2021 Január, Libra összefoglaló

  • Szép jó estét!


    Mint ígértem, ma a Libra összefoglalója következik.

    Mivel én is itt játszom, így magamról is egyes szám harmadik szebélyben fogok beszélni, nem vagyok skizofrén. :)


    Amit röviden az UNI-ról tudni kell. Van 3 nagy szövetség. GaBi, Sith, Atlantisz. Pár hónapja a Hydra is nagynak mondható volt, de javarészt belőlük vált ki a Sith.

    A GaBi, egy békés, bányászkodó népség. Amióta itt vagyok, egyetlen egy kémkedést sem kaptam tőlük. Ezt tükrözi is a jelenlegi TOP1, Tetraeder, aki 150 millió ponttal vezeti a listát a második előtt.

    Az Atlantisz, ami szerintem Atisati vezényletével minden UNI-ban megtalálható, elvannak. :) Néha toboroznak új tagokat, persze van/volt egy pár jó flottás közöttük.

    Sith: Ők egy különleges szövetség! Vezetőjük, Valkorion, hát le a kalappal. Például: Leszedtem egy szövitársa holdját, majd 20 rendszerrell odébbról megindúlt védeni egy visszatérős expedíciós flottát, ami nem ért annyit, amennyi deu-t elégetett érte... Tehát összatartásban jeles!


    Nézzük, mi történt itt januárban:


    Az év első csatája Sheldon nevéhez fűződik, Vice Alpha volt az áldozat. Ezután a két következő áldozata Sith-es volt, Exitence és Yankee. A támadó nyeresége a 3 csatából 755 millió.

    De a Sith vezér sem tétlenkedett, Valkorion kapta el, Stadtholder Seren-t, de mi már csak mindenki farmjának hívjuk. Ezzel az egy összecsapással, mesés 1,6 milliárdos profitot szerzett.

    Mindeközben egy újonc, mármint ebben az uniban, akkor még ShadowHunterként futó Sicario debütált 2 hatalmasat. Első áldozata, a licit huszár Pub under Pub volt, aki nem figyelt a telepítésére. Másodiknak ismét az Atlantiszos Seren flottája alakult törmelékké. Így boldogan, 690 milliós profittal távozott.

    És van egy magányos farkasunk is. Havas. Főbb jellemzői: Nagy flotta, sok DS, sok költözés. Ilyen volt a következő csata is. Beköltözött Herci mellé, aki Atlantiszos, majd 2,3 milliárdos profittal tovább is állt. Ekkor az Atlantisz szövetség egy régóta V-ben lévő accounttal gazdagodott, Sylar személyében. Aki nem volt rest harcolni a Sith elnyomás ellen. Keresett is egyet, Robiroy-t végezte ki, 1,1 milliárd a profit. De Havas-nak gondolom ez nem tetszett, megindult Sylar ellen, 70 ezer cirkálóval, aki beugrott elé. Sylar újabb 800 millióval gazdagodott.

    Shadowhunter, azaz Sicario ismét megtalálta mindenki farmját, Seren-en szakított megint 300 millát.

    Kövtkezett 3 Sheldon csata, semmi említésre méltó...

    Yankee, egy új Sith tag is beköszönt, Kakarott-tól hozott el 450 milliót.


    A fő csatát a végére hagytam:


    Közel 40 milliárd bukott hajópontszám. Döntetlen csata. De tisztában volt ezzel a támadó, mégis bevállalta. Miért?

    Sylar ment neki Havasnak. Azt tudtuk, hogy nincsenek jóban, kergették állandóan egymást. Majd kiderült, hogy Sylar ezért a csatáért jött ide. Tovább is adta az accountot a csata után.

    Sajnos nem tudom ki mennyivel szállt ki a végén, de a támadó bukott 11 milliárdot, beszedett 7 milliárdot, a védő bukott 21 milliárdot, gondolom a maradék 10 milliárdos törmeléket ő szedte be.

    A TOP 1 csata ITT tekinthető meg.

    Szeretném megelőzni a problémát. Nincs kifogásom Havas ellen, nem sértésnek szántam, amit írtam!


    A hónap legaktívabb játékosa Sheldon volt, 6 csatával.


    A legprofitosabb játékos Valkorion, 1,6 milliárd profit.


    Köszönöm a figyelmeteket, holnap érkezem Merkur összefoglalójával!


    Az összefoglalóról IDE írhattok.