Beiträge von Devil666

    Köszönöm a jótanácsot Xeth!


    Ha a valóvilágban ismernél ezt le sem írtad volna. :)

    Igen,mindent megteszek a közös sikerünkért és igen szabályosan játszom,úgy tudnék még fejlődni ha sok sok pénzel megtömném a GF zsebeit és leszedném queent hogy aztán valami hülye indokkal bannoljanak és ő vissza kapja a flottáját valami hülye indokra hivatkozva. Az nagy előrelépés lenne. Ne keverd az irigységet és az igazságtalanság miatti felháborodást mert nem ugyanaz a kettő!


    Ui: Allkiller, nem queen az első nagy ellenfél akivel szembe kerültem ezalatt a kb 16 év alatt amióta játszok és közel sem olyan veszélyes mint azok akik az aktivitásuknak és a tapasztalt játékuknak köszönhetően vannak ott ahol vannak. Az igazságtalanság az ami demoralizál minket.

    Ehh... köszönöm ezt a nagyszerű hozzászólást,fusd át újra!


    "2. fejezet: Miért nem vonatkoznak más szabályok a látássérültekre - ezáltal közvetetten rád is -, amennyiben látássérültet támadsz?"


    rám amúgy is más szabályok érvényesülnek :lol: ha én csináltam volna ezt már bannon lennék,ha te csináltad volna Xeth te is bannon lennél! Ránk az alap szabályzat vonatkozik (ezen belül rám és a szövimre minden vonatkozik amit Mr T. El tud képzelni, nálunk elég az alaptalan feltételezés,másoknál a bizonyítékok sem elegendőek!)

    És ekkor jön egy látássérült és azt mondja nekem hogy nem látom... de,tökéletesen átlátom!

    Azért mert megtehetem, vagy már ez is bűnnek fog számítani a jövőben? Volt rá alkalmatok bőven,1x próbáltatok csak rám,az is egy hatalmas kudarc volt... pont mint te queen, te is egy hatalmas kudarc vagy, pénz nélkül soha nem tudtad volna ellensúlyozni ezt a hátrányt,és még így is képtelen vagy leszedni!


    várom már az új szabály rendszert hogy tudjuk mi vonatkozik rátok és mi vonatkozik mindenki másra.

    remélem Trockij egy nap leírja,mondjuk már erősen körvonalazódik nektek mit lehet:

    - Accot vásárolni

    - Csalásra alkalmas programot használni.

    - Ellenetek nem érvényesülnek a bizonyítékok

    - Rátok nem vonatkoznak a szabályok.

    - Nem számítanak a játékban tapasztaltak.

    - És bármilyen ellenetek irányuló atrocitásra bann a válasz valamelyikünkre.


    Írja már le valaki hogy egy Vak embernek hogyan és miképp zavarja az áttekintését egy villogó háromszög, mert ez engem pl kib@szottul érdekelne!


    ahoz hogy lásd mi történik ogameen fel kell olvastatnod x időközönként ígyis úgyis a flottamozgások részt máskülönben nem tudod mi történik. De javíts ki ha tévedek! Ez alapján magyarázd el nekem hogyan befolyásolja az áttekintésed egy villogó háromszög?

    Nem én nem látok tőle... Tényleg butaság ez a vád! Zolimp3 és 666 nem kedvelik egymást már itt megbukik a pushing vád! Mintha leszedném Marquezt akit annyira "imádok" és rámvágnák hogy pushingolt engem! :lol:

    Biztos azért támadta Zolit többször is 666 mert annyira haverok,Zoli meg azért tért ki vagy 4alkalommal mert pushingolni akarták egymást! Itt nem én vagyok aki nem látja mi történik Tywin! Erőteljes hátszeletek van! Zik fogja a gyeplődet? :lol:

    Jaaa értem,félsz hogy úgy jársz mint mi és besértődik Zik a csatán mert mondjuk 1mpt tévedsz :lol:

    Tywinnál a marquez like befigyel :lol: Apropó Marquez... a nagy papolásod közepette kifejthetnéd miért akarod eladni 100k ért Aurri volt accját,még mielőtt jönnek a miért nem jelentetted kommentek... mi a f@sznak? Trockij úgysem tesz semmit (nem első eset)! :D De azért jó az ilyennel tisztában lenni,aztán kitudja hátha ezt is sikerül bannoltatnod. Erről is ejthetnél pár szót a következő adag irományodnál!


    Tywin ,nehéz lehet neked Zik kifutófiújaként,de ne stresszeld magad ezen te választottad ezt, milyen érdekes,te hívtad őt mindenhová de a nagy csatákba te nem férsz be hozzá. Nem csodálom hogy újra lazítasz a játékodon,amire tart téged arra így is jó vagy neki. ^^ hatalmas karrier! Gratulálok hozzá!


    A csatáról a véleményem változatlan.

    Kedves Kylo.


    Egy Sharkos keresett meg engem (nevet nem említek de neki itt is köszönöm hogy felajánlotta a segítségét) azzal hogy páran segítenétek letudni őket, mert nektek mindegy csak hulljanak le,mivel acc nem volt átadó így felvázoltam egy tervet ami kivitelezhető lett volna amire eddig azt hittem csak 1 de így már látom hogy (legalább) 2 sharkos besértődött ebben az a vicces hogy pont az a 2 aki a haverom volt ugye te vagy az egyik mint látjuk és smart a másik csak épp nem tudom mire fel, végül megköszöntem és írtam hogy nem kérünk külsős segítséget annak ellenére hogy még így is lett volna aki bevállalja.


    Sa mumus... ha előkerül a téma előkerülsz te is és szentül véded azt mondván hogy játék adta lehetőség ami igaz is! De azért a soraidban ott van a megvetés és burkolt megemlítés a piacolt flottára ami szintén játékadta lehetőség volt, azzal mi a bajod? Játék adta lehetőség volt mint az sa használat de mivel nem kell bele pénzt ölni így az már nem fer? ^^


    Ha már ennyire haverok vagyunk annyit megengedetted volna magadnak hogy messengeren rákérdezel hogy mi is van,hogy is volt ez?

    Queen flottája nem a top1 hanem a top2 itt pont hun.

    A Gokat és a Teamet szapultad eddig, most hogy hasonló problémáink vannak inkább minket szapulsz, nyugodtan írhatnám hogy napraforgó vagy,de minek? Szabad ember vagy szabad akarattal szabad vélemény nyilvánítással,neked ez a véleményed a dologról,legyen én ezt tiszteletben tartom csak ha már ennyire haverok vagyunk azért csak meg kellett volna kérdezned engem is hogy mi volt elvégre engem szapulsz itt fals dolgokkal úgy hogy nem vagy tisztában a történtekkel. :grumble:

    Vision alias Marquez te ártatlanság mintaképe, top accok megpihentetője (bannra rakója) a szarkeverés koronázatlan királya,a modern kor Júdása...

    annyi fogalmad sincs arról hogy mi történik hogy az hihetetlen,de hogy nem tudsz vagy nem akarsz olvasni és így tájékozatlan vagy,tájékozatlanul próbálsz valamihez hozzá szólni az a te személyes szegénységi bizonyítványod! Kijöhetnél már Vből hogy legyen kit farmolnom és leállhatnál a hegyi beszéddel mert egy többszörösen csaló szájából mint pl te... nos nem hangzik ez olyan jól hidd el!

    Inkább csináld azt amiben jó vagy mint pl a barátaid elárulásában (Már ha van még barátod) további kellemes szarkavarást! :cookie:


    Az e féle hátszél...


