Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

  • Szánalmas vagy....
    Nem véletlenül lépkedtek ki a szövidből is. Kíváncsi vagyok hányan fognak majd védeni téged. Nem nagyon érdemled meg. Miner se értem, hogy engedhett, hogy vele repülj.

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • mint tudjuk ez egy közösségi fórum amit fiatalabb játékosok is olvashatnak...Épp ezért kérem uraim ne szemelyeskedjunk övön alul...Maradjunk meg emberek és intézzük el mindent ingemen ha baj van ;)

  • Soldi ez nem szövi chat. Vagy nyiss egy külön topicok a magánháborútoknak vagy pmben tudasd az érintettekkel mi a helyzet. Vagy 2 kém annyira felháborít hogy mindenképpen ki kell adnod magadból a feszültséget?

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Már lezajlott a dolog, de nem tudok csak úgy tétlenül ülni, kicsit bánt a dolog!
    Gondolom kicsit ezt most itt, a Dühöngőben kiírom magamból(és gondolom ehhez is lesz hozzászólás), lehetőleg normális kereteken belül!

    Először is Heimdallhoz szólnék:
    Ember, tudjuk/tudtuk, mert hangoztattad, hogy anyagi gondjaid vannak!
    De akkor se szép dolog egy kapott accot eladni, mintha te építetted volna!
    Először az eredeti tulajt kell megkérdezned visszaveszi-e, utána a szövitársaidat, hogy átveszik-e!
    És ha anyagi nehézségei vannak az embernek, akkor nem itt kell lógni, újra és újra visszatérni más elől elkunyizott accokkal, hanem elmenni dolgozni, de hát a munka büdös sokszor!

    666:
    Én mondtam neked, hogy csalsz, te mindig azt tagadtad.
    Figyeltelek, sokszor este/éjjel is, megvolt mily időközökben nem vagy fent.
    Akkor mentem neked a DS-ekkel is, persze hogy itt voltál, mert a jelzőrendszered kiverte az ALARMot!
    De mint az előzményekből látszik, mégis nekem volt igazam!

    Gratulalok:
    Te se vagy jobb, mint a barátod, akinek a csalásait elítélted(saját elmondásod szerint)!
    Ennek ellenére egy Szövetségben voltál vele!
    Ha én valakinek a dolgait elítélem, miközben előtte cimbi volt, azzal többet se egy Szövetség, se barátlista!
    Mert amennyi tisztesség szorul az ilyen emberekbe, még engem is elárulnak(így most már 100%-ban mondom, hogy Heimdall csalása is megbocsáthatatlan számomra a későbbiekben - sőt Hydran is elkunyizta Rolentól azt az accot, amit már korábban lebeszéltem vele és egyszerűen törlésre tette - és nem leszek vele semmiféle kapcsolatban-vagy mégis, jó farmommá teszem majd, ha bármelyik szerveren összefutunk)!
    Egy "megvásárolt" accot vettél át a te nevedre, szerintem tudtál is róla(mert szoros kapcsolatot tartottál fent 666-tal a bannja alatt is), így ténylegesen a te cselekedeted is elítélendő!
    Hazudni te is kimondottam jól tudsz, legalább ezt már megtanultad 666-tól!

    Összességében örülök, hogy így fejeződött be a csalók vesszőfutása, csak Bala accát sajnálom, nem ide kellett volna jusson!
    És köszönöm minden Rigel Gamernek, aki felvette a kapcsolatot az illetékes GO-val és megosztotta a tapasztalatait eme 3 játékos dolgairól, ezzel megerősítve a tényeket és hozzásegítve őket ahhoz, hogy olyan helyre kerüljenek, ahová valók - a VÉGLEGES BANN-ba!

  • hat eleg csunya dolgok mennek itt nem mondom :(sajnalom rolen accjat kar h nem erositettem meg a jegyet igy utolag mar banom :(kar az accert sajnos :(de minden csalas kiderul es mindenki megkapja a melto bunteteset elobb utobb ;)

  • "Lord-al ezt mar megbeszeltuk, ugy h ne szolj bele a nagyobbak dolgaiba, inkabb bulj el a bukod miatt.. es csendben nyalogasd a sebeidet, koszonom .
    ui: amikor sokszor agyon vertelek akkor tuttal nyalizni, most meg Tiszteletlen vagy, kinyilt neked is a csipad kis baratom. ugy latom rad kell szaljak Rigelen hogy befejezd a szemtelenkedest."


    Mélyen tisztelt, kedves, hatalmas Smart!


    Nem a pontok teszik naggyá a játékost. A játéka teszi azzá és az ahogy a többi játékossal viselkedik. Rólad e tekintetben nem igazán kell írnom semmit...Te magad elég jó képet festettél és festesz arról, hogy milyen játékos illetve ember vagy.
    Nem hinném, hogy meg kellene védenem magam...aki ismer tudja, hogy nem vagyok az a "nyalizós" fajta, bár érdekes látni, hogy ha valaki tisztelettel beszél veled, esetleg gratulál akkor az nálad már nyalásnak számít...
    Az, hogy párszor elkaptál nem tesz nagyobb játékossá...csak nekem ez egy játék és azon a szinten is kezelem, így hidegen hagy ha párszor bealszom vagy épp elcseszem az fs-t, de ha ez tesz boldoggá, akkor leborulok nagyságod előtt. (Csak ne vedd nyalásnak plíííz, mert komolyan nem az....becs szó)
    Ha ügyes vagy és elkapsz, akkor újragratulálni fogok és végre bizonyíthatod, hogy nem csak spy&fly csatákra vagy képes. Addig viszont tartom magam a korábbiakhoz...ha már játékosként nem tisztelsz senkit, akkor próbáld meg a gép mögött ülő embert tisztelni és emberi módon reagálni! Nem véletlen, hogy annyian abba hagyták már a gamet...kinek van kedve ilyen emberek között játszani, mert végtére is csak egy játékról beszélünk...


