[Ö: 3.201.499.000] Jinx [ULTiMATE] vs. Bogumors (T: 2.640.903.000, V: 560.596.000)

  • Ezúton is szeretnék gratulálni a védőnek, akinek a bemutatkozása: minek holdról FS-elni ha van lóvé flottára) szövi oszlopos tagja.

    Rövid történet: szállítással FS-elt a holdja helyett a bolygójáról, bemértem, elindultam, 45 perccel a becsapódás előtt kémkedtem, phalanxoltam, minden rendben, jò lesz ez ... sajnos nem számoltam bele, hogy vesz magának 4 millió flottapont értékben flottát, ilyen ez, szép védés!


    Ezen az időponton (01-01-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 1

    Könnyű Harcos 110.723

    Nehéz Harcos 937

    Pathfinder 800

    Kis szállító 34.416

    Bombázó 1.284

    Romboló 5.498

    Reaper 51

    Csatahajó 9.862

    Csatacirkáló 7.335

    _________________________________________


    Védő Bogumors

    ________________________________________________


    Kis szállító 2.885

    Nagy Szállító 3.177

    Könnyű Harcos 140.000

    Nehéz Harcos 22.608

    Cirkáló 11.368

    Csatahajó 12.636

    Szemetesek 6.431

    Kémszonda 37.469

    Bombázó 5.951

    Romboló 7.115

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 9.880

    Reaper 372

    Pathfinder 2.851

    Rakéta kilövő 2.700

    Könnyű lézer 2.010

    Nehéz lézer 555

    Gauss ágyú 55

    Ion ágyú 360

    Plazmatorony 685

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Bogumors

    ________________________________________________


    Kis szállító 1.583 ( -1.302 )

    Nagy Szállító 2.012 ( -1.165 )

    Könnyű Harcos 77.224 ( -62.776 )

    Nehéz Harcos 13.808 ( -8.800 )

    Cirkáló 9.077 ( -2.291 )

    Csatahajó 12.257 ( -379 )

    Szemetesek 4.293 ( -2.138 )

    Kémszonda 11.735 ( -25.734 )

    Bombázó 5.911 ( -40 )

    Romboló 7.099 ( -16 )

    Halálcsillag 1 ( -0 )

    Csatacirkáló 9.687 ( -193 )

    Reaper 372 ( -0 )

    Pathfinder 2.243 ( -608 )

    Rakéta kilövő 1.425 ( -1.275 )

    Könnyű lézer 1.012 ( -998 )

    Nehéz lézer 354 ( -201 )

    Gauss ágyú 45 ( -10 )

    Ion ágyú 250 ( -110 )

    Plazmatorony 680 ( -5 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 2.640.903.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 560.596.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.455.772.776 fém és 904.283.625 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.475.284.000

    Kristály: -946.444.000

    Deutérium: -219.175.000

    A támadó(k) összesen 2.640.903.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 1.100.928.776

    Kristály: 716.158.625

    Deutérium: -17.627.000

    A védő(k) nyeresége 1.799.460.401 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Mint már írtam, sikerült tönkre sz@rni ezt a játékot! :)

    Írják a nagyok, hogy 7,2 milliárd flottapont így nem sok.. :D :D :D

    Hát arra éppen elég volt ebben a kezdő uniban, hogy a legtöbb csatát bemutató játékos flottáját nullázza..

    Az ilyenek tényleg motíválják a játékosokat.. :lol:

  • Nyilvan hibáztam, mert nem voltam gépnél becsapòdáskor, meg naív is voltam, de én eddig még nem találkoztam ilyennel, legközelebb körültekintőbb leszek. :) Azt is értem, hogy a GFnek kell a pénz, de azt nem értem, hogy miért kell engedni, hogy támadást igy ki lehessen védeni.