    Ursán vagytok, queennél az az acc van amit vettél neki a Felhasználási feltételek egyértelműek nem accra hanem játékosra megy a büntetés mert nem az acc hanem a játékos cselekszik. (Vagy ez csak nekem egyértelmű?) Benne van az is hogy aki elősegíti is büntethető avagy te is az vagy Tywin mert te vetted az accot. És erre nem csak fényképes bizonyítékok vannak. Csak Trockij nem hajlandó (mintha le se írtam volna neki) meglépni hogy lássa a másik fajta módon a bizonyítékokat. Akkor ott van egy másik GO álltal tesztelt bizonyíték,ez egy videó ami azt mutatja be hogyan lehet a programotokat csalásra használni de azért se kaptatok bannt pedig teszteltük, queen mindig feljött bármilyen napszakban amikor támadva volt! Vicces hogy akkor nem amikor folyamatosan mentek felé a DSeim akkor érdekes módon volt rajta fogás 2 farmot is sikerült ejteni rajta! Mi történt? Én kaptam bannt mert bizonyítottam hogy csak így van rajta fogás! 2bizonyíték mindkettőért végleges a "jutalom" az ogame világában és ez már nagyon régóta így van de ti nem kaptatok 1perc bannt sem! Még 666nál elég a puszta feltételezés is hogy bannra tegyék,de csak azóta van mindennel megvádolva újfent mióta megvan az 1milla rombija és már veszélyt jelent queen DSeire egy kis összefogással. Érdekes hogy nálunk valamiért a logokat sem úgy látják ahogy kell (félre értés ne essék nem úgy ahogy én szeretném látni, hanem úgy ahogy volt ami volt,valahogy nem azt látják!). Vicces az is hogy miután bedobtam a GO jelentkezést tiltva lettem avagy el lett kaszálva a GO jelentkezésem nem sokkal az után hogy azt bedobtam (ez csak mellékes nem állt szándékomban jelentkezni). Vagy pl a burkolt fenyegetés amit kaptam hogy mi történhet ha tovább viszem az ügyet a csalásotokkal kapcsolatban de akár ezt a csatát is említhetném, Marci aktívkodik több helyen is de queen a szokásostól eltérően csak 1helyen kémkedi,ott ahol a flotta van,érdekes hogy itt nem merül fel pushing gyanú sem mert ugye itt már queen is a részese lenne aztán 3-4 véglegest megúszni az már talán kicsit sok lenne.


    Ui: Tywin remélem még sokszor leírod hogy nem történt vásárlás mert az belefér majd GO és GA félrevezetésbe is,örömmel gyűjtögetem ezeket!


    Valamint a Fikciós hozzászólásokra csak annyi a válaszom hogy a "fikcióim" valahogy mindig közel állnak a valósághoz, hogy a magánnyomozói képzettségemnek köszönhető-e azt viszont nem tudhatom.

    Nem rakhatok fel konkrétumokat mert Trockij azonnal törölné a hozzászólásom és tiltana szokásához híven,de legyen! Aki szeretne bizonyítékokat szívesen megosztom vele privátban mondjuk e-mailen.


    Ui:

    Allkiller,valakivel nagyon össze keversz de megbocsájtom! :) (azt azért leírhatnád hogy milyen múltal csak hogy én is tudják róla)


    Tywin: annyit sem érdemelsz hogy válaszoljak úgyhogy nem teszem, de annyit hozzá fűznék hogy remélem azért vissza adta az országos cimbid (queen) az 50ropit az accért amit vettél neki! Vannak akik a bizonyítékokkal igazolt végleges bannokat is simán megússzák még másoknál a feltételezések is elegendőek... :puke:

    egyszerű a matek, akik no acs-t kérnek védelem df-t nemakarnak, viszont ha nincs acs, akkor nem 5 flotta ellen kell védekezni hanem 1 ellen. már is jobb a matek főleg hogy a no acsosoknál, nagy gazdaságok vannak. szóval ők adott esetben könnyebben védekeznek az ellenfél ellen.

    Azért megnézném azt a védelmet amin az 50k DSed nem megy át 1v1be. Már is jobb a matek NEKED,a NO ACS konkrétan csak a te előnyödre válna. Nem gondoltam volna hogy Gullcsi valaha is ezüst tálcán kínálná fel a szövijét hogy azt csak te tudd gyalulni de úgy tűnik itt már semmi sem lehetetlen. :puke:

    10 eco ha nincs olyan akkor a 8x


    0.5 deu

    80% DF

    32x kutatás

    ACS MARAD ( Gratulálok Gullcsi! Intézed hogy ne tudja senki védeni a szövid ha már te magad sem teszed más se tegye, és a sok buta be is áll a sorba xD)


    Védelem DFbe , túl sok a teki.