Posts by Gullcsi

Nézzük meg az expes játékost csata nélkül!

Az angol Kalyken így tolom. Olyan nagyszállítós csapattal, ami ha lehet ne csatázzon :)

Nagyon sok nyersi jön! Mellette bányászatra vagyok állva.

Vagyis kevert acc, expos bányász :)

A csata felejtős ezzel az új rendszerrel... lehet hogy hoz heti 5-6 csatát egy nagyobb flotta, de zabálja a deut + le is eshet flotta, amit nem tudsz visszahozni.

Nos, mi az Ursán már nem nagyon foglalkozunk az új játékosokkal.

Nem támadjuk őket... de amikor esetleg lekémkedek egyet és azt látom, hogy ott hever nála több százmillió nyersi... akkor már erősen vakarom a fejem.

- Esetleg egy olyan új rendszer, hogy lennének olyan új unik, ahova nem enged be a rendszer már máshol aktív játékosokat. (Éves szinten egy ilyen indítva?)

- Vagy, unin belül egy ilyen választható kaszt, hogy zöldfülű és bizonyos pontszám után lehet kimászni onnan? Ők támadhatnák egymást, de a régiek nem. Mondjuk ezt nem tudom hogy lehet megoldani és van-e értelme.

- pl.: 6 bolygóig játszhatnak és 7. bolygónál kiírja a rendszer, hogy a felépítése után támadhatóvá válsz más játékosok számára is. (plusz egyéb minuszokat is kaphatnának)

Azért lássuk be azt is, hogy néha 1-1 inaktívon több nyersi van, mint az aktív tagokon!

Ha az inaktívokat szeded le nem csökken a játékosállomány, ami egy fontos szempont.

Inaktívoktól napi nagyon nagyon sok nyersit lehetett eddig szedni. Mikor abbahagytam ezt az apró műveletet az Andromédán, Gagarin néhány hét alatt nagyon elhúzott előlem.

Most jobb az exp, ez igaz.

De jobb aktív játékostól hozni 100 milla nyersit, mint 20 inaktívtól ugyanezt?

Ránézek az Ursán a kicsire, ott áll bent nála 250 milla flotta... de dögöljek meg, ha elmegyek érte.

És milyen kihívást jelent egy több milliárdos accnak bejönni közénk? :D

Ugye senki nem megy át orosz/német/angol szerverekre beszólogatni?

Egyéni vélemény, de... 2 lehetőséget látok:

- Milliárdos acc átmegy mondjuk nagyobb szorzójú szerverre... mert nincs kitől félnie és táposabb lesz. (20 milla csatacirka helyett összeszed 22 millát)

- M. acc kihívást keresve megy át olyan régi szerverre ahol legalább 1000+ aktív tag van. (de szerintem ilyen csak akkor lesz ha csinálnak.)

Azon gondolkoztam mi lehet a bibi.

De gondolom Leti még mindig sok szerveren játszik... nem is lehet egyfolytában online... mert munkája azért még lehet közben.

Kicsit el is bízhatta magát... talán még Tywin is jobban megtanulta a kifigyelés módszereit... plusz hozzá még az, hogy Leti azért tud igazán arrogáns is lenni...

Egy ilyen kombó pedig halálosnak mutatkozik ebben a helyzetben.

Több figyelmet Letike, építkezz gyorsan vissza!

A csata és a szervezés szép! Grat a kettősnek!

Bepofátlankodok ide egy ilyen csatával :D

De amikor elfehéredik mellettem valaki a félelemtől, akkor be kell kukkantani. Kikerekedett a szemem egy kicsit... és szigorúan tanítási célzattal elküldtem érte néhány amúgy is unatkozó kapitányt.

Persze, volt morgolódás meg ilyesmi... A fülesbe elnyomtak egy, "na má' megint, ismét munka" meg egy "nem ezért szolgálunk a seregben"... de aztán sikerült őket eltessékelni egy kis áru elhozatalra.

Majd további 3 csapat is kiröppent.

Továbbra se célom a kisebbek ilyen szintű züllesztése... de a véres rongyra azért csak kiszaladok. De nagyon :D

Támadó Gullcsi [-RA-]

Cirkáló 200

Kis szállító 17.721

Védő Stadtholder Pallas

Nagy Szállító 305

Könnyű Harcos 8

Kémszonda 22

Napműhold 165

Crawler 10

A csata után ...

Támadó Gullcsi [-RA-]

Cirkáló 200 ( -0 )

Kis szállító 17.721 ( -0 )

Védő Stadtholder Pallas

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

78.534.006 Fém, 52.935.790 Kristály és 14.723.678 Deutérium

A támadó összesen 0 egységet vesztett.

A védő összesen 4.176.500 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 562.200 fém és 663.000 kristály lebeg.

A támadó 146.193.474 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:13% százalék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 78.534.006

Kristály: 52.935.790

Deutérium: 14.723.678

A támadó(k) nyeresége 146.193.474 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -80.408.006

Kristály: -55.145.790

Deutérium: -14.816.178

A védő(k) összesen 150.369.974 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

Telefonon és tableten is müxik! Ezer hálám érte!

Az asztali webhely benyomása nem fontos!

Hacsak nem szerettek nagyon telefont simogatni :)

Asztali webhely nélkül összehúzza egy képernyőre azt amit amúgy gépen egy felületen látnál.

A kis képeket nem mutatja, de amúgy varázslatos.

Kedves a sok off, még Gurat mestertől is :D

De... maradt a lényeg: tableten/telefonon egyenlőre nem fut az antigame...

A firefox frissítéssel besz***t az eddig működő progi... sőt, kiírja: hogy firefoxra NINCS antigame verza, de nekem nem fut chrome, vagy opera alatt sem.

Ha tudtok valamit, akkor írjatok...