Beiträge von Gullcsi

    Most hogy mondod, úgy tudom elképzelni, hogy odavisznek egy instant bolygót, amit vízbe kell dobni és felfújja magát bazi nagyra.
    Bazi nagy?
    14.249km egy bolygóm... a 8.000es holdak mellett kicsit eltörpülnek. Ezen tuti nem gondolkoztak el a készítők.
    Ha meg ott vannak bolygók még, akkor miért nem lehet oda küldeni a flottát elbújni?
    Követeljük a láthatatlan bolygókat vissza!
    Lehetnének ott kalóz kolóniák 1-1 ds-kével, amit be lehet szakítani unalmas óráinkban!
    Ez lehetne a következő lépés... Minden ponton egy bolygó, amit aztán lehet kolozni, ha akarunk... de olyan kérem, hogy akkor lesz ott a bolygó, ha már kolonizálva van??? :pillepalle:
    Egy csomó bolygót kapnánk, amit az unott flottások kémkedhetnének...és lehetne ott találni ezt-azt... nem kellene egymást ba**tatni folyamatosan.



    És mik a bányák szintjei? Olyan mint a fagyi? +1 gombóc esetén növekszik? Én így képzeltem mindig. A 40es fém bányák miért nem dőlnek el? :D

    A minap látva a gameforge új videóját kicsit elgondolkoztam.
    1667 kh-ból így lesz hold...


    Nos: a holdam 8.831km...
    Ha csak libasorban állnak a kh-k akkor egy kh-nak 5,2 km-nek kell lennie. De milyen széles egy? Gondolom minimum 5,2 vagy több... de ez így még nem jó.


    Mert:
    - így nem lesz szabályos gömb forma
    - mivel egy csomó szétrobban belőle és csak 30% a hasznos tömeg...


    Te jó Isten... akkor egy kh kb. 15 km hosszú? (na, jó ez erős fejszámolás)


    Ha mindent jó matematikusként kiszámolnék és kijönne egy nagyon bosszantó összeg és méret, akkor már csak egy kérdés.
    Hogy fér nekem el erre a holdra, amit 1667 kh-ból építettem... 1.000.000 kh és a többi hajó.


    Feladtam a kérdést? :D

    Basszus, az ember gyűjtögeti a flottát miközben ilyet is lehet vele csinálni... Azért nem sok maradt az 1 milla kh-ból a végére.
    Kicsit megoldod és nem idegből csinálod, gyönyörű lett volna ez...
    "Van egy rész az Erik a vikingnek, mikor a pap nem látja Asgard falait :D" Kicsit olyan most ez is... repedezik a Szivárvány Híd...
    Sajnálom hogy pont Aurri lett az áldozat, de egy döglött univerzumban így a legszebb porrá lenni!


    Grat Mindkettőtöknek Srácok!

    Elegem van ebből.
    1015165851410 ilyen számokat ír ki az antigame a játékos neve után.


    Hogy tudom megoldani azt, hogy az antigame ismét kiírja normálisan a játékos helyezését, mint régen?
    Mivel ez borzadály, ezért inkább el szoktam rejteni a játékos helyezését.
    Gondolom a sok jegyű szám a játékos helyezés előtt valami szín vagy hasonló.