Beiträge von Erick144

    Mindenhová kerültek nagy flották... nincs menekvés :)

    Nem a menekülés miatt, hanem hogy hátha lesz valami nagyobb csata. De mindenki haver mindenkivel a flottások közül, szóval szar az egész.(és itt nem azokra gondolok akik 5 éve egy szövetségben vannak) Egy pár durran a kisebbek közül talán egy két valamivel nagyobb flotta és kalap. Aki nincs benne a kosárban.

    még egy kérdés - mert csak nagy kérdőjelek vannak egyébként .....


    akit még nem is helyeztek át és nem termel, nem farmol, nem foszt csak úgy lebeg a semmibe annak vajon milyen kártérítés járhat - a választ tudom ... semmilyen ...


    egyébként az ilyen összevonásokat talán úgy kellene lerendezni, hogy mind a megszűnő mind a célunikat kényszer vakációba tenni és amikor kész van minden akkor nyomni egy start gombot ... tudom, hogy ez nem az itteni koordinátorok kompetenciája de ez így mindig csak egy nagy katyvasz lesz és értelemszerűen mindig lesznek vesztesei akiket vagy kompenzálnak vagy nem, vagy megmarad a játékkedvük vagy nem ....

    Kerestük az accodat miután megvolt az összevonás. Csak szimplán nézegettük ogniteren hova kerültek a nagyobb flottával rendelkezők. Írtam is havernak, hogy valami itt bűzlik, mert te nem vagy sehol. Egyébként adtál meg célunit? Vagy csak rábíztad magad a véletlenre?



    De volna egy fontosabb kérdés: hol vannak a farmjaink? Volt ígéret arról, hogy jönnek az i-sek?

    Azt azért számold bele, hogy őket random szétdobálják. Szóval valószínű, hogy mind nem lesz meg, illetve lesznek frissek is. "Ha át lesznek pakolva az (i)-ok." Ahogy itt mennek a dolgok én már ebben sem reménykedek. ||

    Zagadra-ról Yakinira......

    Megnéztem Zagadra +30 Yakin szerver beállításainál viszont 0 az extra mező. Valószínű ezért lett kevesebb. Ha így van másoknál is, akkor szép harcot fogtok majd vívni ezért. Lesz szerver beállítás csere ott kérhetitek majd, viszont akkor nektek akik onnan jöttek már +60 al kéne rendelkeznetek.

    Ha jobban megnézed A szerverek már egy ponton vannak Mert csak egyenlő sebességre kéne őket hozni és a kisebbek is Fel tudnak zárkózni
    Hydra,barym,andro,orion,sirius,rigel
    nem sok különbség van a top 1 helyezések között

    Szoktam nézegetni, engem nem is zavarna az összevonás. Egy 5/3 as szerver és egy 5/1 es akinek sok a 3x speed.

    pontosan így gondolom én is ahogy stay leírta... Ha hydrát-barymot emelnék 5X eco-ra pl, akkor orionnak változatlannak kellene maradnia mondhatni max df-t dobhatnák meg kicsit. Ha 7X-t kapnánk akkor már lehetne itt is 6X-ra emelni, DF emelését ettől függetlenül itt orionon mindenképpen indokoltnak tartom, de ez egy tipikus olyan szerver amin már csak az összevonás fog csak igazán segíteni.


    Nem megyünk semmire a df emeléssel, mert nagyjából 10 aktív játékos van, amiből 7 egy klán kb az eleje óta. Minket simán lehetne olvasztani valahova.
    Nagyjából Rigel szintjén vagyunk ha néztek statot, szóval ha nekik 5x van akkor az nekünk is jöhet. Játékos hiány miatt nekünk csak az eco van.



    Rigel:
    1. 153,802,057
    2. 116,332,235
    3. 95,003,995
    4. 86,447,187


    Orion:
    1. 165,254,522
    2. 104,730,069
    3. 90,979,667
    4. 77,524,230


    Viszont ha barym és hydra kap 6x-7x eco-t akkor a 70% df et megtorpedóznám ezeken a szervereken.


    Amit Stay írt az jól hangzik, viszont nincsenek egy szinten a szerverek, szóval itt sose lesz egyetértés.


    Talán egy szintre kéne hozni a szervereket pontban először és utána egyforma beállításokat alkalmazni, vagy összevonni.

