Pushing Fogalmának tisztázása?

  • Inhaltsverzeichnis [Verbergen]

    5. Tápolás (Pushing)

    Nem megengedett igazságtalan profitra szert tenni gyengébb játékostól nyersanyagok formájában.


    Ez a szabály eddig elvileg szent és sérthetetlen volt.

    ugyan úgy mint a kereskedés 3.2.1 és 2.1.1 szabálya

    De trockij osztott ki véglegest 2.1.1 miatt pushing címszó alatt

    És azért is meg nagyobb a napi termelést tolta 1 kisebbnek. (oster barymon)

    De most egy kicsi acc be dobhat piacra 18 mrd flottát a szövitársainak szarért huggyért ?

    Ilyenkor hol is van a bann hummer?

    Jön a válasz majd hogy egyenlőre nem tudunk vele mit csinállni?

    Van a szabályzatnak egy ilyen pontja :

    12. Kivételek

    A játék vezetése fenntartja a jogot hogy bármikor kivételeket állítson a fenti szabályokkal ellentétben.

    Vagy ha pl mindenki LÓF@SZ vasért eladja pl aurrinak a full akkor az legális?


  • rendeltetés szerint használjuk a piacot. mi ezzel a gond?

    bárki megteheti.

    azért vicces

    hogy pont egy magadfajta sir ilyesmi miatt

    nyilt titok miket csináltatok anno ovenékkal.

    végül az összepushingolt ove

    n accot is véglegesre raktad

    úgyhogy szerintem húzd meg magad

    szépen csendben.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Az a problémád, hogy te nem részesülsz belőle ?

    Ahogy már párszor megírtunk, egyenlőre nincs szabályozva az új piac.

    Tehát mindaddig míg olyan összegért adja el amit elfogad a játék nincs gond. Az veszi meg aki épp akarja. Továbbá jegyet írsz erről, fórumot indítasz ugyan erről akkor sem fogod azt elérni, hogy bárki is bannolva legyen. A másik olyan szabályzat részeket emelsz ki ami jelen esetben nem tartozik ide.

    A hangnemen jegyben és fórumon is változtatni kellene.

  • Tywin nem akartam neveket írni de van képem, hogy debil felkínálja az accot xy-nak és azzal a kikötéssel, hogy a flottát át adja piacon a "anakin skywalker" accjára mert ő abba hagyta és megy oda az acc a bukottnak

  • Ha egy acc napok óta csak azért van és gyárt, hogy másokat kiszolgáljon minimumon, a fejlődése negatív irányba halad akkor az nem tudom micsoda.


    Elég szomorú, hogy ezt meg lehet tenni...a résztvevők meg ezzel üzennek mindenkinek, hogy nyugodtan csináljátok nagyobb tételbe is, mert "lehet"


    Tiltás meg olyan dolgokért jár, ami más játékosokkal szemben nem korrekt...hát ez sem az


    Mondhat bárki bármit, ez az én szemembe nem korrekt másokkal


    Még ha rendszer engedi is jelenleg, attól tudni kellene, hogy mi korrekt és mi nem és nem csinálom elvből sem.

    Van egy rés a pajzson és kihasználják amiről tudják ők is, hogy nem korrekt de csinálják mert piac engedi


    És itt a baj, aki ezt nem így látja az szégyellje magát

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • ha Chuck bannoltatja angolon az embereket azert mert a gyarto sorrol 1 Ds helyett 2 jon le.. es ezt kihasznalja a jatekos.. akkor ezert miert nem jar Bann-. ha XY flottat gyart XY-nak..es eladja minimum-on , es negativ fejlodese van, ahogy Stay mondja, akkor ez mi ??????? es kitudja mellesleg hogy mennyit kap érte , pénzben :D istenem de szeretlek titeket:DD kis rafinalt huncut brigad :D

  • Megint egy etikai kérdésben próbálunk dűlőre jutni. Szerintem sem korreket, pláne ilyen tételben és persze ilyen módon...

