Beiträge von Devil666

    Kedves játékosok.


    Van egy ötletem miszerint a fentmaradó accokat amikkel már nem játszotok átadhatnátok más játékosoknak (akár zöldeknek is) hogy annyival is többen legyünk a 3 céluniban és ne vesszen kárba munkátok gyümölcse. Meg is kezdeném a sort egy szövitagunkal



    Van a szövetségben egy 30millió pontos account amivel már nem kíván foglalkozni az account tulaja ha esetleg valakit érdekelne jelezze.


    (Kérem a Modokat ne helyezzék át a témát itt átláthatóbb mint 16 unit végig szambázni. Köszönöm előre is!)

    Tisztelt Team tagok és Játékosok!


    Volt szó arról hogy az összevonás most annyiból másabb módon zajlik hogy senki nem fog kapni ingyen költözéseket mint azt előtte ha esetleg már foglalt az a pozíció amin voltál exodus unin.


    Tegyük fel hogy van bőven olyan játékos mint én akik azért költöztek SAval egy adott helyre mert mondjuk ott jobb a termelés számukra gondolok itt a deu miatti 15ös pozíciókra vagy akár másoknál a fém miatti 8as pozi de gondolhatnék itt egy olyan helyre is ahová szövi szinten cuccoltunk be, tegyük fel hogy mondjuk az a hely már foglalt itt -ott és van akit attól jobbra van akit attól balra raknak a szöviből vagy 8as pozíció helyett 5ösre kerülne egy adott bolygó stb stb...


    Ha én költöttem rá hogy minden ott legyen ahol, akkor ez nem egyfajta megkárosítás a GF részéről amennyiben nem kapunk ingyenes költözést? Mert én így gondolom és szerintem nem leszek vele egyedül.


    Ezzel kapcsolatban szeretnék választ kapni, valamint érdekelne a játékosok véleménye is még most összevonás előtt! Köszönöm mindenkinek aki érdemben hozzá tud szólni!

    Át vagyunk b@szva megint!


    Trockij. Nem azért dühösek a játékosok szerintem,levezetem aztán aki akarja majd megerősíti vagy cáfolja.


    - Be lett lengetve az összevonás nem lett belőle semmi.


    - Aztán a beállítás módosítás, nos ebből sincs semmi.


    - És még mindig egy szar rendszer szerint vannak megoldva a módosítások! Akik veszik a fáradtságot hogy szavazzanak az számítson,aki nem veszi a fáradtságot az ne számítson bele,mert ez egy nagy marhaság! Milyen szép is lenne ha pl itt Magyarországon mindenki aki nem megy szavazni azt úgy könyvelnék el hogy nekik jó az ami van és azért nem mentek szavazni... tetszik érteni? Hogy mennyire egy rakás sz@r az a rendszer ami ide alkalmazva van? Tökéletes példa erre Kallisto! Pl a korábbi szavazásnál is többen akartak nagyobb DFet Ursán mint az alap 30at, és valahol viccesnek tartom hogy a többség akarata az ami számotokra nem mérvadó,mert aki nem szavaz azt úgy jönyvelitek el hogy neki így is jó! Persze lehet azzal jönni hogy mert a GF így még úgy! Van rá ember Lorovus személyében,írjatok nekik hogy ez itt nem működik mert több az inaktív meg a vakációmódos gamer mint akik aktívan játszanak. A szavazók szavazatai számítsanak,ha 1emberrel több akar nagyobb DFet pl akkor az legyen érvényesítve,ne 70%okat nézegessetek a semmiből!


    - Te magad is azt állítod hogy az összevonás nem biztos, mégis vártok a beállítás módosítással amég ez ki nem derül,a kérdés adott... ha nem biztos az összevonás akkor miért vagy mire várunk???


