Libra es a smartax antifan club

  • Xeth nekunk Kaliston tokeletes a 2x flotta speed.. igy legalabb a sok Libras, nem fog majd konnyen elkapni..:) nagyobb sebesseg nekunk mar nem fekudne..:( akkor tobb lenne a hiba lehetoseg.. 2x flotta 8x eco 80% df szerintem

  • Ez így van ahogy az előttem lévők leírták,bár a sebbességet felvinném 4X-re ám acs-támadást tiltanám,védekezést hagynám.

  • Tisztelt Xeth !ugyanaz a sebesség ami a librán van rendben ! én részemről fel lehet gyorsítani a maxra de akkor kb mindenki géphez lenne kötve :)

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Tisztelt mindenki !

    Sok szájkaraténak se eleje se vége felesleges a továbbiakban az erőfitoktatás !

    Ha igaz hogy a Kallisto acc-ok hátrányban vannak régebbi szerver ellenére az elmondottak alapján rutinból kellene győzniük !

    Legyen meg az összevonás és mutassa meg mindenki ki mit tud ! Ami lényeges bármelyik fél veszít tegye azt méltossággal!

    Akkor kiderűl ki mit tud és ezen a színten már nem fog számítani ki mennyit szponzorál bele hanem az lesz a döntő ki mennyire stratéga !

    Győzzön a jobbik !

    Tisztrelt Smartax ! lehet többet írtam le mint amennyi érdekelt de én az egyenesség híve vagyok nem árulok zsákbamacskát ezért is írtam le !

    Részemről úgy korrekt ha tudja az ellenfél mire számíthat :)

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Legyen úgy ahogy írod. Hiába is írsz bármit is a Hubble accra.. Közöd nem volt hozzá. Tőlem aztán itt mindenkinek adható mekkora nagy király vagy, de ne mennyünk bele a mesébe. Maradjunk a tényeknel.


    Az a csata így alakult. És kész.

    Sokat szívott az accal mire vissza fizette?

    Minden az adott holdon volt egy deka sem lett elkoltve belőle. Szóval nagy szívás nem volt vele. :D


    Nem kis Accot adtam akkor sem neki, de ezt ő tudja a legjobban hogy nem egy amatorkent kiepitett accrol volt szó.


    Ugyan arról az accrol ugyan úgy padawan is tud már nyilatkozni.


    Szóval nem is értem mi volt ebbe a szívás.


    Kallistora vissza terve. Meg nem a fő szerver volt nekem és akkor már nem is volt ott senki akit annyira ütni lehetett, de azért volt pár elkapasom ott is.


    Szerintem van sylarnak szabad szólása. Továbbra is várom a kommentjet. :D

    (tegyél jót a kutyával, ha utána megugatja)

    :D


    Xeth: valami flottás szerver lenne az ideális, de a Nusakan sebesegetol kicsit kisebb. De! Lehet az kellene.

    Minden esetre vedelembol legyen DF :D

    Bocsi Libra lakók. Mert nektek van nagy tekitek. De az nem véd meg csak akkor ha 0% df van vedelembol és nincs mellette utheto flotta.

  • ahogy latod. en is eleg reszletesen irtam le a valos dolgokat..szamokat.. Acc-okat! ezek a kitalalt sztorik amiket egyesek eloadtak..vagy ettol meg attol ugy halottak.. stb.. muszaj volt reagalnom..es tiszta vizet onteni a poharba.. remelem atment neked, ha 1-2 jatekosnak nem is.. igazad van, csatlakozok a soraidhoz.. gyozzon a jobbik. :)

  • (tegyél jót a kutyával, ha utána megugatja) ezt kinek cimezted ?

  • Köszönöm a véleményeket! Egy-két érvet írok az általam javasolt beállítások mellett, hátha sikerül egy új perspektívában megvilágítanom a dolgokat. :)

    Hozzunk össze egy jó kis harcos-flottás unit, ha már így ráleltünk egymásra! ;)


    • Flotta DF: Minél nagyobb, annál jobb mindenkinek. Joule törvénye így konvertálható lenne a "nyersanyag nem vész el, csak átalakul" formába. Nagyobb lenne a motiváció, folyamatosan nőnének a flották, jobban kellene figyelni a kukázásnál.


    • Védelem DF: Lehető legmagasabb! Tudomásom szerint semelyik csapat sem épít tekit, így senkit nem érne hátrány. Tekiket amúgy is ütni kell - ha van profit, ha nincs. Ne védelemmel pótoljuk a játéktudás hiányát!


    • ACS támadás - védés: Úgy fair, ha mindkettőre van lehetőség, ez szerintem nem szorul bővebb kifejtésre.


    • Flottasebesség: Amennyit csak elbírnak a hajtóművek!


    A gyors sebesség pénztárcakímélő és felerősíti a játéktudás igényét. Míg lassú sebességnél egy rutinos játékos ellen csak az éjszakai holdrombolás (általában költözéssel), vagy a mobilkolózás (instant ugróval) jön szóba, gyors sebességnél jóval többet számít a játékismeret. Gondolok itt az exppel összeidőzített gyors FSek kifigyelésére, a visszatérők százalékainak több opciójára, az 1-2 perc alatt történő számolásokra stb.


    A gyors sebességnél többet kell internetközelben lenni. Ez alapvetően tévhit. Nagyobb odafigyeléssel kell FSre menni és FSre érkezni, de a rutinos játékosoknak ez nem okozhat problémát. Max. abban az esetben igényel több időt, ha felfedező az illető, így több expet tud kiküldeni naponta. Ha egy átlagos estén benn áll a flotta, de nyugodt filmezés a program, akkor is bőven elég 25-30 percenként ráfrissíteni, esetleg beütemezni egy-két csillagozást. Addigra már úgyis akkora flottával fog mászkálni mindenki, hogy nem éri meg kockáztatni a deuveszteséget egy-egy rövid percesedésnél. Ez még akár tovább súlyozható a deu-kompenzáció csökkentésével is.


