Interjú - Jumper - Vélemények

  • Szerencsére nem magyartanárokkal vagyunk tele. :D

    Jó kis interjú lett ez is. Jóleső érzés a régi időkről olvasgatni, kicsit sajnálom hogy akkor még nem voltam jelen. De legalább ezekből az interjúkból csöpög valami információ róla. :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Erős kereslet lenne azért az ogame-hu közösségben magyartanárok iránt ;( Az ékezethiányos gépelés viszont teljesen oké!


    Nekem is tetszett az interjú Jumper - különösen azért, mert jóideje próbálok visszaemlékezni a régi időkre, de sehogy sem ment mostanáig. Az előző hozzászólás apropóján remélem nem offolom a továbbiakkal a topicot. :)


    Említetted Xameth nevét, ami eddig nem tudtam felidézni, de most beugrott. ^^ Ő volt a leaderem az ősidőkben, több uniban is. Az elsőben gyorsan szégyenfalra kerültem, mert a gimiben játszottunk infón. :lol: Rá és a barátnőjére, Noncsira emlékszem csak. Tudtok segíteni, milyen szövetségben, kikkel játszottak együtt; esetleg linkelni pár csatát? :)

  • Ahhh. Zepta, felneztem rad regen.,bar nem ismerjuk egymast

    Persze vannak olyan osregi gemerek akik most ledaralnak barmelyik unit

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Hát a jumper interjúból ki maradt, hogy a beb@szas után a reggeli első kérdés :

    Hol a flottát? 😂