    -Chuck leírta szépen,be is likeoltad azthiszem, kb 5perc megcsinálni egy ilyen beállítás módosítást. Nehogy leterheljétek magatokat,várjunk mert mitől ne, ebből áll az életünk, várunk arra hogy mi nem lesz abból ami be van ígérve,csak ugye itt a skála megit 1-2héttől - januárig terjed mire megtudjuk lesz-e egyáltalán összevonás. Miből tartana megcsinálni ezt hogy ne csináljatok se***t a szátokból? 5perc? Vagy Uninként 5perc? A GF szerződésben foglalt napi 2 órába belefér.

    a kozeljovoben lesznek valtozasok, melyek nagyon remelem, h pozitiv hatassal lesznek ratok es a jovore nezve is ;)

    Trockij, a beállítás módosításra gondoltál? Vagy jól sejtem hogy van attól nagyobb dolog is:?:

    Hónapokig húzva voltunk hogy lesz összevonás, aztán kiderült nem lesz. Aztán ugyan ez meg lett csinálva a beállítás módosítással, konkrétan h*lyének vagyunk nézve. És ezt nem csak én látom így! :(

    Trockij! Volt jó pár fórum téma ahol személyesen te figyelmeztettél embereket OFFért 1:0


    Magadra vetted máskülönben nem kaptam volna bannt. 2:0


    "A soraim között pedig az van, amit te oda látsz és nem az, ami valójában ott van.. 3:0


    A védőnek mielőbbit!


    --


    Részemről itt befejezettnek nyilvánítom részemről. A továbbiakban bármilyen nemű provokációt / sértegetést - akár burkoltat is - a megfelelő büntetéssel jutalmazzuk."


    Itt egy kis zavart érzek az erőben :D hagyom hogy te magad gyere rá mit írtál,biztos fáradt vagy ezért nem megy ez most "a soraim között az van amit te oda látsz" + "A továbbiakban bármilyen nemű provokációt / sértegetést - akár burkoltat is"

    A tiltásaid előtt kérlek ne felejtsd el végig olvasni ezt a két tőled idézett dolgot! 3:0 de legyen ma karácsony csak neked ,legyen igazad.


    "Nem vettem semmit sem magamra, bár konkrétan megneveztél, így megtehettem volna.. 2:0"


    Az ehhez hasonló megnyilvánulásaid miatt mondom hogy istennek képzeled magad (Mr. T. Nevét a szádra hiába ne vedd).


    Lendülhet a bannhammer, igazold vissza azt amit már eddig is jól tudtunk! Pofára megy már ez az egész! Ne felejtsd el te miket tettél vagy épp nem tettél!


    "a soraim között az van amit te oda látsz"


    itt is szeretném kérni mint ahogy azt már jegyrendszerben is megtettem!


    Ne provokálj és ne sértegess! És egy kis toldalék: ne nézz hülyének mert azt nem szeretem!


    Köszönöm!

    Tisztelt Sheldon!


    Nagyon igyekszel azon hogy fogást találj rajtam de nem fog menni. :cookie:

    A védő folyamatosan feljött amikor mentünk felé, minden egyes alkalommal hosszú-hosszú ideig. Fogás kb azóta van rajta mióta hr-ek fedik a támadásokat aminek csapója előtt folyton fent volt a védő kivéve azt a pár alkalmat amikor ki tudtuk épp trükközni lassításokkal. Most azért van rajta fogás mert mint azt már írtam folyamatos támadásokkal bombázzuk szövi szinten. Nincs értelme a támadásjelzőnek ha folyamatosan mennek feléd,ez gondolom neked is érthető.


    Silentium Augnorum - hallgatni arany. Ez rád is érvényes,ha nem vagy tisztában az előzményekkel... ezzel csak a saját megítélésed rontod. Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.


    Fentebb már kifejtettem,a többit az értelmi szintedre bízom,hogy mennyire vagy képes felfogni vagy elfogadni azt az már nem rajtam múlik.


    "Kicsit gondolkozz!"

    Írtad nekem,a tanácsom csak annyi hogy legalább a saját tanácsod fogadd meg! ;)

    Akkor te miért vetted magadra?


    Csak az igazat írtam! Konkrétan lehülyéztél de oké nem veszem magamra a sértegetésed. A soraidban az is ott van burkoltan hogy nem tudok játszani, gondolom a puszta véletlennek és a szerencsének köszönhetem hogy annó 6-8db csatám volt a top10ben egyszerre, ez provokáció volt részedről. A csatához hozzászóltál de annak semmi köze nem volt a csatához. Ez viszont egy OFF. Ilyenkor hol van a törvény vas szigora? Már ezen sem lepődök meg csak mélységesen felháborít.


