Ninja!![Ö: 1.250.365.000] Yankee [SF-TAG] vs. Malesde [W-SQ] (T: 1.189.920.000, V: 60.445.000)

  • Üdvözletem!!

    reggel beléptem nézelödtem :D erre látom jönnek a kémek mondom fasza hátha megindul és no lám meg is indult és kémkedések közepette nagyon figyelnem kellett hogy ne lássa a flottát

    lassitani még mindig nem tanult meg köszönöm szépen a házhoz jött nyersit!!!


    Ezen az időponton (30-08-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Csatahajó 7.000

    Reaper 4.812

    _________________________________________


    Védő Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 2.000

    Könnyű Harcos 884.760

    Nehéz Harcos 28.618

    Szemetesek 74.153

    Romboló 19.590

    Halálcsillag 57

    Csatacirkáló 15.301

    Rakéta kilövő 6.435

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 1.976 ( -24 )

    Könnyű Harcos 874.147 ( -10.613 )

    Nehéz Harcos 28.300 ( -318 )

    Szemetesek 73.464 ( -689 )

    Romboló 19.590 ( -0 )

    Halálcsillag 57 ( -0 )

    Csatacirkáló 15.278 ( -23 )

    Rakéta kilövő 6.351 ( -84 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 1.189.920.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 60.445.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 229.652.700 fém és 116.022.900 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    229.558.100 Fém és 116.136.900 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -724.020.000

    Kristály: -369.660.000

    Deutérium: -96.240.000

    A támadó(k) összesen 1.189.920.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 187.919.100

    Kristály: 99.053.900

    Deutérium: -1.723.000

    A védő(k) nyeresége 285.250.000 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Gratulálok Malesde.:beer: A ninja mindig nagy élmény.:phatgrin: Yankee biztos hoz még neked nyersit házhoz...:rofl: Egyébként megírhatnád neki hogyan kell lassítani... (a fair play jegyében!):grumble:

    Jó költekezést! A támadónak mielőbbit...

                                                                                    Óvakodj a türelmes ember haragjától!

  • "...nagyobb volt a pofam mint kellet volna ennyi . ..."

    Ebbe egyet értek veled.
    Viszont ha szabályosan játszol és nem csinálsz semmilyen szabály ellenest, akkor hiába nagy a szád a GO-k nem tudnak mire bannolni. :D

    Sokan tudják milyen szent játékos vagy, én meg főképp tudom, nem ez az első szabályszegésed.
    Ha mégis csak vissza engednének(bár én biztosan nem tenném), játsz a továbbiakban szabályosan és nem lesz több gondod. :)

    Javaslom a szabályok betanulását, mint a játékba mint a fórumon le van irva. :D

    Yankee-nek meg elmagyarázom a lassítást, bár ha holdon történt a csata, akkor hiába lassúit, úgyis elé tudsz ugrani. :P

  • Ebbe egyet értek veled.
    Viszont ha szabályosan játszol és nem csinálsz semmilyen szabály ellenest, akkor hiába nagy a szád a GO-k nem tudnak mire bannolni. :D

    Sokan tudják milyen szent játékos vagy, én meg főképp tudom, nem ez az első szabályszegésed.
    Ha mégis csak vissza engednének(bár én biztosan nem tenném), játsz a továbbiakban szabályosan és nem lesz több gondod. :)

    Javaslom a szabályok betanulását, mint a játékba mint a fórumon le van irva. :D

    Yankee-nek meg elmagyarázom a lassítást, bár ha holdon történt a csata, akkor hiába lassúit, úgyis elé tudsz ugrani. :P

    na ha már legalább normálisan írtál így én is eltudok neked mondani valamit !

    A lényege hogy ide olyat írtam ami nem igaz és ezt 3 an is alá tudjak támasztani de hiába leírtam mindent amit csak tudtam így várok a válaszra ! Nem a szabálytalan játék volt a baj hanem a hazugságom és a forró fejusegem ..
    es igen a szabályok betanulása hat Huhhh az hosszú lenne de sztem ezután ha vissza Engednek tuti eszközölom De ha új szabályt írnak csak nekem se erdekel csak engedjenek vissza játszani..

    Nekem csak fidis a lényeg a többi nem erdekel ..

    Yanke szerintem megtudná tanulni ha akarna bár ott vannak bladek szóval ok is eltudjak mondani én anno sok embernek messnegeren vidochetbe mutatam meg sőt meg képekkel is hogy később vissza tudjak nézni ..


    a csata meg mindig szép

  • Ezt most nem egészen értem!? Ha a fórumon irkáltál hülyeségeket a játékban miért tiltottak ki? A fórumról meg miért nem? Ez nekem magas! Vagy én értettem félre valamit?!:pillepalle:

    na ha már legalább normálisan írtál így én is eltudok neked mondani valamit !

    A lényege hogy ide olyat írtam ami nem igaz és ezt 3 an is alá tudjak támasztani de hiába leírtam mindent amit csak tudtam így várok a válaszra ! Nem a szabálytalan játék volt a baj hanem a hazugságom és a forró fejusegem ..

    A csata pedig tényleg szép még mindig :phatgrin:

  • Ezt most nem egészen értem!? Ha a fórumon irkáltál hülyeségeket a játékban miért tiltottak ki? A fórumról meg miért nem? Ez nekem magas! Vagy én értettem félre valamit?!:pillepalle:

    A csata pedig tényleg szép még mindig :phatgrin:

    az offok befejezése képen annyit tudok le írni hogy játék és a fórum eggyut van ennyi !
    vegeztem az offokal

  • Yankee-nek meg elmagyarázom a lassítást, bár ha holdon történt a csata, akkor hiába lassúit, úgyis elé tudsz ugrani. :P

    Aki ismeri az erő sötét oldalát, az lassítás nélkül is kikerüli az ugrást :)

    És ha már teljesen átjárja az erő, akkor aktív játékost is lever a holdon még azelőtt, hogy oda ugrana ;)

    De tényleg!


    A csatához pedig gratulálok, láttam a napokban bosszúból befarmolt...így most a revansán vettél egy revanst...így kell ezt.


    A védőnek jobbulást, én nem folytatnám a helyébe a piszkálódást...előtte megtanulnék ezt azt, mert így legtöbb esetbe így fog járni sajnos

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Az off-os kommentekre tudnék mit hozzászólni, de inkább nem teszem.


    A csatához és a profithoz gratulálok komám.

    A tákadónak mielőbbi visszaépülést. (már csak azért is hogy ezután is jöjjön a profit a W-SQ szövinek)

    Gratula