    Köszönöm

  • ez egy strategia jatek, HABORU-rol szol mellesleg.. es a haboruban mindent szabad:) mellesleg szuk barati korom van, eleg ha Ok Tisztelnek ugyan ugy ahogy en isTisztelem oket.. es mindenki mas csak szimpla Cp!! semmit nem jelentetek nekem..es nem haverkodni vagyok Rigelen, barataim megvannak :) ha nem tetszik ott a lehetoseg vakacio mod, azt menjel vissza barbi babazni :) mindenki jon h milyen csatakra vagyok kepes.. milyenre nem.. meg is Ti vagytok a Vesztes oldalon , akkor hogy is van ez ??? ha ennyire szar jatekos vagyok, mert annak tekintetek, akkor miert nem vertek be ?? akkor most ki a pancser?? szimpla Logika..:D

  • akkor most en nyalok szundinak mert igaza. Van mindenben.....sokan az ilyen emberek miatt hadjak abba....de valakit meg inspiral h lezuzza majd a nagy arcat,....es most nem kotekedtem felre ne ertsd.....csak ha mutatsz tiszteletet akkor enis majd neked....addig soha ;)

  • te tenyleg elvagy magadtol szalva smart xd a 2ev jatekod alatt gondolom mindent megtanultal a jatekrol...csak ne gondold azt mert erhetnek majd meglepik ;)

  • Látom zajlottak tegnap az események. Nem akarok belefolyni mindenbe de tényleg kicsit visszavehetnél Smart. Azt mondod, hogy te nem kötöttél bele senkibe sem, mindig mások kezdik, azonban ez nem teljesen így van, csak nem veszed észre a saját viselkedésedet. Próbálod mindig másra hárítani a felelősséget de általában te kezded. Gondolok itt most a LON-os csatára. Ha nem tetszik akkor ne írj rá. Én sem tennék ki ilyen csatát, de ha Ő ettől érzi jól magát tegye meg és vagy gratulálj neki, vagy ne írj semmit.
    Van persze olyan is amikor másik fél kezdi a provokálást, de azokat is túlkapod, bár ott már lehet reagálnék én is valamit a kommentelőnek, viszont normális stílusban, nem próbálnám akkor is azt hangsúlyozni milyen király játékos vagyok és mekkora az ismeretségi köröm. Nem akarsz több barátot azt is megértem, viszont kérlek viselkedjél kicsit emberibben...és bár ez csak egy játék, a tiszteletet akkor is megérdemli az ellenfél.

  • Tisztelt Laszlo! ahogy lathattad en csak regi Cimboranak gratulaltam Orionos csatajahoz, es belem allt Bugacs.. ha nem áll belem nincs semmi szajkarate!! mellesleg ne Ti mondjatok mar meg h kinek milyen Kommentett irjak a csataja ala!! en sem mondom meg Senkinek sem mit irjon vagy mit ne, es azt se h milyen hangnemben, en itt Forumon csak bohockodok es Lazara veszem a figurat.. es majd annak megadom a Tiszteletett aki ki is erdemli es Forditva is megadja!! de ne haragudjal mar meg azert h leoltom , azert mert belem áll es fenyegetozik ha lesz osszevonas majd leszednek.. viccesek vagytok.. :) Aki nem Tisztelettel beszel velem, akkor mire fel Koveteli ki a Tiszteletett??? inkabb Ezen gondolkodjal! Nem belem állni, hanem kicsit jobban atertekelni a dolgokat.. a Forum lassan arrol szol h kossunk bele Smartba, azt majd Oltja a nepet es jot Rohogunk rajta.. Logikus ezert csinalom, hogy sokak masoknak feldobjam a napjat azzal h masokat oltogatok.. a hatterben meg jokat nevetnek a Forumon, ugy h vagy nevetsz te is ezeken vagy elviseled :) vagy mondhatnam en is azt h ne irogas ala ha nem tetszik :) ez is egy megoldas:) itt sztarkodas nincs, tenylek vannak! majd ha bever vki mert akkora sztar, majd akkor elismerem h megsem vagyok akkora sztar,mint aminek gondolom magam:) te is sztarnak kepzeled magad,mert Hydran nem tudnak veled mit kezdeni, es nyugdijaskodsz egy Holdon azt ott rozsdasodik el a flottad.. nah mind1..

  • nem a Bugacsos dologra gondoltam most. Abba már eléggé belefolytatok mindketten, beszéljétek meg egymás között, ott nem is akarok igazságot tenni. LON-ra gondoltam, amit írsz csatáihoz, arra a hangnemre... Max az agyatlanabb felének dobod fel a napját ezzel... Nem mondtam, hogy sztár vagyok, nem gondolom sztárnak magam az miatt, hogy nagy a flottám. De nyilvánvalóan megdolgoztam érte én is gondolhatod, és én nem 5X speeden toltam... Az meg hogy a haverodat küldöd kémkedni hydrára utánam, hát ezt sem akarom már minősíteni ...legyél boldog akkor vele, hogy kaptál egy-két infót :D