OGame Hungary

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

[Ö: 198.368.000] Husveti nyuszi [R-G] vs. Vice Trojan [FlashX] (T: 4.732.000, V: 193.636.000)

1

Overkill

Event : 10% -os Tárgy Vásárlási Kedvezmény

0

bejelentkezési probléma?

33

-Il-

Event : Import/Export 4 óránként

0

Event : Hold Napok

1

JoCkAs

Recent Activities

• Kalapot le....:)
  • Trockij -

Liked -Il-’s post in the thread bejelentkezési probléma?.

Like (Post)
    Quote from Gurat: “Felkerítettem illetékeshez azt a jegyet, remélem, nem a szállítóid után megy az éterben... :D ” Úgy látszik megérezték, hogy más is szíven viseli a sorsukat. Most újra beléptem a szerverre és időközben egy féregjárat…
  • JoCkAs -

Posted the thread Event : 10% -os Tárgy Vásárlási Kedvezmény.

Thread
    Kedves Játékosok! Június 20-án egész nap (00:01 és 23:59 között) minden boltban vásárolható tárgyra 10% -os kedvezmény lesz.
  • Ismételten meglátogattam Trójai "barátomat"... A szokásos fokozott megfigyelés eredményeként a nyersanyagszállító flottája legalább megvan. A hadiflottát is kiszúrtam tegnap, holdrombolást beidőzítettem és ekkor jött a…
  • Gurat -

Liked -Il-’s post in the thread bejelentkezési probléma?.

Like (Post)
    Quote from Gurat: “Felkerítettem illetékeshez azt a jegyet, remélem, nem a szállítóid után megy az éterben... :D ” Úgy látszik megérezték, hogy más is szíven viseli a sorsukat. Most újra beléptem a szerverre és időközben egy féregjárat…
  • -Il- -

Liked Gurat’s post in the thread bejelentkezési probléma?.

Like (Post)
    Felkerítettem illetékeshez azt a jegyet, remélem, nem a szállítóid után megy az éterben... :D
  • -Il- -

Replied to the thread bejelentkezési probléma?.

• Trockij -

Quote from Chuck Norris: “Kell nektek egy CoMA, lehet rámegyek az ügyre, végülis az én idömbe belefér... ” ezt nehezen hiszem.. hiszen akkor le kellene mondanod az ogame-ről.. :crazy: :crazy:
  • Gurat -

Felkerítettem illetékeshez azt a jegyet, remélem, nem a szállítóid után megy az éterben... :D
  • Megtorlo -

Liked Trockij’s post in the thread bejelentkezési probléma?.

Like (Post)
    Te figyi CN.. az megvan, h NEM KAPUNK RÓLA INFÓT? :) és h mi is csak a külföldi fórumról tájékozódunk? és persze semmi más dolgunk nincs, csak az a nemzetközi fórumot olvasgassuk.. tudod.. VELED ellentétben, nekünk nem az ogame a világunk,…