Védelem feltörve :-) [Ö: 137.311.000] CSABIKA [SF-TAG] vs. Helix19 [W-SQ] (T: 1.920.000, V: 135.391.000)

  • ez egy körforgás :) hibázni lehet, bárki is vagy. míg ember vagy hibázol. sosem lehet az ember biztonsában. én csak azt látom itt hogy nem elég egy csatát megcsinálni feltétlen kell ízzitani a levegőt a hülyeségekkel.

    Sok teljesen fölösleges csata van fent amint én személy szerint fel sem tettem volna.

    De a lényeg, gyilkolják egymást játékon belül, itt meg hagyjuk már el az egymás baszogatását.

  • ez egy körforgás :) hibázni lehet, bárki is vagy. míg ember vagy hibázol. sosem lehet az ember biztonsában.

    Ez így van, elvégre ezért céloztam Csabinak erre a csatájára : "elvégre mindenki bealudhat :sleeping: ... " . Nála sem kis flotta ment a hullámsírba.

    Sok teljesen fölösleges csata van fent amint én személy szerint fel sem tettem volna.

    Az itteni tekitörések nagy része ilyen, és nem is mind profitos. Persze ha megéri nincs baj, de a nagyja a rombolásról szól. Erről az volt a véleményem, hogy egy idő után szinte minden teki így végzi, ha nem lesz más CP. Persze ezt is flottása válogatja, van aki a biztonságra, kényelemre törekszik, és már csak azért is ezeket darálja - van aki ki is teszi. Jobb néha, mint az inaktívok 8o .


    És igen, a szócsaták :gamer: . Néha valóban elvetik a sulykot, és több a vita, de majd beérnek :S .


    És hogy ne legyen OFF .... :evilgrin: ... jó költekezést, a védőnek visszaépülést, és lássuk a folytatást :minigun: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nem Rád - ez irónia volt Eric pályafutásáról :) . Tudom Te flottás vagy, rád a 2. bekezdés vonatkozik - amennyiben nem engeded el a füled mellett a kedves védő szavait :/.

    De mindentől függetlenül mindenkinek jár a játékban a tisztelet, és még egy flottás is, akármekkora is, nem szabad magas lóról beszélni - ezt Csabinak céloztam, nem minden komment támadó jellegű.

    A védőt itt már megbeszéltük, most ezt nem ecsetelem - revans.


    De egy nagy összevonás elkelne, megnézném mennyi üldözőből lenne üldözött =O !

    Szerintem férre értettél. ÉN egy játkost sem becsülök alá, mint emlitettem már ninjázott is 1x. Ugyhogy okom nincs alá becsülnöm én csak a szimulotorban kiszámolt adatokat közöltem 1 v 1-be. :)



    A W-SQ gondolom ennél a csatánál nem szájkaratézik majd, MERT a védő 1SF:
    [Ö: 154.593.000] Malesde [Lovagok] vs. Captain Aries [SF-TAG] (T: 4.155.000, V: 150.438.000)