[Ö: 1.101.968.000] Slipknot [TheSaboteur] & ORDOG [BeastS] vs. Tirannos [Kombájn] (T: 1.031.283.000, V: 70.685.000)


  • Kezdődött valamikor egy messzi messzi galaxisban 2008 év végén...egy ismerős játszott egy űrhajós lövöldözős játékkal..elösször hülyének
    néztem..de ahogy lesegettem kedvet kaptam hozzá....igy beregiztem az Uni4 be...ekkor kezdődött a" kockulás" ahogy a
    kivülállók mondják..éjjel nappal a gép elött ülve épitgettem a bányákat,kutatgattam és erősödtem..közben
    keresgéltem az ellent és védekeztem a támadók ellen.Többé kevésbé sikerült is mindez.Ütöttem pár flottát...és engem is elkaptak párszor..dehát ahogy a mondás tartja jó pap is holtig tanul(sírjára meg hogy tanulmányait befejezte.. :D )



    Engem pedig tanitott a játék..Közbe beléptem egy szövetségbe...a nevüket sosem felejtem el mert minden sci-fi
    rajongó ismeri az Asimov nevet :) Itt ismertem meg többek közt Raninnát,Trombit és a többieket. Az évek múlásával a
    mi kis szövink áttalakult..néhányan egyszerűen abbahagyták..mások áttadták az accot és az új és szebb jövő reményében egy új friss szerveren keztek játszani.Kezdetét vette a The Saboteur szövi. Most kezdtünk igazán feléledni.Tény..nem voltak nagy csatáink nem kerültünk a hirnév termébe...de elég sok aprót vivtunk meg ahhoz hogy elörre jussunk..


    Itt szeretnék külön köszönetet mondani Rev-nek,Nyecmesternek,Atheusnak,predátor44 és Gaheris Rhade-nek hogy
    segitettek az évek alatt elérni mindazt amit most feláldozok.(Nyec nélkül lehetetlen lett volna a DS hisz ő volt az
    aki oltalmazott mikor a gravit épitettem és az sem zavarta hogy hajnali 1 kor sms-eztem neki hogy éppen hogy állok)
    Majd nálam is jött egy időszak amikor nem jöttem fel..az összevonás..amikor botor módon az easy uni4 et
    hozzácsapták a hard uni 1 hez..persze itt is probálsz túlélni..megfelelni a kihivásoknak..de nekem sok volt..30-
    50-80 as csordákban repkedtek a Ds ek. már akkor is iszonyat méretű flották elöl kellett menekülni..már akkor
    felmerült a gondolat hogy abbahagyom...de kitartottam és probáltam túlélni. majd jött egy gonosz ellenfél és egy sikertelen holdrombolási
    kisérlet ami végleg feltette az I-re a pontot..ezekután vakimódba kapcsoltam..majd teltek múltak az évek,néha
    fellestem..látom ujabb összevonás.....végül a héten közel 10 év ugymond játék után ugy döntöttem hogy
    ennyi..befejeztem...eljött az idő amikor a berozsdásodott Fekete Flotta az utolsó repülésére megy...


    A leköszönömben külön kiemelém Ördög-öt a Beast szövi egyik oszlopos tagját....ő volt az egyik aki anno hajtott és aki
    motivált a folyamatos támadásaival,igy tanultam ki a játék minden trükkjét..ezért örök hálával tartozom neki hogy elkisért az utolsó utamra...respect űrharcos..
    És neked is köszönet Tirannos hogy bevállaltad a kivégzőosztag szerepét,Remélem a jövöbeli csatáid is hasonlóan
    alakulnak de mint támadó és gazdag zsákmányal gyarapittod a készleted.. :)


    Ezen az időponton (28-01-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:




    Támadó Slipknot [The Saboteur]
    ________________________________________________



    Kolóniahajó 1
    Halálcsillag 6
    Kis szállító 2.587
    Nagy Szállító 3.316
    Könnyű Harcos 43.808
    Nehéz Harcos 1.461
    Cirkáló 2.096
    Csatahajó 3.937
    Szemetesek 1.380
    Kémszonda 1.401
    Bombázó 970
    Romboló 1.832
    Csatacirkáló 1.079

    _________________________________________



    Támadó ORDOG [BeastS]
    ________________________________________________



    Kémszonda 1
    _________________________________________



    Védő Tirannos [Kombájn]
    ________________________________________________



    Könnyű Harcos 1.000.000
    Nehéz Harcos 100.000
    Cirkáló 75.000
    Csatahajó 25.000
    Romboló 51.000
    Halálcsillag 15
    Csatacirkáló 100.000

    _________________________________________




    A csata után ...



    Támadó Slipknot [The Saboteur]
    ________________________________________________



    Megsemmisült!
    _________________________________________



    Támadó ORDOG [BeastS]
    ________________________________________________



    Megsemmisült!
    _________________________________________



    Védő Tirannos [Kombájn]
    ________________________________________________



    Könnyű Harcos 988.903 ( -11.097 )
    Nehéz Harcos 99.166 ( -834 )
    Cirkáló 74.757 ( -243 )
    Csatahajó 24.988 ( -12 )
    Romboló 50.962 ( -38 )
    Halálcsillag 15 ( -0 )
    Csatacirkáló 99.936 ( -64 )

    _________________________________________




    A csatát a védő flotta nyerte!



    A támadó összesen 1.031.283.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 70.685.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 466.788.000 fém és 253.354.500 kristály lebeg.



    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________



    A védő(k) által beszedett törmelék:
    466.788.000 Fém és 253.354.500 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:



    A támadó(k) összesen


    Fém: -618.945.000
    Kristály: -341.161.000
    Deutérium: -71.177.000
    A támadó(k) összesen 1.031.283.000 egységet vesztett(ek).



    A védő(k) összesen


    Fém: 418.893.000
    Kristály: 232.580.500
    Deutérium: -2.016.000
    A védő(k) nyeresége 649.457.500 egység.




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

  • Sajnálom hogy bucsuztál,de meg is értelek. Sajnos ez a játék játék már nem olyan mint régen volt,mikkor még én kezdtem.Mint minden ez is a pénzről szól.Őrülők hogy megismertelek itt a játékban.A régi támadásaimért ne haragudj.De te is tudod ez a játék lényege. További sok sikert az életben ORDOG

    [b] [/b] [b] [/b][b] UNI-1[/b][b] CSATÁJA [/b] :beer: [b]TOP 4 [color=#ffffff][u][url=http://board.ogame.hu/board188-univerzumok/board32-univerzum-1/board68-h%C3%ADrn%C3%A9v-terme-u1/54512-ordog-beasts-vs-fullbox-r-o-a-1-823-701-000/#post328215]ORDOG[/url][/u][/color][/b] :beer: