Hol vannak a GOk, ADMINOK?

  • "nem tudsz írni a gfnek mert egy gf support rendszer van"


    billing.gameforge.com




    Ide lehet írni és ez egyből a nagy go-k hoz megy...De csak német vagy angol nyelven.
    Én ehhez nem tudok hozzászólni, nem volt gondom a go-kal ezért nincs bajom velük.
    Jegyre kicsit sokat kell várni, de mivel nem kp-ért meloznak, megértem őket hogy nem siettetik el a dolgokat.


    "

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • marquez.. az 2013-ban volt.. h azóta nem frissült, más kérdés.. :)


    Laci: köszönöm, legalább valaki értette :)


    A billing.gameforge.com-on emlékeim szerint csak a fizetés miatt lehet írni, de ha másra is, akkor hajrá.


    Aki pedig a jegyrendszeren írna, attól is angol/német nyelven kellene jegy. Szívesen feljebb rakom, ebből ne legyen probléma ;)

  • Lorovus!!!


    Elhiszem, hogy le vagy terhelve...elhiszem hogy kicseszett sok dolgod van....de ne bassza már meg a SzűzMária, hogy 2 hét alatt nem bírsz kicserélni két istenverte accot a saját fennhatóságod alá eső uniban!!!


    Ásd el magad!!!


    * figyelmeztetés trágárkodásért és provokálásért
    Gurat

  • Évek óta egy ilyen haszontalan, hanyag, semmirekellő egy ember ez...
    Beleveri mind a 165cm-ével a tudjátokmijét.
    Váltsuk le!


    *figyelmeztetés provokálásért
    Gurat

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

    Einmal editiert, zuletzt von Gurat ()

  • Jelentkezzen olyan ember aki perfekt németből!!!


    Elég volt az ámokfutásból Lorovus!!!!
    Takarodj!!!!

  • Nem hiszem, hogy tudod én mért keltem ki magamból ennyire!!!


    Elegem van abból, hogy Loro a mi fa..unkkal veri a csalánt!!!
    Elegem van abból, hogy Loro k..vára semmit nem csinál!!!
    Elegem van abból, hogy Loronak egy lényeg van, hogy lezárja a jegyet!!!
    Elegem van abból, hogy és én ezt vállalom beöntöm a kibaszott pénzem, egy topp accba, amit 2 hét alatt sikerült átlagosra züllesztenie azzal, hogy utál dolgozni!!! / az a 100 milla nem viselte meg amit levertek róla!!! / Viszont a 2 hét vak eléggé!!!


    Ezekután Gurat tilts ki nyugodtan, de a véleményem akkor is az, hogy
    Lorovus TAKARODJ innen a fenébe!!!!!!



    Két választásod van még most:
    1, Megteszed magadtól!!!
    2, Megteszik a németek!!!

  • szomorú ezt látni hogy telnek a honapok es az evek.. es ugyan ugy 1 ft nem er egyik sem a nagy vezetosegbol!!! remelem sracok sikerul valakinek nemet levelet irni fentre az atyauristenhez!! es levaltjak vegleg Loro mihaszna senkit!!!!!! Ámen!!