BOSSZÚ! [Ö: 1.274.600.500] Devil666 [T_T] vs. Letike [HIVE] (T: 5.750.000, V: 1.268.850.500)

  • Tisztázzuk...

    Leszedték Letikét, tőlünk a Nyugger bandából, aztán bevertem én is azt ami megmaradt mert amit csinált azért megérdemelte! Kémkedtem és láttam nála 150-250millás flottákat 150-600milla nyersivel de nem indultam meg, nem VOLT célom senkit sem ellehetítleni! NEM VOLT! DE mától ez az accom egyetlen célja és értelme hogy a szemetek a kukában landoljanak!


    A Bosszúm oka, beverte bolygón a napműholdjaim a crawlerjeimet és a legyártott cirkálóimat.


    Még mielőtt elkezdik hogy ezen nincs profit leírom hogy Tudok róla, ti meg tudjátok hogy ez csak BOSSZÚ! Semmi más, sem több sem kevesebb! Nem volt jó az amilyen másokkal voltam, az hogy hagytam érvényesülni másokat, talpra állni. Megértem nincs belőle gond megmutatom akkor a másik oldalam, eddig szórakozásból játszottam, mától a bosszúért játszok!

    Ezzel a csatával szeretném nyomatékosítani hogy többé nem tűröm az ellen irányuló szemétkedést és szarkavarást, ha csak felmerül a lehetősége, csak 1 stikli egy apró jel és bevállalom a bukós csatákat is örömmel, ha az accom megy a kukába akkor is Vbe - törlésbe rakom azt aki/akik keresztbe tesz(nek) nekem!

    Letike ezt örömmel várja így állok elébe!


    Örömmel törlöm fel az arrogáns képeddel az ogame csatatereit még ha a napi termeléseimbe és az accomba kerül akkor is! Üdv a pokolban kis barátom!



    Ezen az időponton (30-01-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Romboló 241.668

    _________________________________________


    Védő Letike [HIVE]

    ________________________________________________


    Napműhold 33.595

    Crawler 1.100

    Rakéta kilövő 136.462

    Könnyű lézer 91.389

    Nehéz lézer 11.441

    Gauss ágyú 5.239

    Ion ágyú 15.690

    Plazmatorony 2.405

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Devil666 [T_T]

    ________________________________________________


    Romboló 241.622 ( -46 )

    _________________________________________


    Védő Letike [HIVE]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    3.437.221 Fém, 952.454 Kristály és 1.218.391 Deutérium


    A támadó összesen 5.750.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.268.850.500 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.488.000 fém és 21.507.000 kristály lebeg.

    A támadó 5.608.066 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 2.165.221

    Kristály: 20.159.454

    Deutérium: 528.391

    A támadó(k) nyeresége 22.853.066 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -787.830.721

    Kristály: -384.883.954

    Deutérium: -101.743.891

    A védő(k) összesen 1.274.458.566 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Több, mint 17.000 cirkálót hagytál ott a bolygón őrizetlenül. Letike meg elment érte, a francot se érdekelték a napműholdak meg a crawlerek. Hibáztál, és láthatólag ezt nehezen viseled... tudod, nincs FS, nincs flotta.

    Unatkozol... persze te tudod, a flottád megvan hozzá, meghúzkodták az oroszlán bajszát, aki most durcás, reméljük idővel lehiggad.

    A csata se nem szép, se nem értelmes, de ha valakiben felmegy a pumpa (és NEM LÁTJA BE, HOGY HIBÁZOTT), akkor ilyen dolgokra vetemedik. Mert megteheti. Neki senki ne mondja meg hogy mit lehet és mit nem.

    Hát akkor tombold ki magadból az ördögöt, aztán ha elszáll a vérvörös köd, tedd fel magadnak a kérdést, hogy te flottásként elmentél-e volna 17k+ cirkálóért vagy sem, de próbálj őszinte lenni magadhoz.


    Ennyike, mindkét félnek további PROFITOS csatákat kívánok!

  • 17k ciri amit legyártott a nanite nem ott parkoltattam Letikével ellentétben! A profitja azon a csatán kb 200milla és minusz a deu ,jóval többet jóval többször otthagytam neki, rá is írtam hogy rendezzük, nem vagyok köteles elviselni senkinek az arrogáns stílusát! Aki se**fej velem az visleje a következményeit!

  • Az volt a gáz amiket ő csinált! Lehet védeni őt meg savazni engem, de nem vagyok hajlandó elviselni mások arrogáns, idióta, szemétkedő stílusát mert kb 3x annyit termel mint amit itt elvitt! Ez a 200milla az ő kis bosszúja annak ellenére hogy hagytam talpra állni és nem csináltam farmot belőle! Minden napra lesz ilyen tudtok majd min csámcsogni! Bőven tettem le az asztalra (.hu top1 és top2 csatán kívül is számos top10es csatát raktam le, nem kell semmit sem bizonyítanom senkinek sem!) további szép estét!

  • Az volt a gáz amiket ő csinált! Lehet védeni őt meg savazni engem, de nem vagyok hajlandó elviselni mások arrogáns, idióta, szemétkedő stílusát mert kb 3x annyit termel mint amit itt elvitt! Minden napra lesz ilyen tudtok majd min csámcsogni! Bőven tettem le az asztalra (.hu top1 és top2 csatán kívül is számos top10es csatát raktam le, nem kell semmit sem bizonyítanom senkinek sem!) további szép estét!

    Éppen ezek tükrében nagyon szánalmas az, amit most művelsz.

    verd tönkre csendben, de ne hozd a nyilvánosság elé ezt a vackot. mert amit eddig letettél az asztalra, az tényleg elismerő csettintést érdemel.

    de ez a megmozdulás? pfff.

  • Nem értem a rágódás okát?! Legyalulja, és farmot csinál egy játékosból, vagy törlésre viszi! Benne van a GF szabályzatában? Benne van! Sokan játszanak ilyen játékot? Sokan! Mi a csámcsogás oka? Szánalom?

    Akár licitálhatott volna, vagy éppen "valaki inaktívjait" farmolgatja, esetleg megsértődik ha lenullázzák a kimaradt FS flottát - mindegy minek nevezzük az okot. Istenem, nőjetek már fel, a szabályok nem a farmerama szabályokat juttatják előnyben. Bla-bla-bla ..... aki erős, és vérszemet kap megy, ezért gyúrt. Etika?! Barátlista és szövetség. A többi hullámsírba.

    Olvassátok már el UNI1 óta a fórumot - persze nem lehet, de mióta Ogame az Ogame mindig is a csatákról szólt a játék, és a rombolásról - annak a 98%-a nincs is kint a fórumon! Ez a játék erről szól. Vagy benyeled, vagy farmerama ....

    Letike is volt éppen elégszer a másik oldalon is, szép sikerekkel, hosszú múlttal. Mondtam, van mindig nagyobb hal, nézzük ki hogy viseli. Amíg a GF így alakítja a szabályokat, lesz ilyen cumi oldal is. A csata győztes lett, ha bosszúcsata, a profit nem számít, de jobb, mint egy értelmetlen tekitörés néven futó erődemonstráció. Pedig az is szabályos!


    Jó költekezést, és felépülést!

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nem kell leírni mindent a bosszúhoz... a bosszú az bosszú. Én annak idején ilyet ds-el hajtottam véghez. A rombi lehet hogy gyorsabb, de sokat zabál egy ilyen művelethez. Más kérdés, hogy Letike megenné a ds-eidet.


    Két kb egyforma habitusú ember feszül egymásnak... lesz itt revans, attól nem félek.

    Letike nem egyszerű falat.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.