Beiträge von smartrax18

    Egy legenda bárhol megállja a helyét :minigun::missilelauncher::monster::rocketlauncher::chainsaw:

    ez mind szep es jo.. de nem csak en vagyok Rigelen, nem hiszem h mindenki orulne a te 250 ezer Rombolodnak, vagy a tobb ezer Ds-nek amik vannak azokban az unikban, ugy h kivetelesen nem rolam van szo, hanem Rigel lakoirol.de szerencsere nem lesz semmi fele ilyen verzio, mert a 10 eves Uni sosem fog osszekerulni a 1-2 eves Rigel-el.. ugy h kar rola beszelni is :)

    Szerintem akik Rigelen vannak, azok nem orulnenek annak hogy 10 eves Accontokkal legyenek osszevonva, ott csak Daralas lenne..es kb Torolne magat mindenki Rigelrol.. mert semmi ertelme nem lenne ugy folytatni..

    Szivesen megismerkedek barkivel, mert a Forum az nekem csak szinjatszoter, en a Rosszfiu vagyok :) es az h ti vagy te osszekevered a jatekot a valo eletben es azt hiszed h ilyen vagyok valojaban is, az nem az en Problemam, en itt Forumon csak csinalom a musort, de ezt tobbszor is hangoztattam, mert van ra igeny, te 1 vagy a 100 bol.. aki nem tart ra igenyt. es ezt akkor innentol Tiszteletben is tartom, akkor ideje abba hagyni a Rossz fiu szerepet:) baratsagok meg alakulnak, nem vagyok egy haragtarto ember:) ugy h aki akar az nyugodtan jelolhet, nem gaz, a Protein Zabalo (de nem eszem) jo fej a valo eletben , Kiveve Forum XD:DDD

    Rendben, Ertettuk Fönök, mivel nem szeretnek Bann-t azert mert igy viselkedek/viselkedunk..igyekezni fogunk nem egymast ilyen szinten Oltogatni, de hat a szereposztas az ilyen volt..
    Meg kell Térjek ugy latom nagyon gyorsan Akkor En kezdem Elsonek, Mindenkitol Bocsanatott kerek, hogy igy viselkedtem/beszeltem , Sajnalom!



    Tudod mikor valaki be akar regisztrálni kiemelt helyem van a fórum lehetőség.

    ÉS ha esetleg meglesné mi is ez a játék akkor ezt látja. És lehet inkább keres egy másik játékot
    És inkább ide kéne csalni nem pedig elűzni a playereket

    Te nagyon ki akarsz minket Tiltatni, ilyen egy jo barat :) Olajat a Tuzre mi ??? ne generald a feszkot

    miattam jarnak fel az emberek Forumot olvasgatni, ha en nem lennek a Forum is kihalt lenne.. nah de kiprobaljuk!!! nem irok egy jo darabig, azt majd meglatjuk mennyire unjatok el az agyatokat Forumon!!:) a Masik meg en Harcos vagyok, ha levernek Talpra allok es folytatom tovabb a Harcomat.. ne keverjetek ossze magatokkal, sok beszari gyava bohocokkal:) Es mar mondtam, lehet jonni akarhanyan vagytok, Beloletek elek, rengeteg banyat abbol koszonhetek h feldaraboltam a kis nyamvadt flottatokat.. ugy h nem hat meg az ures fenyegetozes, miota Rigelen jatszok ezt hallom h igy leszedtek meg ugy farmot csinaltok belolem, rajtam fogtok hatalmasat Profitalni az egesz szerver, azt egy nullak vagytok.. farmolni nem tudtok nem h leszedni.. sok pancser..
    nah akkor Nem Reagalok 1 kommentre sem egy darabig.. sok sikert az Unalomhoz akkor :DD Lassuk nelkulem milyen lesz a Forum :D de elore elmondom Kihalt ocsem :DD