    "Édes a bosszú, bizony. Sötét verembe lök, de istenien oltja a szomjat."


    Trevor Noah

    Queent meggyötörtük kicsit, a növekvő nyomás miatt amit a folyamatos támadások biztosítottak muszály volt nélkülöznie a riasztót.


    Ui: mivel a téma zárva lett és kaptam egy bannt is az igazságért, így itt kell feltennem a kérdést hogy Trockij miért Offolhat,Sértegethet és Provokálhat engem, a szabályzat mindenkire vonatkozik tudtommal nem csak a játékosokra hanem kollektíven mindenkire még a GA-ra is!


    Ahhoz a hozzászóláshoz annyit fűznék hozzá hogy itt a bizonyíték hogy a kacsa tud úszni,eddig is tudott (bár ezt már 5.ik osztályos biológiából városiként is tudni illik) a víz eddig se volt hülye csak a gátat leengedő ember miatt a sok sárban nehéz úszkálni a kígyók között.



    Ezen az időponton (14-10-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Devil666 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 10.000

    _________________________________________


    Védő the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Szemetesek 500

    Csatacirkáló 2.500

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Devil666 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 9.998 ( -2 )

    _________________________________________


    Védő the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 221.250 Deutérium


    A támadó összesen 170.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 221.500.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 24.018.000 fém és 30.924.000 kristály lebeg.

    A támadó 221.250 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 23.958.000

    Kristály: 30.844.000

    Deutérium: 191.250

    A támadó(k) nyeresége 54.993.250 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -80.000.000

    Kristály: -103.000.000

    Deutérium: -38.721.250

    A védő(k) összesen 221.721.250 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    Részemről sajnálom de egy csalóval aki mögé maga a GA áll oda hogy védje nehéz bármit is kezdeni! Viszont az már egy jó pont hogy a támadásaink hatására kikapcsoltad este hajnali 3ig a hangosbemondót Zik. Ez az a csata ami a GAnak köszönhetően jöhetett létre,a te csatád! Tapsot neki megérdemli! Szegény nagyon sokat dolgozik azért hogy a csalók ne legyenek tiltva mint ahogy azon is hogy a Zikre leselkedő veszélyforrásokat hárítsa! Tapsoljuk meg őt elvégre neki köszönheti zik ezt a lenyűgöző farmot ellenem. Trockij te magad vagy az álszentség mintaképe! Gratulálok! :beer:Zik, kend a hajadra a profitot!



    Ezen az időponton (14-10-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 30.000

    _________________________________________


    Védő Devil666 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 10.082

    Kémszonda 164

    Rakéta kilövő 35.297

    Nehéz lézer 47

    Ion ágyú 13

    Plazmatorony 30

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 29.963 ( -37 )

    _________________________________________


    Védő Devil666 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    13.875.005 Fém, 3.157.840 Kristály és 1.519.928 Deutérium


    A támadó összesen 3.145.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 115.466.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 6.382.200 fém és 6.542.400 kristály lebeg.

    A támadó 18.552.773 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 19.147.205

    Kristály: 8.220.240

    Deutérium: 964.928

    A támadó(k) nyeresége 28.332.373 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -106.480.005

    Kristály: -25.118.840

    Deutérium: -2.419.928

    A védő(k) összesen 134.018.773 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    lehet hogy puskass94ről keveset tudni de még mindig jobb mint a te eseted Marquez,rólad mindenki tudja mennyit is ér a te "barátságod" és becsületed (tudod az a fogalom ami számodra nem jelent semmit) meg hogy meddig tartanak nálad a nagy accountok... :lol: Marquez, elég sokáig játszottam velük hogy tudjam mire képesek, pl queen még 16órát is nehezen képes ébren lenni de az egyik nagycsatájánál laza 2-2.5napot egyhuzamban lenyomott ébren,ilyen kis érdekességek vannak. Amikor nálunk voltak tisztán játszottak és szerintem Tywin még mindig tisztán játszik és még mindig azt mondom hogy az egyik legjobb játékos annak ellenére hogy már nem vagyunk jó viszonyban. Itt queenen van a hangsúly az érdekességek terén.