fantom111 Nagy Szállító

  • Mitglied seit 9. Februar 2012
  • Letzte Aktivität:
Beiträge
438
Erhaltene Likes
247
Punkte
3.877
Profil-Aufrufe
770
  • :) tiszta lappal ??? amikor itt antaresen keztem akkor is kenödtel meg legarmolni se tudtal pedig meg hajoim sevoltak ..az acod akkor is nagy volt azota is ..de csak az agatekrol fogalmad sincs :) csak megmosolyogtatsz mondtam ne irodas ha untakozol kerj a hazi orvosodtol 1 beutalott tudod hova talan ott kielhetned magad buntetlenul maxx radhuznak azt a bizonyos zubbonyt lol
  • nem keverlek össze senkivel .. mert kehetetlen lenne .akkora kreten vagy hogy a vilag meg nem latot vegig fenyegetted mar a szervert .inzultlsz akit csak tudsz .jatekrol fogalmad sincs annyi eszed van mint 1 verebnek de annak is több esze van amit muveltem veled ??? meg keves is volt ..te kezted anno es nem is nyugszol mai napig afolyamatos ertelmetlen dolgaiddal ..ecsetelkem ????? 1 deu szallitasok ... a bita kemkedeseid amik nem sikerilnek meg 100kemmel se a kem lövöldözeseid amiknek szinten nocs ertelme stbbb............................................ ezek utan ha megcsapkodlak meg vefif sirod a szervert ahol csaklehet hogy en set farmollak meg segitsenek neked blablabla hiaba veszem figyelmen kivil eueket nap mint nap folytatod .. ne csodalkoz hogy szana szat csaplak es megkerlek siha többet ne irodassalnekem nem vagyok rad meg az irjalasadra se kivancsi tovvanni kellemes bogyo bontafatasokat a jöböben is ... a beteg pedig te vagy de ez nem meglepö hogy nem igy gondolod lol non stop rendelek ha mar ne tudnak rajtad segiteni ..perverz beteg debil formadon
    • nekem lelki gondom nem származik és nem is származott az ilyen és ehhez hasonló köpködésektől. csak hogy tiszta legyen, hagylak had éld ki szegényes világod. várlak az új szerveren tiszta lappal !
  • öcsem mondtam ne irogassal ..orvishoz kene menned talan segitenek szegyen vagy te de nem kicsit ..fenyegeted a fel szervert meg nzultalsz akit csak ersz .azt hiszed ha arcoskodsz akkor te vagy a kiraly ....öcsem nagyon beteg vagy ha neked ez jo akkor minden nap ujra kezelesbe veszlek
    • te összekeversz valakivel nem fenyegetek én senkit csak ki rászolgál. nem tudom hol élsz, de aki fenyegeti a másikat egyedül te vagy, nem vagy képes racionális alapokon gondolkodni. elnyomod a kisebb játékosokat, ezért emeltem fel a szavam. az más lapra tartozik hogy velem mit műveltél az elmúlt időszakban.. orvosi vizitet ha gondolod vállalok, számodra, kivételesen ingyen
  • sajnállak felénk ezt szégyennek nevezik
  • látom még nem tettél le hogy befogd a szám :) gratu az űj kolóhoz jelen állás szerint 9m vs 500k