    Hallod 1 hete vakacioban vagy mar mert Stay Alive kemkedett teged parszor ugy h ne jatsz mar a fejed te kis majom h miattam mentel vakacioba :DDD Riaszto Programot hogy En hasznalok ??? minek ember??? eddig 1-2 max bejovo tamadasom volt csak , amit meg is oldottam, Profitosan! En nem hagyok tamado feluletett , hogy megerje akarkinek is ram indulni.. milyen szerencsekrol beszelsz te istenem, hallod magad??? akiket eddig sorrban feldaraboltam, azok is mind szerencsek voltak mi ?? hallod annyi csatam van h megsem lehet szamolni..es a 90 % kint sincs Forumon.!! mig te csak 10 millas Farmokra vagy kepes.. en meg milliardos csatakrol beszelek.. itt aki nem tud jatszani es csak Forumon eli ki magat az te vagy kis baratom, ugy h mondtam mar szadat Evesre!!! nekem nincs mit bizonygassak foleg nem egy ilyen jatekosnak mint neked...nem mertem rad menni ?? hol elsz te??? se pontban sem flottaban sehol nem vagy te hozzam!! ha meg azt hiszed h majd Hunter mindig vedi a kis segged, akkor Tevedsz!!! nah de ha ilyen nagy a szad.. gyere es verd le az accomat , kapsz ra lehetoseget.. meg 1 honapig nem vagyok Rigelen.. addig max letudod de ahogy ismerem Stay-t elobb ver le teged mint forditva!!! :D ugy h te is Orok vesztes maradsz Rigelen ahogy a kis barataid :)

    De ez nem tart örökké, ahogyan nálam se, hunternál sem, Grizzlynél sem, Soldiernél sem, ...., Ráadásul itt a múlttal rendelkező játékosok, az utóbbi három helyen szereplőek(hunter, Grizzly, Soldier, stb...), nem olyan kis "friss, zöldfülűek", mint smart!

    Nah ennyit Rolad LORD meg a kis Cimboradrol.. a nagy Profi jatekosrol mi ,hat Soldiernel biztos nem tart OROKKE:DD ?? csoppet lett leverve XD:DDD

    LordOfNekkar
    csak 1 mondatom lenne hozzad,de lehet tobbb is lesz, aztan feleslegesen nem is farasztanam magam veled, mert annyira ostoba vagy hogy az mar nekem faj, tehat a valaszom a kovetkezo!!
    Ti szegyenetek hogy egy ilyen Zoldfulo agyon verte mar az egesz Rigelt ....szinte.. es PONT!!!!!!!!!!


    UI: mellesleg a legjobbaktol tanultam!!! jah es 2005-2006 korul kezdtem uni 1-en csak mas neven, agyon iskolazott baratom, ugy h a zoldfulu az max te vagy hozzam kepest, mert sosem lesz annyi gyoztes csatad mint nekem, engem csak egyszer vertek be eddig az ogame torteneteben ( full flottat ) mikor lekoszontem, es akkor is a mesterem!!! ugy h ne itt okoskodj, nem poenbol apritottam mar fel a te nagyra tartott kis barataidat!! es meg sok mas tarsukat is!! ugy h szadat evesre, nem poenbol vagyok veretlen!

    En csak nevetek rajtatok.. :DD Sok Riasztos egy Rakason.. gratulalok.. Hiaba jelentettunk Titeket nem egyszer!!! de ugy szegyen ahogy van az egesz!!!!!!!


    Viszont azzal en sem ertek egyett h miert csalas az h vki accontott vesz ??? ez is egy nagy hulyeseg!!!!! ha vki felepitette az accontjat, es ido utan, 1-2 ev mulva megunja a sok kocsog Csalo miatt, miert ne adhatna el ???? miert kellene Torolni-e , vagy ingyen atadnia masnak , mikozben akar penzt is kereshet abbol amit 1-2 ev alatt elert??? vicc ez is.. nah mind1.. Orom volt benezni :D XD