Napi belépéses "event"

  • Kedves Játékosok,


    Ma ( 2021.08.27-én ) minden szerveren ( az újon is! ) aktiválunk egy 7 napos belépési bónuszt a Jutalom Event időszakában. Hogy mit jelent ez? Naponta +100 tríciumot :) ( ha az összes tiszt aktív, akkor +20%-kal több )


    Ha minden nap egyszer belépsz, akkor:


    1. belépés: +100

    2. belépés: +200

    3. belépés: +300

    4. belépés: +400

    5. belépés: +500

    6. belépés: +600

    7. belépés: +700


    Az esemény 08.27-én 14:10-kor kezdődik és 09.03-án 14:10-kor ér véget! ( tehát csütörtökön, 14:10 utan már ne várj +100-at.. )


    Figyelem: a plusz tríciumot a jelenleg- és az event közben vakációban lévő accountok is megkapják amennyiben bejelentkeznek! 7 nap = 7 jutalom :)


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    A következő belépéses event 2023. február 9-én 14:00-kor kezdődik és 2023. február 16-án 14:00-ig tart.

    Az utolsó bejelentkezést LEGKÉSŐBB 2023. február 16. 14:00/14:10 ELŐTT kell megtenni! Az át nem vett jutalmakat nem tudjuk jóváírni számotokra.


    Ezúton felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy az esetleges "botok" támadása azonnali- és végleges tiltást vonhatnak maguk után.


    --


    We will activate in all servers a 7 days daily bonus through the reward system event.

    The event starts on 9th of February at 14:00 CET and ends on the 16th of February at 14:00 CET


    I would like to draw everyone's attention to the fact that attacks by "bots" may result in an immediate and permanent ban.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    A következő belépéses event 2024. január 8-án 14:10-kor kezdődik és 2024. január 14-én 14:10-ig tart.

    Az utolsó bejelentkezést LEGKÉSŐBB 2024. január 14. 14:10 ELŐTT kell megtenni! Az át nem vett jutalmakat nem tudjuk jóváírni számotokra.


    Ezúton felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy az esetleges "botok" támadása azonnali- és végleges tiltást vonhatnak maguk után.


    --


    We will activate in all servers a 7 days daily bonus through the reward system event.

    The event starts on 8th of January at 14:10 CET and ends on the 14th of January at 14:10 CET.


    I would like to draw everyone's attention to the fact that attacks by "bots" may result in an immediate and permanent ban.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    A következő belépéses event 2024. január 22-én 14:00-kor kezdődik és 2024. január 29-én 14:00-ig tart.

    Az utolsó bejelentkezést LEGKÉSŐBB 2024. január 29. 14:00 ELŐTT kell megtenni! Az át nem vett jutalmakat nem tudjuk jóváírni számotokra.


    Ezúton felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy az esetleges "botok" támadása azonnali- és végleges tiltást vonhatnak maguk után.


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------


    We will activate in all servers a 7 days daily bonus through the reward system event.


    How does it work?
    - Every day you log in in your account you'll get 100 tritium (commanding staff gives the 20% extra).
    - The event has 7 tiers.
    - Each tier will ask you for an extra 100 tritium. If you log in daily, you'll be able to collect every single day's reward.


    The event starts on 22nd of January at 14:00 CET and ends on the 29th of January at 14:00 CET.

  • Kedves Játékosok,


    A következő belépéses event 2024. február 2-án 14:10-kor kezdődik és 2024. február 9-én 14:00-ig tart.

    Az utolsó bejelentkezést LEGKÉSŐBB 2024. február 9. 14:00 ELŐTT kell megtenni! Az át nem vett jutalmakat nem tudjuk jóváírni számotokra.


    Ezúton felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy az esetleges "botok" támadása azonnali- és végleges tiltást vonhatnak maguk után.


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------


    We will activate in all servers a 7 days daily bonus through the reward system event.


    How does it work?
    - Every day you log in in your account you'll get 100 tritium (commanding staff gives the 20% extra).
    - The event has 7 tiers.
    - Each tier will ask you for an extra 100 tritium. If you log in daily, you'll be able to collect every single day's reward.


    The event starts on 2nd of February at 14:10 CET and ends on the 9th of February at 14:00 CET.