    U.I.: utána ugyan ùgy FS-elt ahogy elsőre bemértem, akkor elindultunk rá 4-en, és ekkor jött még 3.5 millió flotta pont. Nem tudom lassan, hogy mit kellene kezdeni vele, de biztos csak en vagyok szar ebben a játékban. :)

  • Igen, a pénz tul nagy hangsúlyt kapott már... És ez nem jó.... De a te esetetben kedves barátom ez nem releváns. Mert ha nem flottát húz, akkor szól egy erősebbnek és be áll védeni. Nagyon sokan szivesen mentek volna :) Ha nem tudsz csapódáskor gép előtt lenni, akkor ne támadj. Ez szerintem alap :) A saját arroganciádnak köszönheted, hogy ugy csapódtál, hogy sem egy lassitás, sem egy kémkedés csapódás előtt. A veszteségednek semmi köze a pénzhez. Kissebb arc, kissebb bukó ;)

  • Igen, a pénz tul nagy hangsúlyt kapott már... És ez nem jó.... De a te esetetben kedves barátom ez nem releváns. Mert ha nem flottát húz, akkor szól egy erősebbnek és be áll védeni. Nagyon sokan szivesen mentek volna :) Ha nem tudsz csapódáskor gép előtt lenni, akkor ne támadj. Ez szerintem alap :) A saját arroganciádnak köszönheted, hogy ugy csapódtál, hogy sem egy lassitás, sem egy kémkedés csapódás előtt. A veszteségednek semmi köze a pénzhez. Kissebb arc, kissebb bukó ;)

    Lehet elemezgetni, hogy mi lett volna, ha..


    mondjuk az egy szép védés.. :)

    de itt csak a pénz beszélt.. mint mondottam, a játék el van sz@rva.. :lol:

  • Lehet elemezgetni, hogy mi lett volna, ha..


    mondjuk az egy szép védés.. :)

    de itt csak a pénz beszélt.. mint mondottam, a játék el van sz@rva.

    Azért vannak olyan játékosok, akik már a kezdetektől tolják... Nem hinném hogy a hoszu távon életben maradnak a pénzes játékosok. Egyébként amit a ninja utáni elcseszett fs t kifigyelt Jinx... Végig néztem. Sőt védeni is indulta... Nem hinném hogy elcseszett volt. Előtte én is sokáig figyeltem, és a k. betyár mindenségit, soha nem szurtam ki ph n, vagy nem láttam bent maradt flottát. Tény, a pénz téma sok mindent elcseszett a játékban. De a nagyképüség sem előnye egy jó és tapasztalt játékosnak. Nem mondja már nekem egy top 5 ben lévő profi flottás h csak ugy elinditja a flottája 70 százalékát és lesz ami lesz :) Nem , ugy volt vele h ugysem jön senki védeni mert én vagyok itt a top flottás. Minden szarv le törik egyszer :)

  • Azért vannak olyan játékosok, akik már a kezdetektől tolják... Nem hinném hogy a hoszu távon életben maradnak a pénzes játékosok. Egyébként amit a ninja utáni elcseszett fs t kifigyelt Jinx... Végig néztem. Sőt védeni is indulta... Nem hinném hogy elcseszett volt. Előtte én is sokáig figyeltem, és a k. betyár mindenségit, soha nem szurtam ki ph n, vagy nem láttam bent maradt flottát. Tény, a pénz téma sok mindent elcseszett a játékban. De a nagyképüség sem előnye egy jó és tapasztalt játékosnak. Nem mondja már nekem egy top 5 ben lévő profi flottás h csak ugy elinditja a flottája 70 százalékát és lesz ami lesz :) Nem , ugy volt vele h ugysem jön senki védeni mert én vagyok itt a top flottás. Minden szarv le törik egyszer :)

    hidd el, sokáig életben maradnak.. :) uni1 - ben ismerkedtem meg a játékkal, szóval eléggé az elején..

    Van viszonyítási alapom.

    Ebben az uniban nem ismerem az erőviszonyokat, de ha valaki beránt elém egy aktuálisan TOP1 flottát léből, az pénzen vett dicsőség, semmi egyéb..

    A sebességről sincs fogalmam, de ha előtte ph - zott, és tudta, hogy nem érhet már be senki, akkor nyugodtan ráhömbölödhetett az asszonyra. Nem volt veszélyben. :)

  • hidd el, sokáig életben maradnak.. :) uni1 - ben ismerkedtem meg a játékkal, szóval eléggé az elején..

    Van viszonyítási alapom.

    Ebben az uniban nem ismerem az erőviszonyokat, de ha valaki beránt elém egy aktuálisan TOP1 flottát léből, az pénzen vett dicsőség, semmi egyéb..