    Mivel tényleg nincs cp 7-es eco jól hangzik, viszont a magyar unikban jelenleg a 7x eco a legmagasabb. Most már csak az érdekelne, hogy a következő unik akkor 10x, vagy még gyorsabbak lesznek? Mert ha nincs utánpótlás, akkor előbb vagy utóbb, mindenhol 10 játékos lesz. Vagy jó lenne tudni, lesz e valami nemzetközi összevonás. Egy kis előrelátás jó lenne, de ilyet a gf-től. :pillepalle:


    Amiket Laci1994 írt a többi hasonló témában, azokat fontolóra venném. A játékosok nagy része rögtön durr bele, a legnagyobbat írták mindenhova.

    ha már le uli a buntetest mint ha egy sitten lenne az ember, akkor meg is mire fel kuldene vissza ??? FELEJTOS!!! vissza ne kuld.. megdolgoztal erte annak ellenere h 7. kor csapodott!! es ha ezt a profitott elveszik toled, vagy ezen felul kapsz meg nagyobb buntetest a magan zarkadba, hat akkor tenyleg elmehetnek a f*szba!! akkor vakacio es Torold is magad !


    Nem biztos, hogy úgy van, ahogy írtam. Csak erre emlékszek.
    Viszont, ha kirabolsz egy bankot, nem tarthatod meg a pénzt, miután leülted a büntit.
    És különben is, ez egy játék, "egyedi" szabályokkal. Amikkel sokszor nem értünk egyet. De mint tudjuk, ez az a hely, ahol ha valami nem tetszik akkor azt mondják, hogy mehetsz a csába.


    Amúgy ha téríteni kell akkor nem 0-ás a csata mert 4 k kuka másnál landolt.


    Csak azt veszik figyelembe, amit elhoztál. Nyilván nem azt akarják, hogy még mínuszba kerülj, egy ilyen csata után. Én még a deu utamat is belevenném.(kuka, flotta)


    nem olyan nehéz azért szerintem 6-ig elszámolni.


    Ezzel mindenki egyet ért. =)old



    Mondjuk szerintem Trockij-al lehet tárgyalni, jah hogy az már nem biztos hogy opció? Tuti azért, mert ő maga az Ördög!!! :Dold


    Azért bízok benne, hogy lesz értelmes megoldás. Ilyen szép profittól elesni, nagy szívás lenne.

    ha normálisabban elkezdenénk vizsgálódni, megnézném hány játékos játszik teljesen tisztán!


    Én állok elébe, de szerintem vagyunk még ezzel így jó páran. =)old

    "Zúzás esetén nem elegendő az utolsó kört visszaszállítani.. ilyenkor az összes rabolt mennyiséget le kell szállítanod vagy a másik félnek, vagy egy összpontszámilag nálad kisebbnek vagy egy admin bolygóra.


    ebben az esetben ez úgy néz ki, h az összes rabolt mennyiséget összeadjuk a DF-fel, kivonjuk belőle a veszteségeidet és azt kell leszállítanod 72 órán belül."


    Régen is volt ilyen, sok anyázós posztot olvastam már emiatt. Viszont, ha az emlékezetem nem csal, hiába töltöd le a büntit, utána megint 72 órád lesz, hogy leszállítsd a cuccost. Ha nem teszed meg, akkor a következő szintre emelik a bannod, és még tovább pihenhetsz.(küld el valami havernak akinek kevesebb pontja van) Csak a veszteséged pótolhatod, szóval lesz egy nullás csatád. Jobb ha beletörődsz, egy ilyen kis apró hibát csúnyán "megtorolnak". :borg:
    Trockij csak betartatja, az egyébként igen szar szabályzatot. De erről nem ő tehet. Trockij mindig rajtad csattan az ostor, érezd magad meghívva egy sörre, vagy valami komolyabbra, csak mert ilyen jól bírod. :hail:8)old


    Egyébként a csata pofásra sikeredett, csak magadra lehetsz mérges a 7. támadás miatt. X(old

    Nem éppen. Ez csak a rekordokról szól. Épület(bolygó/hold), kutatás, hajók(hadi,civil). Azonos sebességű univerzumok versenye.
    Olyan ez mint ami nálunk is ment, "Építési és Kutatási rekordok" csak bővebben és nagyban.


    Ami neked talán érdekes lehet az ez. :Dold


    Destructeur / Destroyer : 393.191 - Urza - Univers 1.en -

    Raktár szint ad nyersanyag védelmet. Ha leállította a termelést akkor lehet 0 nyersanyagja.


    "A Fém raktár védi a napi bányatermelés egy bizonyos hányadát (max. 10 százalék)."


    Ez kb 2-2,5 óra termelés, csak ezek után látsz nála nyersanyagot. Ha a bányád részletes szintjeit nézed ott írja is, hogy mennyi nyersanyag védett. Valami ilyesmire gondolj.

    Szerintem nem fikáztam senkit a team-ből, csak Lorovust. Mondjuk őt nagyon, de meg is érdemli.


    Anno jelentkeztem én is, de a fene se írt 500 szavas jelentkezést, ez is mi faszság. :) Most is simán beleférne, mod/go egyaránt. Bár tuti nem írok még egyszer.


    Új szerverek jönnek folyamat, szóval nem akarják még ezt befejezni szerintem.


