Karbantartás - Lobby

  • Kedves Játékosok,


    2022.07.04-én, hétfőn 10:00-kor frissítik a lobby mobil verziós belépését, így azzal gondok lehetnek.

    A verziószám 0.45.0


    A böngészős belépését ez a frissítés nem érinti.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.08.25-én, csütörtökön 10:00-kor 4.5.0-ra frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló:

    - háttérjavítások

    - Discord linkek hozzáadva az OGame, Ikariam és Gladiatus csatornákhoz


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.09.27-én, kedden 10:00 körül 4.6.0-ra frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló:

    - háttérjavítások


    --


    On Tuesday, 27th of September, around 10:00 CEST, we will update the lobby to the version 4.6.0.

    Changelog:
    - Backend fixes


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.11.07-én, hétfőn 10:00 körül 4.7.0-ra frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések


    --


    On Monday, November 7, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.7.0.


    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.11.23-án, szerdán 10:00 körül 4.8.0-ra frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések


    --


    On Wednesday, November 23, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.8.0.


    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.11.30-án, szerdán 10:00 körül 4.8.1-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag ki fog mindenkit dobni a rendszer egy kis időre, így újra be kell majd jelentkeznetek.


    Változásnapló: ez a frissítés szükséges a következő ogame mobil verziójához


    --


    On Wednesday, November 30, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.8.1.

    This BGL version is needed for the next OGame Mobile version.It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.01.19-én, csütörtökön 10:00 körül 4.8.2-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Thursday, January 19, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.8.2.

    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.

    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.02.02-án, csütörtökön 10:00 körül 4.8.4-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Thursday, February 2, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.8.4.

    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.

    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.02.27-én, hétfőn 10:00-kor 4.9.1-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag egy kis időre le fog állni, így majd újra be kell lépnie mindenkinek.


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Monday, February 27, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.9.1

    .This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves játékosok!


    Következő lobby-frissítés:


    On Thursday, April 20, at 13:00 CEST we will update OGame Lobby to version 4.9.3.
    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.
    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.

  • Kedves Játékosok,


    2023.09.28-án, csütörtökön 10:00 körül 4.11.3-ra frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Thursday, September 28, at 10:00 CEST we will update OGame Lobby to version 4.11.3.

    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.

    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.11.16-án, csütörtökön 10:00 körül 4.12.0-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Thursday, November 16, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.12.0.
    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.
    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.12.12-én 10:00 körül 4.13.0-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    ================================================================================


    On Tuesday, December 12, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 4.13.0.
    This version brings:

    • Further optimization for using the lobby in the browser on mobile.


    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.

  • Kedves Játékosok,


    2024.január.31-én 10:00 körül 5.0.0-re frissítik a lobby-t. A frissítés után újra be kell jelentkeznünk.



    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    On Wednesday, January 31, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 5.0.0.

    • This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.


    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.

  • Kedves Játékosok,


    2023.02.15-én, csütörtökön 10:00 körül 5.1.0-re frissítik a lobby-t. Előreláthatólag leállás- és problémamentes lesz, de nem árt felkészülni, hogy mégsem..


    Változásnapló: belső rendszerfejlesztések.


    --


    On Thursday, February 15, at 10:00 CET we will update OGame Lobby to version 5.1.0.

    This version doesn't bring any visual changes and is mainly improvement on internal systems.

    It will have a short downtime and login session will be expired which will require a new login.


    üdv, T.