    A sebességről sincs fogalmam, de ha előtte ph - zott, és tudta, hogy nem érhet már be senki, akkor nyugodtan ráhömbölödhetett az asszonyra. Nem volt veszélyben. :)

    szerintem pénzzel nem veszel tudást :) Főleg egy friss szerveren ahol bárki bárkit elkaphat :)

  • Valaki pénzt áldoz bele, valaki az összes szabadidejét... Gondoljunk csak bele... Melyik értékesebb? :)

    Ez is egy érdekes kérdés.. Ha olyan helyen melózol napi 10 órát, ahol van lehetőséged játszani, meg esetleg valamennyit a szabadidődből, akkor sem tudod tartani a lépést a pénzesekkel.

    de egyébként 0-24 - ben sem megy. :)

    Kinek mi az értékesebb.. Aki azért dolgozik, hogy kaja legyen az asztalán, az csak a szabadidő beáldozását választhatja.

    Ha az anyagi körülményeid engednek időnként pár százezret, akkor más a leányzó fekvése.

    De ebben az életben, és ebben az ingyenesnek hirdetett játékban csak pénz mellett boldogulsz.

    promózzák, hogy ingyenes, mert akkor betéved ide néhány sügér, aki soha nem ér el jelentős eredményt..

    Ellenben kiszolgálja a pénzes oldal szórakozását.. :)

  • szerintem pénzzel nem veszel tudást :) Főleg egy friss szerveren ahol bárki bárkit elkaphat :)

    nem tudást veszel, hanem akkora flottát, amit egyszerű halandó megkarcolni sem képes.

    forgathatjuk a szavakat, de ez a lényeg. A pénzt befektető játékosok kiszolgálása a csóringerek által.

    Ha el tudod fogadni csóróként, akkor minden rendben, de ne számíts jelentős eredményre hosszabb távon. :)


    példa Marci, akit az elmúlt pár hónapban kétszer is fulloztak.. jelenleg simán vezeti a libra flotta listáját..

    Bemásoltam alá a TOP 10. flottás pontjait..


    1 [DarkSide] MarcziM (522.255) 1.724.968.336

    10 [DarkSide] Devil666 (3.993.105) 332.551.940


    Szerinted az 1 hónap alatt felrántott flotta, ami 5X - öse a Top 10. - nek sok sok év után, az kitől lehet veszélyben? :)


  • forgathatjuk itt a szavakat, de ha vissza olvasol, én sem értek ezzel a szintü anyagiassággal egyet... De a saját fa.. faramuci butaságomat ne fogjam már erre :) Ha csak nem a 3 éves kisfiam... mert ő szokott érdekes kifogásokat találni :D

  • forgathatjuk itt a szavakat, de ha vissza olvasol, én sem értek ezzel a szintü anyagiassággal egyet... De a saját fa.. faramuci butaságomat ne fogjam már erre :) Ha csak nem a 3 éves kisfiam... mert ő szokott érdekes kifogásokat találni :D

    Fogtam, hogy nem értesz vele egyet.. :)

    de azt is írtam, hogy az uni sebességét sem ismerem. egy 1X - es uniban ha a cp közel van, és én ph - zom meg kémlelem

    45 perccel a csapó előtt, akkor azt is tudom, hogy van e valaki időn belül, aki veszélyes lehet rám. Ezt meg tudom ítélni, és feltételezem, hogy a támadó is.. :) Ha nem így van, akkor feleslegesen szaggattam a billentyűzetet..

    Közben megnéztem.. 1X speed..

  • Igen, a pénz tul nagy hangsúlyt kapott már... És ez nem jó.... De a te esetetben kedves barátom ez nem releváns. Mert ha nem flottát húz, akkor szól egy erősebbnek és be áll védeni. Nagyon sokan szivesen mentek volna :) Ha nem tudsz csapódáskor gép előtt lenni, akkor ne támadj. Ez szerintem alap :) A saját arroganciádnak köszönheted, hogy ugy csapódtál, hogy sem egy lassitás, sem egy kémkedés csapódás előtt. A veszteségednek semmi köze a pénzhez. Kissebb arc, kissebb bukó ;)


    "Kissebb arc, kissebb bukó": Megtorló, Háztartási Keksz -> csak hogy a két nagy arcot említsem az oldalatokról, de a 10 másik kisebb is ugyan úgy irogatott egy kémkedés után már, hogy lehet próbálkozni :)

    Vicc az egész SZB ezen a szerveren, csak mondom.

