Csak pörög és nem csinál semmit

• Sziasztok!

Nusakan szerveren bevertek mobil kolóról.

Ami nem is lenne baj, ha nem azért történt volna mert több percen keresztül csak homokórázik és nem csinál semmit.Minden más szerver megy nálam rendesen.

E.rre jól felba....tam az agyam és töröltem mindent.Accot is törlésre raktam.Amúgy is ban lesz, ha jelenti a nyomorék mert írtam neki pár szép mondatot.

E.sélyem úgysincs vissza kapni a bukót hiába írnék jegyet.

Anno Andromédát sem kaptam vissza, pedig volt vásárolt SA.

Gondoltam szólok.

Nem tudom másnál is van-e ilyen homokórázós probléma?

üdv,

Gandalf

[color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Reszemrol nemtudom, hogy pc-n is jelentkezik-e. De mobilon igen.

Ticketet nem nyitok rola, engem nem ert veszteseg, de Gandalfot igen. Az a masik resze, hogy van e ertelme nyitni barmit is...

• elméletileg van.. gyakorlatilag sem árt.. én javasolnám gandalfnak és neked is..

Megint.

Amugy nem azert nem nyitok. Csak az elezo ticketemre is erkezett egy nesze semmk fogd meg jol valasz es inkabb hagyom ezentul.

67346 hajobol 6672 buko egyes GO-k szerint nem haladja meg az 5 %ot. :)

• Bezzeg a mi időnkben nem volt ilyen okos varázs zseb gép, hogy bármikor fellépjünk..... amikor bevertek, mert elkéstem 1 busz csatlakozást.....hmmmm.. azok voltak a kemény idők:D

"A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

• Ma nekem is többször csak pörgött meg nem tudtam belépni ha be is léptem abban sem volt köszönet.

987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

• hali, 1 2 hete párnap különbséggel nálam is volt, ilyen sansztalan voltam mindenre de nálam nem percek hanem jó órák is voltak, még mák h fs-en voltam, olyanszinten nemjött be semmi hogy a fórum se, és egyaránt mobilon is, és gépen is és az a dúrva, hogy kb mindenki másnál működött rendesen még örzés kódot sem tudtam nagyon generálni, mert volt hogy a lobiba sem engedett be. ma pl nálam nem volt hiba szóval ez így elég mókás.

• ez csak telefonon vagy asztali böngészőn jelentkezik?

sajnos mind a két platformon szakadozik bont mostani frissítés óta

valahol el lehet írva egy tizedes jegy mert milliárdokat ír a milliókra ismét.. vagy terhelési hiba a szervernél

• ez max Lorovus lehetett, de ő Coma és nem GO

Igen, O volt. Elnezest akkor a helytelen besorolasert, de ugy gondolom a lenyeg ugyan az :)

Visszaterve, hiba ejjel meg jelentkezett nalam, most jelenleg mukodik. A szovibol is tobben jeleztek a problemat.

Merkuron is ugyanez jelenleg.