Jinx vs Sheldon

  • Ha javasolhatom (és, hogy érdekesebb legyen) számítson az is bele a versenybe, ha nektek okoznak veszteséget. Azaz valamelyik felet beninjázzák, vagy netalántán megtámadják és kárt okoznak neki.

    Ha már itt rémisztgetitek az univerzumokat, akkor nekik is legyen beleszólásuk az események alakulásába, ne csak szenvedő alanyai legyenek ennek a "méregetésnek".

    legyen lehetőség akár mínusz ponttal is zárni ezt a versenyt :D

  • Bocsi, csak nem értettem 666 kérdését. Ő kérdez a zúzásról, közben farmolja boldog - boldogtalan Pont Hu Top 2 létére. (Mellesleg még ide is bekerült a neve, hogy az ellene lévő csaták érvényesek legyenek e.... És még egy zárójel, na mert tudjuk milyen! :) )

  • Udv,


    Azon gondolkoztam, hogy ha mondjuk 2 rendszer tavolsagra kikuldesz 5.7 millio rombolot nagyjabol 942.646.020 deuteriumert, akkor mennyire okes, hogy azt mondod hogy van rajta 1.404.650.533 fem, 376.838.824 kristaly es 166.660.166 deuterium profitod es teljesen ignoralod az utazasi koltseget.


    Kulso szakertok mit gondolnak? Trockij, Gurat?

  • Udv,


    Azon gondolkoztam, hogy ha mondjuk 2 rendszer tavolsagra kikuldesz 5.7 millio rombolot nagyjabol 942.646.020 deuteriumert, akkor mennyire okes, hogy azt mondod hogy van rajta 1.404.650.533 fem, 376.838.824 kristaly es 166.660.166 deuterium profitod es teljesen ignoralod az utazasi koltseget.


    Kulso szakertok mit gondolnak? Trockij, Gurat?

    Igazából ezt nem szoktuk számolni. de igen a valós profitot ha nézi az ember akkor igen. De ugye, ti most "háborúztok" így ennyi ráfordítás bele fér. Ugye a rombolókat is meg kellett építeni valamiből, és azt sem számoljuk mint befektetést :)

  • Igazából ezt nem szoktuk számolni. de igen a valós profitot ha nézi az ember akkor igen. De ugye, ti most "háborúztok" így ennyi ráfordítás bele fér. Ugye a rombolókat is meg kellett építeni valamiből, és azt sem számoljuk mint befektetést :)

    Valid

  • Azt beszéltük, hogy amit a csataszimulátor mutat, az a profit...

    De ha gondolod, vonj le tőlem 600 millát. (mert annyi volt az út)

    Sőt, szorozd meg hárommal, mert fémbe számolsz...

    Érvénytelen csata! Hoppá!


    Ennyi erővel idarakhatnánk a potya megindulásokat is. Csak amit Aqua-n rám költöttél, veri a 2kkk deu-t. Tehát miről beszélünk?

  • Ennyi erővel idarakhatnánk a potya megindulásokat is. Csak amit Aqua-n rám költöttél, veri a 2kkk deu-t. Tehát miről beszélünk?

    Különbség mindösszesen annyi, hogy ő a profit reményében támad, te pedig, hogy a versenyben előynre tegyél szert és minden mást figyelmen kívül hagyva.


    Szerintem célszerűbb nem számolni a deu költséget, de a te részedről nem tartom annyira korrektnak a versenyben az ehhez hasonló számomra indokalatlan támadást.

    Győzzön a jobbik!

  • Különbség mindösszesen annyi, hogy ő a profit reményében támad, te pedig, hogy a versenyben előynre tegyél szert és minden mást figyelmen kívül hagyva.


    Szerintem célszerűbb nem számolni a deu költséget, de a te részedről nem tartom annyira korrektnak a versenyben az ehhez hasonló számomra indokalatlan támadást.

    Győzzön a jobbik!

    Ikarusz , üres bogyóra nem is ment volna szépen megvolt pakolva nyersivel még én is át mentem volna rajta akár 2M profitért amíg van profit menni kell :phatgrin: Védő nem fs eltette a nyersit hát így járt ennyi .... Akinek nem tetszik lehet menni farm szimulátorozni . Hajrá mind2 félnek :thumbsup: Hulljanak a vasak és nyíljanak tekik :phatgrin: