Expedíció gyorsítók

  • Sziasztok!


    Egy ideje nem nyitottam thread-et , ám ez most alaposan felhúzott. Érdekelnének a tapasztalatok, igen, tudom, az exp elég random nincs sok rendszer benne, de ez mégiscsak felháborító.


    Storytime:


    A jutalom eventek alatt, elég sok exp gyorsítóm gyűlt össze, mivel ritkán van laza hetem, elég az alap felfedezős 7 kört küldeni minden 2 órában meló mellett.

    De most ilyen szabadabb hét van, hát a gyűjteményből beaktiválok sokat gondoltam. Nem vártam, hogy jobban hozzon, hozzon ugyanolyan arányban az exp csak 1 hét alatt több nyerset mint alapból, arányosan a beaktiválthoz.

    Tehát ha hozok napi 7*8-9 körrel egy bizonyos nyers mennyiséget hozzon ezzel a 31*8-9 körrel négyszer annyit ahogy az logikus.


    Na erre nem számítottam. Haver aki 12 kört küld jobban hoz mint én a 31 körömmel....


    Nincs több üres, ugyanolyan arány csak kevésbé adja a nyerset. Nincs exp hely kimerítve, 4 kör megy egy koordira, aztán tovább. Nincs egy helyben állás, minden nap vagy félnap galaxist váltok.


    Mi a franc? szebben bocsi nem tudom már írni... hol a logika? Több exp megy ki és kevesebb nyers jön be? :D


    EDIT: Most lettek összevetve a 24 órára vonatkozó adatok: 12 körös exp 480 MILLA nyers, 31 körös exp 925 MILLA nyers :D

    Durva, hogy ennyire aránytalan, ha valaki hasonlón töri a fejét, mint az én akcióm, óva intem:


    Legyen ez a tapasztalat jó példa másnak, ne aktiváljatok be párnál több gyorsítót egyszerre, logikátlanul nem ad annyit a game, mint kellene.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    2 Mal editiert, zuletzt von Sylar ()