  • "Kissebb arc, kissebb bukó": Megtorló, Háztartási Keksz -> csak hogy a két nagy arcot említsem az oldalatokról, de a 10 másik kisebb is ugyan úgy irogatott egy kémkedés után már, hogy lehet próbálkozni :)

    Vicc az egész SZB ezen a szerveren, csak mondom.

    Miért mindig másra hivatkozol kedves barátom? :) Akit emlitettél legalább elismerték a hibájukat és le sütött fejjel voltak. Nem kifogásokat kerestek, sirtak forumon mint a csecsemők : ) :) :) Meg a játék hibáira panaszkodtak... Ha ennyire rosz akkor hagyd abba. Senki sem tart pisztolyt a fejecskédhez babám :) Ha meg maradsz, akkor viseld tisztességgel, és tudd, hogy lehet olyan h valaki eléd huz egy top 1 flottát (ismétlem, én is elitélem, de tisztában vagyok vele hogy van, mert iciki-picike az arcom)

    Ami a vicces szöviket illeti XD XD XD figyu már... nálunk nincs senkinek alteregoja ... nem vagyunk csövesek, akik rá mozdulnak 800 ksz re, meg 1-2 milla nyersire :D Mint irtam valakinek... Ha ennyire nincs mibol tankolni a flottát, nyugodtan irjon rám bárki és segitek :)

  • Miért mindig másra hivatkozol kedves barátom? :) Akit emlitettél legalább elismerték a hibájukat és le sütött fejjel voltak. Nem kifogásokat kerestek, sirtak forumon mint a csecsemők : ) :) :) Meg a játék hibáira panaszkodtak... Ha ennyire rosz akkor hagyd abba. Senki sem tart pisztolyt a fejecskédhez babám :) Ha meg maradsz, akkor viseld tisztességgel, és tudd, hogy lehet olyan h valaki eléd huz egy top 1 flottát (ismétlem, én is elitélem, de tisztában vagyok vele hogy van, mert iciki-picike az arcom)

    Ami a vicces szöviket illeti XD XD XD figyu már... nálunk nincs senkinek alteregoja ... nem vagyunk csövesek, akik rá mozdulnak 800 ksz re, meg 1-2 milla nyersire :D Mint irtam valakinek... Ha ennyire nincs mibol tankolni a flottát, nyugodtan irjon rám bárki és segitek :)

    Azt hiszed mindenki "lesütött fejjel" viselte? Valami alternatív univerzumban élsz, de ne haragudj már, hogy rég játszottam ahhoz, hogy tudjam, ilyen megtörténhet. :) De azért azt sem ártana tudnod, hogy azután nagy az arcom minden esetben, hogy elkezdtek ugatni valami hülyeséget és ez szerintem roSSZ. Amúgy nem vagyok a barátod szerencsére.


    "nem vagyunk csövesek, akik rá mozdulnak 800 ksz re" - túl egyszerűen látod a játékot, de van ez így

  • Azt hiszed mindenki "lesütött fejjel" viselte? Valami alternatív univerzumban élsz, de ne haragudj már, hogy rég játszottam ahhoz, hogy tudjam, ilyen megtörténhet. :) De azért azt sem ártana tudnod, hogy azután nagy az arcom minden esetben, hogy elkezdtek ugatni valami hülyeséget és ez szerintem roSSZ. Amúgy nem vagyok a barátod szerencsére.


    "nem vagyunk csövesek, akik rá mozdulnak 800 ksz re" - túl egyszerűen látod a játékot, de van ez így

    És tényleg nem vagyunk barátok... csak nálad nagyon figyelni kell hogy még poénbol se mondjon rosszat az ember, mert arra vársz hogy szaladj a go k szoknyája alá :D hozzá téve azt hogy este 10 kor, ujév napján még nem láttam accot ki jönni ban bol fél-1 ora alatt :D