    De....a játék jelenleg ilyen keretek között mozog, amivel nem lehet mit tenni. Idővel gondolom szabályozva lesz. Addig is mindenkinek maga kell meghúznia egy határt...mármint ha kell, hisz engedi a game.

    Smart, itt azért nem jó példa a ds gyártásos eset, mert az bug kihasználás. Itt másról van szó, nincs tényleges szabálysértés. Most meglátjuk a "határokat" egyeseknél...már akiknél eddig nem láttuk.

  • Most tudnék még írni pár érdekes dolgot ami a múltban megtörtént pár xy accal, de azt hiszem jobb ha nem teszem!

    Biztos, hogy tudnál

    De most a jövőről van szó és nem a múltról

    Nem szabad hagyni, hogy ez a rendszer így maradjon ahogy most van, ennyi az egész részemről...ha marad is, nektek GO-knak kell valamit tenni, hogy a szándékos tápolást/pushingot büntessétek piacon

    Nem kívánok senkinek tiltást a mostani sztori kapcsán

    De ami szar, az szar...


    Ha gondoljátok bebizonyítom...már beszéltem x játékossal, hogy ketten tolhatnánk y játékost piacon

    A napi 500 milla termelése mellé kapna így még napi minimum 500 millát pluszba

    Korrekt? Nem

    De lehet? "Igen"

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • elég nagy problémák vannak itt az embereknél értelmezésben. Az hogy 1 DS helyett 2 jön le az a játék hibája vagyis BUG. Tehát a szabályszegés ebben az esetben mint ahogy vissza is olvasható, az ha valaki tudatosan használja ki a hibát és lényegesen többet gyárt mint amennyit tudna.

  • smart te mikbe vagy ? pénzt? :D :D

    devil átveszi vader accountját, igy átadta apránként a szövinek a flottáját

    teljesen szabályos keretek között.

    ha valaki szerint meg nem korrekt, az az ő egyéni szocproblémája.

    stay csináld csak nyugottan, előtted a lehetőség. :)

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Lássuk csak a hozzáállásod!

    Ne beszéljünk múltról oké.

    Mondom a problémát, olyan xy emberek jönnek dolgokkal akik ugye "teljesen tiszták". Nahát azt hiszem mindenkinek megvan a háttere jó és rossz értelemben. A legjobb mikor olyan ítélkezik akinek fogalma sincs arról, hogy hogyan is működnek itt a dolgok.

    Térjünk a lényegre, a fejlesztők megalkották ezt a csodás frissítést, és ezáltal sok új dolgot kaptunk ami hasznos vagy épp nem hasznos. Van ez a piacos téma ahol ugye lehet venni ezt azt, most azért tilsuk ki a fél szervert mert nincs szabályozva a kereskedés. Érdekes lenne. Tegyük fel ezt megtesszük. Kitíltunk xy és xy számú játékost, fellebbeznek, tovább kerül a jegy, legrosszabb esetben is 1 héten belül visszakapja az accot, mivel konkrétan nem szegett szabályt.

    Természetesen azt tudjuk, hogy mi tudjuk hogy ez nem igazságos, (csak ti ezt nem látjátok vagy nem akarjátok látni).

    Jó lett volna, ha kicsit átgondoltabb lett volna ez a kereskedő.

    Az meg hogy ki mit beszél Facen, hát meg kell nézni az embereket :) elég sokan ezt csinálják és azok is akik annyira hülledeznek, hogy ez csal meg az csal :)

    Elsőnek nézzen mindenki magába!

    Ha rajtam múlna az, hogy ki miért kaphat bant, kicsit szigorúbb lenne a helyzet.

    Viszont szerintem a szabályok hozásánál egyszer sem volt megkérdezve egy játékos sem, vagy bármelyik tapasztal SUPPORT tag sem.