    A gyors sebesség alvástámogató. 2x unin az elhivatott játékosok minden éjjel felnéznek egyszer és ezzel gyakorlatilag érintethetetlenek. 6x-on ilyen nincs, nyugodtan alszol. :D Az esti begyűjtéseknél félóra alatt a helyére kerül minden, nem kell órákkal lefekvés előtt nekikezdeni a folyamatnak. Ha van esetleg késő exp (az utolsó kör persze mindig késik!), az sem 1-1,5 órával hosszabbítja meg az estédet, csupán 20-30 perccel.


    Van még folytatás, de elálmosodtam az utolsó pár mondat hatására. Várom a visszajelzéseket! :beer:

  • Érdekes dolog ez ami it megy.

    Az izaura tvbe csúcs időbe be kerülne azt garantálom.


    Egy dolgot ne felejtsünk el.

    Ez egy játék.


    A történelem mindig meg ismétli önmagát.

    Nem feltétlen jó egy szövetségre támaszkodni, mert minden birodalom egyszer még bukik.

    7.0 óta láthatjuk, hogy bármikor fel lehet rántani egy magyar topper accot.

    A történelemben számtalan nagy birodalom és rendszer meg bukott.

    Görög, Róma, kommunizmus...

    Azért is írom ezt mert ogamebe is voltak nagy szövik amiknek vége lett.

    Vagy majd 1 tag valamikor át adja vagy el adja az accot és onnantól aki át /meg vette az le vadássza a többieket....

    Lassan 13 éves lehet a magyar ogame. 2008 as fórum bejegyzések már találhatók.

    Kéne tanulni a hibákból...


    Szép és jó a nagy és erős szövi...

    De ez csak egy játék.

    Akinek nincs annak majd lessz család, nem fog oda figyelni már annyira és át/el adja az accot és jön az új generáció


    Ajánlanám pár embernek 1 vagy 2 gyerek vállalást és még látjuk mennyi energia lessz majd még a nonstop ogamere.


    HA VALAKINEK PEDIG BAJA VAN A MÁSIKKAL AKKOR AZ A 2 FÉL JÖJJÖN TESZT SZERVERRE ÉS OTT RENDEZZÉK LE.

    KAP TŐLEM MIND KÉT FÉL KEZDŐ LÖKÉST ÉS MEHET A VADÁSZAT...

  • Ui:

    Bocsi a dupla poszt miatt.

    Akinek baja van a masikkal

    Dumálják le a teljes magyar accountjak meg kapják nyersibe és 4 flotta speed de rendezzék le teszt szerveren a vitát.

    A kapott nyersi és a 10m s. A. Bol 1 nap alatt fel húzzák a magyar accot...

    Ezt bárkinek oda adom aki a másik féllel vitát rendezne le

  • Sziasztok.


    Vision ötlete nem is rossz.

    Mi lenne ha az adott játékosok élesbe a teszt szerveren megmutatnak mit is tudnak.

    Az "elő" szervereken most úgyis békesség van. Így van időtök rá.

    Mit szóltok? Padawan, Sheldon,Smartrax?


    Ha josztok enis támogatom mind 3 akár több játékost nyersanyaggal egy formán.


    Ott meg lehet mutatni hogy a játékos mennyire spórol az SAval, miképp tud 0rol Accot építeni, ki szedi le a másikat előbb. :D


    Ha kedvetek van. Gyertek. Top24. Vagyok. Megtaltok pmbe. :D

  • Annyit hozzá tennék, hogy oké, hogy így még úgy összevonás és le csapom ezt azt.

    De a jeleket nézve mire mi bele esünk összevonásba akkor már

    Nem a shark vagy akármelyik másik magyar szövi lessz ellenfél hanem org, török és a többi másik ország.

    Csak a jeleket kell látni és olvasni

  • Skacok.. nekem semmi kedvem menni oda bohockodni.. ha lett volna..mar ott lennek..es csapatnam veletek.. de sok ertelme nincs.. mivel a teszt szero..es a mostani Kalisto/ Libra.. kozt.. Ég es föld a kulonbseg!

    azt meg hozza tennem, hogy ujra Keszulok kimenni Ausztriaba Dolgozni... kikoltozom! es most nem nagyon fer bele nekem.. hogy tobb szeron bohockodjak.. julius kozepe fele megyek ki... rengeteg mindent kellene meg elinteznem.. alberletett felmondani.. melo helyen felmondani.. eladni minden szart amit nem tudnek magammal vinni.. kutyat elvinni oltasokra.. utlevelet csinaltatni neki.. engem is be kellene oltatni..hogy legyen vedetsegi kartyam..stb.. ugy h sorry.. de nincs ra most idom.. .:(

  • Smartrax gyertek. Nem kell bohockodni. :)

    Véresen komolyan kell venni és ütni egymást. :D

    Igen más beállítás, de azonos beállításon lennétek.


    Hamar pontot lehet tenni így a szoparbaj végére.

    Aztan jöhetnek a bocsánat keresek hada xD


    Mellékesen én is vakiba vagyok. Egy idő után már ott unalmassá válik az élet, de egy egy ujitasra benezek.

    Pl most az osztály választás szövetségi szinten.


    Azok egy 3000+aktiv játékosoknal ideális lesz, de egy max 20-30aktiv jatekosoknal

    Pl az egy gombnyomásra kémkedés az adott rendszerbe, vagy az egy gombnyomásra PH az adott rendszerbe felesleges.