Beiträge von Stay Alive

    Természetesen én írtam Stay :)

    Nekem nincs bajom egy játékossal sem szundival elég jóban is vagyok/voltam(régen mikor kezdtem ő tanítgatott jópár trükkre) márkkal sincs ugyanúgy semmi problémám nekem eddig segített pár dologban amit nem tudtam ...ennél a csatanal pont voltam és csak mellékeltem hogy azért nem bukott annyit és már vissza is építette a nagy részét :)

    Védés még mindig nagyon szép volt gratulalok nektek és jó költekezést a profithoz 8)

    Márknak pedig jobbulást :)

    Nekem azt írta azért íratott veled mert ő 19-ig nem tud ;)


    Igen, kapott vissza, de azért nem annyit amit írtál, hogy 500k hajó

    Ténylegesen kb 110-120k hajó az csak aminek a java KH...és 15 mrd DF-et vitt

    Bukta a fele támadó flottáját akár hogy is nézem, szóval nehogy profitosra hozd már ki a végére ebből a csatából


    Mindenesetre már ahogy látom be is tolta flottába amit tudott, felépül belőle

    Miért is nézitek le az itteni játékosokat?

    És mivan ha lenne acca bárkinek is itt? Azért mert régóta játszik az illető már nem lehet leszedni? Szerintem nem azon múlik. Mindenki hibázhat és hibázik is mindenki. Senki se mondja, hogy nem igy van. :)


    Az a nem mindegy, hogy ki mekkorát hibázik, hányszor, milyen gyakran, stb

    Minél kevesebb hiba %-al kell játszani és annál nehezebben tudnak megfogni


    Elhiszem, hogy van nálatok jó játékos, nagyon jó játékos és még fokozhatnám...de profiról nem tudok

    Egy profi akkor is letud szedni, ha azt a bizonyos hiba%-ot szinte a nullára csökkented

    Ők meg kis hiba%al játszanak, így nehéz elkapni is őket, a játékot meg átlátják teljesen


    Szerintem valami ilyesmire gondolhattak az előttem szólók is

    Szerintem a kettő nem ugyan az :)

    Ők egymást provokálják és verik és mint látod vevők rá mindannyian...azzal nincs semmi baj


    Én a kisebbeket nem csináltam ki soha, csak aki megérdemelte

    Valamint értelmetlen zúzásokat és profitszerzést alap esetben nem csináltam...de mint látod, itt kimondatlan háború folyik, ez más szerintem


    Te meg feladtad a barátlistásaidat hogy több célpontod legyen...most azokat ütöd majd akikkel eddig barát voltál

    De ez egy másik téma :)

    "Kedves Játékosok!


    A mai napon a régi univerzumokban a piacterek cserélési toleranciája át lett állítva +/-20%-ra.


    OGame Csapat"


    Tehát nem csak én láttam inkorrektnek ezt a piacot, hanem a GF-is amin változtattak is közben.

    De nekem nem lehet hangom mert csaló vagyok egyesek szerint

    Én pl eladtam napi pár kaszást áron felül...nincs senkinek, így csipegettek

    Napi 100-200 fent volt mindig ajánlatba

    De mikor tegnap Devil azért vette meg tőlem áron felül, hogy utána egyből eladja nektek minimumon az milyen?

    Most érted...a pushing szándékot kell kiszűrni belőle

    Meg az is, hogy éjjel megy a biznisz mindig, hogy kevesen lássák és ne tudjon belenyúlni senki

    Le van előre minden zsírozva


    Értem én, hogy a piac olyan amilyen...de szűrjétek a pushing/tápolás szándékot

    Mert már írtam, a pushing az pushing, a tápolás az tápolás...hiába piacon történik

    Nem koptatom feleslegesen tovább az ujjam...aki nem akarja megérteni az nem is fogja

    Aki meg benne van a bizniszbe az persze, hogy más véleményt vall itt, nem vágja a fát maga alatt


    Ha 2 team tag szerint is lehet ezt, akkor itt az ideje csinálni .hu top1 accot valakiből piacon

    Hogy menne e?

    Hát simán

    Nem kell tiltani az egész unit...csak kiszűrni azokat akik rendszeresen csinálják és látszik a szándék, hogy másnak tolja az anyagot.

    Erről csakis ti tudtok gondoskodni

    Én pl kiszűrném az ilyet...ezt is megláttam


    Ha tiltod és visszaengedik az se gond...el tudjátok húzni annyira az időt, hogy a termelése kiessen annyi időre, hogy elgondolkozzon nem biztos, hogy megéri ez a jövőben


    Plusz GO-k vagytok...bármit megtehettek

    Ezzel is tudnátok mit kezdeni, mert megtehetitek


    Részemről a pushing az akkor is pushing, ha legálisan csinálja valaki piacon

    És ez a lényeg szerintem


    Ne hagyjátok elszabadulni a lovakat

    Most tudnék még írni pár érdekes dolgot ami a múltban megtörtént pár xy accal, de azt hiszem jobb ha nem teszem!