    Egyéb kontakt, ami Lorovus felett van? De itt olyanra gondolok, ahol nem csak azt írják, hogy keresd meg Lorovust.


    Eki már régóta mondogatta, hogy jó lenne elkapni a védőt. Mondanom se kell, hogy amikor nekem jó volt, akkor neki nem. De ha véletlenül mindkettőnknek smakkolt, akkor a védő vakációzott.



    Tegnap írt Eki, hogy este ráérek-e. Pont befejeztem a melót, úgy hogy mondtam neki csapassuk. Megvártuk még elcsendesedtek a dolgok, bár 22 után még a védő becsillagosodott. Szerencsém volt, hogy nem indultam hamarabb. Nem tudtuk a pontos helyet, hogy hol fs-el. Én mentem 3 helyre rombolni, Eki pedig 5-re. Az oda út alatt én szundikáltam rendesen. Nem is keltem fel az ébresztőre, de Eki hívására kipattant a szemem. Egy darabig nézegettem a jelentéseket, mire leesett, hogy a 3 ból 2 hold pukkant. Eki is írta, hogy neki 3 fent maradt. Itt gondoltam azt, hogy ennek a csatának gatya, mehetek is vissza dögleni. ;(old Ha már estek a holdak akkor jöhettek a ph-k. Újoncunkat Skatonát :Pold megkértük, hogy ph-ja már le nekünk a védőt, mert én csak romboltam ph-m az nem volt természetesen. :rolleyes:old Nagy meglepetésemre ott volt a flotta, nem számítottam rá. Azt hittem, hogy másik helyen fs-el, pont ott ahol nem esett le a hold. Eki szimulált, írta hogy elég ha csak a bc-ket hozom. ?(old Gondoltam magamba ekkora flottára ez a kevés hajóm elég. Belőttem 3 sec-re a védő telepítését. Mikor Eki is csatlakozott, és megláttam mivel jön, mindent megértettem. :borg: Természetesen a kukák is időzítve, még Ekinek is sikerült. :Dold A történet itt nem fejeződik be, ugyanis pont azt a 2 holdat sikerült pukkantanom ahol a védő telepítéssel fs-elt. Eki mondta is, hogy 7 körül szokott jönni a védő. Ez az időpont fél órával hamarabbi mint, a flottája érkezése. Szóval végig lehetett izgulni az egészet. 2 percnél írtam Ekinek, hogy már nem fog feljönni. Szerencsére így is lett.



    Sisu korrekten gratulált, úgy hogy mielőbbit neki, ha folytatja.
    Utólag kiderült, hogy nagyon sok múlt a szerencsén. De ezt majd Sisu részletezi, ha akarja.
    Magas volt a szerencsefaktorunk, ilyen ez a játék.
    A profitból lejön még 48 ds ára, aki szeretné vonja le. Nekünk így is megérte. :)old


    #Mutasdmennyibcdvan



    Ezen az időponton (02-10-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó John McClane [H U J E]
    ________________________________________________


    Csatacirkáló 23.000
    _________________________________________


    Támadó Len Faki [H U J E]
    ________________________________________________


    Csatahajó 2.686
    Csatacirkáló 176.953
    _________________________________________


    Védő sisu [Legio]
    ________________________________________________


    Nagy Szállító 6.958
    Könnyű Harcos 153.489
    Nehéz Harcos 15.516
    Cirkáló 24.680
    Csatahajó 4.959
    Kolóniahajó 4
    Szemetesek 30.844
    Kémszonda 626
    Bombázó 3.972
    Napműhold 295
    Romboló 5.000
    Halálcsillag 10
    Csatacirkáló 6.959
    Rakéta kilövő 1.015
    Könnyű lézer 500
    Nehéz lézer 100
    Gauss ágyú 50
    Ion ágyú 100
    Plazmatorony 25
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó John McClane [H U J E]
    ________________________________________________


    Csatacirkáló 22.567 ( -433 )
    _________________________________________


    Támadó Len Faki [H U J E]
    ________________________________________________


    Csatahajó 2.577 ( -109 )
    Csatacirkáló 174.037 ( -2.916 )
    _________________________________________


    Védő sisu [Legio]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    20.351.907 Fém, 55.391.895 Kristály és 35.400.746 Deutérium


    A támadó összesen 291.205.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 4.106.432.500 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 993.316.400 fém és 597.624.400 kristály lebeg.
    A támadó 111.144.548 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:23% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    473.316.400 Fém és 77.627.600 Kristály
    520.000.000 Fém és 520.000.000 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:
    993.316.400 Fém és 597.627.600 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 908.293.307
    Kristály: 517.424.495
    Deutérium: -14.834.254
    A támadó(k) nyeresége 1.410.883.548 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -2.404.157.907
    Kristály: -1.416.967.895
    Deutérium: -396.451.246
    A védő(k) összesen 4.217.577.048 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4