Libra es a smartax antifan club

  • 1ötlet ami szerintem nem rossz ötlet

    Függetlenűl attól hogy összevonás mini unit hoznék létre 4 galaxissal úgy is mindenki egymás nyakának ugrik majd :D

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Rosszul látod az ötlet tényleg jó de mindenki Smartax nyakának ugrik majd :D

    Oda kemeny flotta is kell majd skacok:) es imadom amikor hazhoz jon a DF :) en adom a 4 galt- :) legalabb nem lesz nagy lehetoseg a menekulesre..:)

    Smartrax azzal is számolj(atok) , hogy nem csak Libra csatlakozik szerintem sokan várnak már egy kis csihi-puhit és sok helyen porosak a vasak :phatgrin:

    Persze.. tudjuk hogy ha lesz osszevonas..nem csak ez a ketto Uni fog harcolni.. csak Veluk vannak nezeteltereseink..:D mindenki mas most nem szamit.. :D ha mar itt tartunk, Jason,. gondolom te is nagyon beszalnal a buliba.. de vajon melyik oldalon harcolnal ?:)))

  • Nincs mit megbosszulnom. Nem én csesztem el, bárhogy is volt felvezetve a csata. Én tudom, hogy FS-re mentem, szerencsére az illetékesek is látták.

    Nem tetszett Valkó bevezetése, de ez van. Most már letisztáztuk, nem fugunk egymásnak ugrani, amíg el nem fogyasztottuk közösen a jó kis halászlét!

    (bár alapos átmosás után, nehogy szar íze maradjon a halucinak! :D )

  • Nincs mit megbosszulnom. Nem én csesztem el, bárhogy is volt felvezetve a csata. Én tudom, hogy FS-re mentem, szerencsére az illetékesek is látták.

    Nem tetszett Valkó bevezetése, de ez van. Most már letisztáztuk, nem fugunk egymásnak ugrani, amíg el nem fogyasztottuk közösen a jó kis halászlét!

    (bár alapos átmosás után, nehogy szar íze maradjon a halucinak! :D )

    jo perverz lehetsz..ha neked mindenrol a szar jut az eszedbe....az a baj hogy te es a kis brigadod..nagyon keves lesz hogy a Sharks-bol capa levest csinaljon..:) amugy vicces hogy ezt hasznalod hogy kozosen..:DD eddig nagy verrengzes volt a menő.- most mar a kozos a menő :D jovore meg az eselyunk sincs, lesz a menő, meglasd..:D

  • Jo perverz lehetsz..ha neked mindenrol a szar jut az eszedbe....

    Te kezded szinte minden mondatod azzal, hogy beszarsz. De látom nem esik le, mire írtam...


    az a baj hogy te es a kis brigadod..nagyon keves lesz hogy a Sharks-bol capa levest csinaljon..:)

    Meglátjuk... Győzzön a jobbik! (Nem a magyar pártra ggondoltam! )


    amugy vicces hogy ezt hasznalod hogy kozosen..:DD eddig nagy verrengzes volt a menő.- most mar a kozos a menő

    Jaja... Amíg nem akartad kiírtani az uninkat, addig a vérengzés maradt is volna. De mindenki úgy látta, hogy még egy ilyen nagyszájú cápa nincs a világon, akiből halucipörit kéne csinálni!

  • Te kezded szinte minden mondatod azzal, hogy beszarsz. De látom nem esik le, mire írtam...


    Meglátjuk... Győzzön a jobbik! (Nem a magyar pártra ggondoltam! )


    Jaja... Amíg nem akartad kiírtani az uninkat, addig a vérengzés maradt is volna. De mindenki úgy látta, hogy még egy ilyen nagyszájú cápa nincs a világon, akiből halucipörit kéne csinálni!

    es 1 capara kb 2 szovi kell ami legalabb 20-30 tag :DD istenem.de be lehettek szarva.. de elengedem ezt a temat.. en csak orulni fogok neki.. annal tobb CP!! :) DE addig is minden jot Kivanok a Librasoknak :)

  • es 1 capara kb 2 szovi kell ami legalabb 20-30 tag

    Csabi, ha azt irom, hogy mindenkit utni fogunk akit csak lehet.. ezt vedd ugy h teged is.. es ha Shark megindul..akkor nincs valogatas..

    A többit már nincs kedvem visszaidézni.

    Lehet, hogy Te vagy a főpojáca, de eddig mindig "Sharks" nevében beszéltél. Tehát nem ellened irányul minden, de Te vívtad ki az ellenszevet mindekitől. Én csodálom, hogy Xeth még nem oltott le téged... Mert mindenki tudja, ő az ész, nem a ....


    Én is megkértem mindenkit, hogy ne írjanak ide többet, de csodák csodájára, én nem bírok magammal.


    Smarti! Ajánlok egy alkut: 1vs1 összevonás után?

    Valkó okosabb mint én, állításod szerint, én meg kezdek "Havasodni", Csabival fene tudja mivan...


    Ne szopjanak meg szarjanak a többiek a mi nagyszájúnk miatt. Rendezzük le ketten! Benne vagy?

  • khm.. lehetne egy kicsit normálisabb stílusban is..

    Bocsánat! De a mondás beigazolódott! 1 bolond 100-at csinál!


    A címhez nem tudsz beszúrni egy 18-as karikát?


    Már kb 5X írtam, hogy befejezem ezt a baromságot, most kihívtam. Ha jön, jön, ha nem, nem. Befejeztem tényleg!

  • Batyja... 1V 1 is siman mehetne.. de nem tiltom meg a tobbieknek hogy vadasszanak rad..mivel mindenki utal teged kb..:D ugy hogy sorry.. es fogd vissza magad.. ne szalj el egy 80 milliardos flottatol.. mert ahogy vissza kaptad (holnap ) egyre nagyobb az arcod.. mig 24 milliardos volt..addig ki se mertel hivni 1V1 re, sőt 2 osszealltatok a 2 klan..20-30 ember, mert egyedul keves vagy!!.. most hirtelen kimersz :DDD Ülj le 1-es+!!! jo8