    Biztos, hogy tudnál

    De most a jövőről van szó és nem a múltról

    Nem szabad hagyni, hogy ez a rendszer így maradjon ahogy most van, ennyi az egész részemről...ha marad is, nektek GO-knak kell valamit tenni, hogy a szándékos tápolást/pushingot büntessétek piacon

    Nem kívánok senkinek tiltást a mostani sztori kapcsán

    De ami szar, az szar...


    Ha gondoljátok bebizonyítom...már beszéltem x játékossal, hogy ketten tolhatnánk y játékost piacon

    A napi 500 milla termelése mellé kapna így még napi minimum 500 millát pluszba

    Korrekt? Nem

    De lehet? "Igen"

    Ha egy acc napok óta csak azért van és gyárt, hogy másokat kiszolgáljon minimumon, a fejlődése negatív irányba halad akkor az nem tudom micsoda.


    Elég szomorú, hogy ezt meg lehet tenni...a résztvevők meg ezzel üzennek mindenkinek, hogy nyugodtan csináljátok nagyobb tételbe is, mert "lehet"


    Tiltás meg olyan dolgokért jár, ami más játékosokkal szemben nem korrekt...hát ez sem az


    Mondhat bárki bármit, ez az én szemembe nem korrekt másokkal


    Még ha rendszer engedi is jelenleg, attól tudni kellene, hogy mi korrekt és mi nem és nem csinálom elvből sem.

    Van egy rés a pajzson és kihasználják amiről tudják ők is, hogy nem korrekt de csinálják mert piac engedi


    És itt a baj, aki ezt nem így látja az szégyellje magát

    Háborúban nincs vasárnap!


    Azzal nincs gond, hogy ki mikor ér rá, legyen az ünnep vagy sem.

    Ha valaki nem tud/akar a játékra ilyenkor időt szánni az menjen vakációba... azért találták ki


    Egyébként ilyenkor a leg aktívabbak a szerverek, mert mindenki otthon van szóval pont az ellentéte, amit gondolsz, hogy ilyenkor senki még csak nem is kémked


    A csatához gratula, védőnek mielőbbit.

    jo lenne veletek is egyszer osszekerulni egy szerverre:) kivancsivá tesztek:D

    Hát jó bátor vagy tesó...nem lennénk jó CP-k szerintem nekik

    Én a kommenteket se merem végigolvasni nem még, hogy beregelni hozzájuk


    A csatához gratula :)


    Jó ha van feszültség a szerveren, mert abból jó kis csaták szoktak kialakulni :)


    Death Divisor ne hagyd, hogy elnyomjanak! :)

    Köszi, ez jó infó :)


    Expe annyira nem vagyok otthon, mert csak hobby szinten csinálom néha :)


    Az, hogy piacon is meglehet venni dolgokat meg felemás érzéseket táplál bennem

    De ha úgy nézzük, játék elején nem kell DS miatt erőltetni gravitont ha úgy van mert megvehető egy társtól is ha neki már van

    Nekem most volt egy olyan, hogy eladtam 5 kk deut... és két helyről kaptam nyersit az angolon.

    Két embertől.

    Az egyiktől a nyersi egy kicsi részét a másiktól többet... ilyen van?


    De nem többet mint amit kértem :(

    Ez akkor van, ha egy keresést részben teljesítenek...persze csak akkor, ha ar ár/érték arány egyezik mindkettőnél

    Ilyenkor automatán megindul a csere, a felrakott keresésből meg csak a maradék marad fent...amit meg tud más teljesí


    Pl felteszel keresésbe 200 crawlert 2m fémért...az ott figyel

    Valaki meg feltesz eladásra 100 crawlert 1m fémért...ilyenkor a rendszer összenézi és automatán megy a csere köztetek

    Neked meg fent marad keresésként a maradék, 100 crawler 1m fémért...amit tud más teljesíteni


    Szóval a kereséseket figyeli a piac, ha valaki ár/értékbe azonosat rak fel mint amit kérnek a piac intézi a szállítást, akár részbe is


    Én ezt akkor szúrtam ki mikor feltettem 900 crawlert keresésbe...a piacon meg eladásra volt vagy 20*20 db ami egyből megindult felém mert egyezett a keresésem az eladással :D

    A különbözetem meg fentmaradt kérésbe


    Viszont ezt fordítva is figyelheti, bár azt nem tudom...ha valaki keresésbe rak fel kevesebbet de egyezőt mint a kínálat, akkor akár az eladást is részelheti...de erre még nem láttam példát