rettegett ragadozói amint vérszagot szimatoltak lecsaptak a prédára, totális megsemmisülést vagy örök vakációt hozva az új generációra. Így éltük napjainkat eddig Kallisto sötét végtelenjében. De a nyugalom nem tartott sokáig ugyanis az az ember akiről mindenki azt hitte már sose tér vissza eme csatatérre mégis megjelent. Bugacs különböző neveken és accountokon keserítette meg Smartrax főcápa kedvenc elfoglaltságát olyan kisstílű módon, hogy a liciteket indokolatlanul magasra tornázva tört borsot a vérszaghoz szokott orr alá. Ennyit a történelem óráról! Sol kiszedte Bugi holdját ami alatt egy meglehetősen hosszú gyarmatosításos FSre bukkant. Volt időnk bőven kitervelni mit is kezdjünk ezzel és végül arra az elhatározásra jutottunk, hogy DS-ekkel szórjuk meg a delikvenst. Buginak személy szerint nem kívánok semmit, jó ideje vállalhatatlan a stílusa, ha a többiek jelentik az általa küldött üzeneteket biztosra veszem, hogy nézhet új acc után mert olyan tiltást kap mint az atom. Köszi a repülést srácok reméljük ismét megnyugodott az űr tengere csöndes kis univerzumunkban.


    Ezen az időponton (23-03-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó smartrax18 [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 42

    _________________________________________


    Támadó Donald Trump [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 80

    _________________________________________


    Támadó Sol

    ________________________________________________


    Halálcsillag 29

    _________________________________________


    Támadó Inkvizitor [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 102

    _________________________________________


    Támadó Sylar [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 20

    _________________________________________


    Védő 123456

    ________________________________________________


    Kis szállító 4.275

    Nagy Szállító 1.741

    Könnyű Harcos 18.048

    Nehéz Harcos 1.703

    Cirkáló 3.591

    Csatahajó 1.414

    Kolóniahajó 2

    Szemetesek 1.557

    Kémszonda 3.483

    Bombázó 31

    Romboló 114

    Halálcsillag 3

    Csatacirkáló 185

    Pathfinder 420

    Rakéta kilövő 23.439

    Könnyű lézer 29

    Nehéz lézer 3

    Gauss ágyú 300

    Plazmatorony 81

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó smartrax18 [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 42 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Donald Trump [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 80 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Sol

    ________________________________________________


    Halálcsillag 29 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Inkvizitor [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 102 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Sylar [ShArks]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 20 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő 123456

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    36.690.923 Fém, 417.198 Kristály és 42.440.181 Deutérium


    A támadó összesen 0 egységet vesztett.

    A védő összesen 492.157.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 164.523.900 fém és 81.871.200 kristály lebeg.

    A támadó 79.548.302 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:22% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    164.523.900 Fém és 81.871.800 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 201.214.823

    Kristály: 82.288.998

    Deutérium: 42.440.181

    A támadó(k) nyeresége 325.944.002 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -360.378.423

    Kristály: -144.230.698

    Deutérium: -67.096.181

    A védő(k) összesen 571.705.302 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Koszonom sracok, hogy velem tartottatok:) Ez Sol Erdeme.. kiszedte a holdat..es szerencsere volt alatta flotta is :) Igy felajanlottam neki, hogy Mi leszedjuk,cserebe megkapja a Full Df-et! belement, igy ajanlottam neki baratkerelmet, Tudjon csatlakozni az ACS tamadashoz, DE csak erre az 1 Akciora! utan leirtam neki, ha vege a Csatanak.. baratlistarol torles, es 24 ora mulva mar ujra Celpont nekem! elfogadta, igy repulhetett velunk 1 oldalon, ritka pillanat..mert Shark-os tagokon kivul nem repultunk meg :) ismet egy elmeny volt Bugi ellen repulni..Termeszetesen jottek tole eleg cifrabb uzenetek..valahogy nehezen tudta feldolgozni hogy megint leverjuk.. :D de tenyleg sok amit megenged maganak ...es ez mar kicsit sok.. ahogy lesz idom..jelentem es remelem tobbet Kaliston nem latjuk..!!!


    UI: Atisati..csalodtunk benned...hogy egy ilyen embernek adtad az accot..

  • Én is gratulálok, köszönöm, hogy veletek repülhettem. Buginak csak annyit üzenek, nincsenek elfelejtve az ilyen apróságok, mint a 100 milla deu amit velem "kereskedett" de vissza sem adott semmilyen formában nem ellentételezett.

    Egyébként pedig a stílus maga az ember és vállalhatatlan ahogy előttem már írták amit leművel. Remélem egyszer tanul belőle.

    Atiban pedig én is csalódtam... láthatja, mi lesz az accból ha ilyen kezekbe adja :(

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Helló :)

    Köszönöm ezt a jó kis ACS-t sracok^^. Hát van aki semmiből sem tanul, ennek ékes példája bugacs:dash:. Vissza jöttél ide, hogy te majd most jól megszívatsz minket végül megint hasra estél előttünk. Szégyelld el magad bugacs, hogy felnőtt ember létedre milyen bicska nyitogató és anyázó üzenetet írsz de hiába játszod velünk a kis játékodat akkor se írunk vissza semmi olyat ami tiltást érdemelne, majd jönnek a haverjaid:ill: akik megvédenek a többiek előtt a szemét cápáktól. A játékszabályzatot ki lehetne bővíteni, hogy a többszörös ingame tiltás egy idő után már lobbyt érintse.:cursing:

  • Kösz, Cápák a közös repülést, még ha csak egy alkalomra is szólt :) Bugacsnak meg csak annyit: nincs elfelejtve az anyázás füvesember! Bár ma nem esett le a következő holdad, holnap visszatérünk a dologra! Bár flottát már úgysem találok alatta, mert az neked már nincs :D


    Még egyszer kösz a közös csatát srácok, egy élmény volt :)

  • Az ACS mindig dícséretes, főleg ha komplikáció is van benne. Nem értem Bugit. Régi motoros, és egy ellenséges közegben hogyan lehet gyarmatosítással FS-re vinni a flottát? Meg amúgy sem így kellene, ennek itt az eredménye. Jó költekezést, mennek a sörök :beer: :!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Udv mindenkinek , szep csata grat mindenkinek a kivitelezeshez!

    Mivel csak ugy felnezegetek most latam mi is tortent , sajnalom hogy egyesek csalodtatok de hidjetek el nem volt szandekomban, Bugi rol meg valoszinu sokmindenkinek van velemenye , rosz es jo ! Reszemrol egy jo embert ismertem meg bene , igaz nem szemejesen de it a jatekon belul,

    egyszer szuksegunk volt segitsegre 1 haboruban es meletunk volt , nekem az sokat jelentet es igertem hogy barmikor szuksege lesz ram melete leszek en is ! Oszinten a szoparbajozast nem ertem de nem is erzem magam ugy hogy itelkezek !

    Kivanok meg sok jo csatat es jo jatekot, meg visszajovok :)


    Ui sajnalom ha csalodtak egyesek de nem volt szandekom hogy barkit is megsertsek!!!!!