Ö: 527.526.000] bugacs [Assassin] vs. Technokrat Draco (T: 83.501.000, V: 444.025.000

  • Sziasztok....ènis bemutatkoznèk egy csatával itt kalliston :)

    A vèdő korrekt volt gratulált ,állítólag otthon maradtak a hajók az fsből ...neki jobbulást kívánok ..

    Bugacs=lezuziusz....igen èn voltam akit elkapott reven.....elfelejtettem hogy itt is van már accuntom :)

    Ès hogy mièrt nem akartam akkor írni?

    Nem akartam smatikával veszekedni:)

    Nem terveztem hogy ilyen sokáig itt leszek de hogy elmaptak meg mutatom hogy feltudok állni a melyröl is ...hiába írták akkor hogy azokkal a banyákkal nem.lesz könnyű...nah de úgyis jön az oltás másoktól így èn be is fejeznèm :)

    A csatát ajánlanám az assasin szövetsègnek ;)

    Pacsi ;)



    Ezen az időponton (04-09-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó bugacs [Assassin]

    ________________________________________________


    Cirkáló 22.678

    Csatacirkáló 6.938

    _________________________________________


    Védő Technokrat Draco

    ________________________________________________


    Cirkáló 3

    Kémszonda 258

    Reaper 2.773

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó bugacs [Assassin]

    ________________________________________________


    Cirkáló 19.954 ( -2.724 )

    Csatacirkáló 6.885 ( -53 )

    _________________________________________


    Védő Technokrat Draco

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 112 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 83.501.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 444.025.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 175.101.000 fém és 104.389.200 kristály lebeg.

    A támadó 112 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 119.031.000

    Kristály: 83.201.312

    Deutérium: -6.243.000

    A támadó(k) nyeresége 195.989.312 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -235.765.000

    Kristály: -152.794.112

    Deutérium: -55.466.000

    A védő(k) összesen 444.025.112 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • szep csata, Gratulalok Bugi. jo koltekezest..:) vedonek mielobbi felepulest kivanok..:)


    UI: tuti Bug volt neki.. nekem is volt ilyen.. beért a Telepites..,flotta meg sehol.. elsore azt gondoltam..elrontottam az Fs-t es szallitas lett belole.. mert a holdon a rengeteg nyersanyag.. de nezem flotta nezetett.. 0... nincs flotta mozgas.. a flotta meg egyik holdon sem.. csak egy cseppet pattant ki a szemem..mi tortent.. vissza neztem a jelenteseket.. es telepitve mentem ( ahogy Kell ) aztan jon az okossag... ra mentem flotta nezet.. es az osszes hajo kijeloles iconra.. akkor hozza adta az osszes hajot...de ilyen szurke nezetben.. fakon.. nem szinesben ahogy latni a hajokat.. aztan kimentem vele Df-re.. es flotta nezetben..megjelent a flotta.. vissza hivtam..es a holdra is visszatert.. igy megnyugodtam..:) ugy h el tudom kepzelni, hogy a vedonek is hasonlo bug lehetett.. szerintem irjon jegyet..ha tenyleg elment Fs-re ahogyan allitja..

  • Szép csata, védőt azért sajnálom már szép kaszás gyűjtemény volt.

    Igen amúgy van ilyen bug én is rendszeresen tapasztalatom hogy sehol nincsenek a visszatérő flotta jelentések...

    Bug gratula valóban szépen felálltál! Védőnek jobbulást sajnos hamar megvan a baj mobilról meg főleg...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Szép csata Bugi.. én büszke vagyok rád.. szar volt a bemutatkozás, de végig bíztam benned. :)

    azt gondolom megérte. :lol:

    Lassan ott tartunk, hogy előzől, és csak kullogok utánad. szeretném megköszönni, hogy hozzánk jöttél, és tartottad bennem a lelket..

    Nagy valószínűséggel már feladtam volna..

    szóval köszönöm..


    Gratula mégegyszer, csak a flotta, mert szükség van rá!

    Védőnek gyors pótlást!