Posts by Gullcsi

Minap Hydrán nagy farmolásokban voltam egy Banditánál (Bandita Király volt ) , és még mindig csak 75%-ot tudtam elcsenni.

Ez ki lesz javítva 100%-ra, ahogy régen volt?

Vagy vegyek egy papírt, húzak egy vonalat középpen, az egyik oldalra írjam fel,hogy nyereség...másikra hogy veszteség, és könyveljem a veszteség oldalra? :lol::grumble:

Mondanám, hogy menj kétszer, de Te tudsz küldeni 2-3 csapatot egyszerre kisujjból :D

Csak hogy legyen egy űrhajós szám is :D

Szállj el a hülye űrhajóddal

Talán fél nyolc előtt

Egy csütörtök délelőtt

Leszállt egy űrhajó

A Mechwart téren

Kicsit füstölt, picit égett

És bár úgy-ahogy kinézett

Látszott, nem volt

Túl könnyű útja

És a tömeg egyre nőtt

Így csütörtök délelőtt

A Moszkva tér meg

Lassan beállt végleg

Sőt megtelt a Széna tér

Anyázás sodorta szét

És a dudáját

Mindenki nyomta, csak nyomta

A sor a hídig állt

A 6-os hosszú sorban állt

Senki sem tudta

Hogy hol lehet a vége

Mindenütt autók, meg

Ingerült, elkésett

Emberek vártak

Csak vártak

Értem, hogy nem tudtad

Hogy itt csak azok parkolhatnak

Akik egyébként itt laknak

Ez egy fontos szabály

Szállj el, szállj el

A hülye űrhajóddal

Nem érdekel, hova

Csak itt ne állj

Így múlt el a délelőtt

Hangos kétségek között

Azt, hogy meg lehet-e tudni már

Hogy hé, bent mi vár?

Senki sem erőltette nagyon

Elég volt az ablakon

Csak úgy távolról

Be-bekopogtatni egy-egy kővel

Hé, odabent, ha érted

Úgy aggódunk érted

Még a végén eltalálunk

Itt maradt végleg

Pedig bent minket várt

Több, mint száz évet szállt

Azért, hogy végül ránk találjon

Értem, hogy nem tudtad

Hogy itt csak azok parkolhatnak

Akik egyébként itt laknak

Ez egy fontos szabály

Szállj el, szállj el

A hülye űrhajóddal

Nem érdekel, hova

Csak itt ne állj

Miért nem, miért nem

Magyarul beszélnek fönn

Az égben, hogy értsen

Minket, akiből űrhajós lesz

Mégsem egy helyzet

Átvágni a galaktikán, és

Nem beszélni nyelvet

Amit értenénk

Szállj el, szállj el

A hülye űrhajóddal

Nem érdekel, hova

Csak itt ne állj

Minden összevonásnál kapnak az emberek ingyen bolygóáthelyezést, ezen ne akadjatok fel.

Van egy srác most az angolon, aki magyar szerverről jött és 18 ingyen áthelyezése van.

Nem tudom hogy csinálta, de nincs 18 bolygója :D (bár ott 2400 acc van elhelyezve)

Szóval szinte tuti hogy lesz.

Nézzük meg mit adhat a 3x speed és a 80% df bárkinek, aki nem akarja szétverni a másikat.

- 80% df!

Kiváló ha az expes flottádtól akarsz megszabadulni. Fel kell kenni egy nagyobb védelemre (ezért nem szabad mindet leszedni) és ott van az alap 35 % helyett a 80 ingyen! Vagyis: olyan mintha ingyen átválthatnád akármikor a kapott lomokat nyersibe.

- 3x flotta!

30 percenként megfordulhatsz az i-seken! Kiváló!!!

Az exp flották is pörögnek szépen.

- Csaták és egyéb viadalok

80%-ért mindenki menni fog... mert nagyon sok nyersit adhat. A cápákat itt képzelem el... fiatalos lendület, küzdeni akarás stb. És a legtöbb flottás még szintén agresszív és fiatal. Amíg buzog bennük a harci láz, had verjék össze egymást :D

De a három szerver között gyakorlatilag ennyi a különbség...

Az eco jutalom mindenhol meg van.

Sajnos a kevés játékos teszi fel az i-re a pontot és az idő.

Mert ha lenne 1000-1000 ember minden szerverre, gyakorlatilag a 3x lenne az ideális... mert a flottások nem mind egymást marnák... minek okoskodni, éjszakába nyúlóan fent lenni, tervezgetni, ha az ölükbe pottyan a zsákmány?

Így amit látok, inkább elszomorít. Vagyunk kb 100 an aktív játékosok. Lehet annyian sem. Ezt a 100at fogja leosztani a szerver 3 felé. 1 év és kialakul ugyanaz ami eddig volt.

3x-en 12 aktív játékos

2x-en 16

1x-en 30

És mindenki várja az újabb összevonást. És abban még csak reménykedek, hogy nem mondok sokat.

Én ezért készítettem az angol uni 1-re egy accot, 400 aktív játékos közzé. Ott pislákol egy halvány reménysugár.

Igaziból lassan el kellene gondolkozni a játék készítőinek is. Egy magyar szervert kellene csak megadni. Mellétűzni 2-2 angol, német vagy francia szerverrel (1x és 6x speeddel).

Legyen esélyünk arra, hogy arcvesztés nélkül valahol továbbjátszhassuk a magunk játékát.

Itt az emberek játszani akarnak, hőstetteket mutogatni... nem bányász életet élni. Azt meg 10 ember között nem lehet.

Ez kb ilyen duett:

Amúgy figyelted már, hogy mekkora a holland lány (Floor Jansen)? Olyan 180+ os... 184 azt hiszem. Tarja tuti nem merne mellé állni, mert csúnyán mutatnának a szinpadon :D

De a banda többi tagja se nagyon megy a közelébe: kicsit olyan az együttes így mint a Hófehérke és a hét törpe... persze a zene az jó, csak vicces ez a felállás :)

Nem akartam oda leírni az észrevételemet, de...

Gagarinnak igaza van, nagyon jó ez a zene... de figyeltétek a klippet?

200 lovag - de lehet sokat mondok - elfoglal egy ilyen várat.

Mikor először láttam itt dühöngtem bent a szerkesztőségben a srácoknak :D

Ahogy nézem biztos valami "zsándárkos" film, de ne mááá :D

Kössetek belém... de volt holdlövés vagy sem?

Odament ennyi hajóval és elhozta bolygóról ezt tekintélyes mennyiségű nyersit?

Ezért gratuláció jár a szemfülességért.

Blackhourse... Abraka Dabra egy nagy király srác... nem érdemelte volna meg a sokadik támadást... de ha minden jósága mellett sza**k a játékra ennyire és kiváló farm, akkor nincs mit magyarázni. Őt kellene felrázni, nem azt aki elment a nyersiért! És hogy miért szivatják? Szerintem a többi tag miatt... és van is értelme... mert egy ilyen kis piszkálás miatt Szappanoperát csináltak a fórumból... és lehet szájkaratézni.

Veletek se lenne semmi baj, egyikőtökkel se, mert rendes emberek vagytok... de ne itt adogassátok le a feszültséget mindenki előtt... arra ott az ogame cset!