  • min akadtok fent :DD a DS az csak ilyen poennak szantam, hogy ha olyanert lehet Bann-t kapni.. akkor ilyen 18 milliardos flottakat leadni a semmiert, azert nincs Bann... tok mind1, mennyire legalis ez most a piacon.. ti vagytok most nagy pushingban kis VAK baratom Rigelrol.. te kamu ember:DD

  • Többek között én is vásároltam fel abból a flottából. És minimumon is drága volt. Volt olyan, mikor rámírtak, hogy annyiért ő is ad nekem hajókat, mert én járok rosszabbul.

    És nem, nem magam miatt vettem, mert minden millió amit erre költök hátráltat a fejlődésemben. Ami hajó ott pihen és csak fs-elni kell ami deu, és nem termel az csak kolonc és hátráltató. Ha bányára költené az ember, akkor többet érne.

    Pár hónap ulva, lehet én fogom eladni a piacon flottámat, szövin belül, mert épp úgy alakul.

    Ráadásul jelenleg nincs olyan funkció (pedig kellene), hogy személyre, vagy szövetségre, esetleg barátlistára korlátozott ajánlatok a piacon.

  • Nem kell tiltani az egész unit...csak kiszűrni azokat akik rendszeresen csinálják és látszik a szándék, hogy másnak tolja az anyagot.

    Erről csakis ti tudtok gondoskodni

    Én pl kiszűrném az ilyet...ezt is megláttam


    Ha tiltod és visszaengedik az se gond...el tudjátok húzni annyira az időt, hogy a termelése kiessen annyi időre, hogy elgondolkozzon nem biztos, hogy megéri ez a jövőben


    Plusz GO-k vagytok...bármit megtehettek

    Ezzel is tudnátok mit kezdeni, mert megtehetitek


    Részemről a pushing az akkor is pushing, ha legálisan csinálja valaki piacon

    És ez a lényeg szerintem


    Ne hagyjátok elszabadulni a lovakat

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • min akadtok fent :DD a DS az csak ilyen poennak szantam, hogy ha olyanert lehet Bann-t kapni.. akkor ilyen 18 milliardos flottakat leadni a semmiert, azert nincs Bann... tok mind1, mennyire legalis ez most a piacon.. ti vagytok most nagy pushingban kis VAK baratom Rigelrol.. te kamu ember:DD



    de az bug, azért kapnak érte bannt. Még poénnak is rossz összehasonlitani a 2 dolgot.

    a piacot ilyenre csinálták meg, erről mi nem tehetünk.

    hidd el lesz ilyen máshol is ha pl valaki abbahagyja, nem leköszönni fog, hanem eladja a flottáját minimum áron a haveroknak ha nem szabályozzák be a piacot.

    kamu ember? miért is?

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ha a szabályzatba kellene beleszólni és a pushing szabályra főként, biztosan azt tenném, hogy senki semmilyen nyersanyagot nem küldhet sem erősebbnek sem gyengébbnek.

    Nálam nem csak az pushing hogy gyengébb küld erősebbnek, nálam az is pushing lenne ha erősebb küld gyengébbnek, mert ugye ez sem igazságos más játékossal szemben. Sajnos ez a szabályrészlet több ilyen netes játékban nagyon hiányos.

    Az meg hogy mindent megtehetek e, sajnos nem.

    Szívesen megtennék pár dolgot de nem lehet :)

  • Többek között én is vásároltam fel abból a flottából. És minimumon is drága volt. Volt olyan, mikor rámírtak, hogy annyiért ő is ad nekem hajókat, mert én járok rosszabbul.

    És nem, nem magam miatt vettem, mert minden millió amit erre költök hátráltat a fejlődésemben. Ami hajó ott pihen és csak fs-elni kell ami deu, és nem termel az csak kolonc és hátráltató. Ha bányára költené az ember, akkor többet érne.

    Pár hónap ulva, lehet én fogom eladni a piacon flottámat, szövin belül, mert épp úgy alakul.

    Ráadásul jelenleg nincs olyan funkció (pedig kellene), hogy személyre, vagy szövetségre, esetleg barátlistára korlátozott ajánlatok a piacon.

    tehát vader accján fog kikötni....