Posts by Bender

Helló,

mivel körvonalazódni látszik, hány cél uni lesz, így Polarison körbekérdezgettem beállítások szempontjából így lerom ott milyen beállításokat látnának jónak,

ha 2 cél uni lesz bányász és flottás onnan akikkel beszéltem mindenki bányászra jönne így én csak azokhoz a beállításokhoz adnám a voksomat/voksunkat, miért is szólnék bele egy flottás uniba ha nem ott fogok játszani... így azt sem értem akik flottásra mennek miért adnak ötleteket bányász szerver beállitásaihoz.... na mindegy.

Szval BÁNYÁSZ:

Eco: 8x
    Kutatás:16x
    Flotta békés: 3 max 4 az FSek miatt a nagyobb elég gáz lenne, de nem kivitelezhetetlen.
    Flotta háborús: 1x
    Galaxisok száma: na erre semmi jót nem tudok mivel nem tudni hányan lesznek... szval 4-5-6 :lol:
    DF: 50% vagy nagyobb ( attól h valakinek nincs ideje mindig figyelni még rá rá jön hogy körbenézzen szval a DF az jól jön bányászra is

DiDF: 0 (minek? régen se volt és mindenki itt menőzik hogy bármekkora tekit átüt. akkor hajrá)
    Deu: 0,5
    Bolygómező: 25-30
    ACS: ON
    Kém: off

Kevés a játékos a régi szerverekhez képest, de ez is köszönhető a 2-3 ++++ hadi speednek, kezdetekkor volt 1 es speed midnenre és tök jó volt csak többet kellett taktikázni, most sok ismerősöm azért nem jön vissza mert 2x esen már pár óra alatt lekapnak minden holdat és erre nincs idejük hiába ott a telefon és 5 percenként fellehet nézegetni.
    1x is vészes már azért de legalább az ember nyugodtan tud aludni legalább 6 órát, ha le is esik 1-2 hold még tud reagálni :phatgrin:

Nos nekem ugy kb ennyi amit hozzá tudtam fűzni
    Szép estét!:thumbsup:

"Az egyetlen függőség, hogy az életformák épületeinek működéséhez is energia kell, de egyébként nem foglalnak el például bolygómezőket, amikor azok megépülnek."

Bender jol irta, csak kimasoltam a teljesbol :)

Ez elég x.rul van fordítva, kell energia de nem fogyaszt energiát!

Mint a gravi tech, kell hozzá de csak mig kikutatod.

Nem olyan mint a Crawler hogy folyamat eszi az energiát.

Elkezdtem tesztelgetni aztán már matekoltam hogy hány napműhold kellessz vajon ide? XD.

Frissités óta már szövitársnak is ez a probléma elfeketedik a kijelző folyton és neki is csak ogame.nél

Ha elforgatjuk a telefont visszaáll.

Elég idegesítő...

Azóta feissitettem a telót szedtem le másik böngêszőt stb de sekmi nem oldotta meg esdig a problémat sajnos

másik GF játékot leírhatsz bátran :) ezek után meg pláne kíváncsi vagyok, h melyik ez a játék :)

gandalf, elméletileg az exp-hez nem nyúltak hozzá..

Azért bizros ami biztos 😁

Gladiátuson vagyok v be mindig mert meguntam, de törölni nem akarom xD.

Ott van 1 ember aki állandoan jön ha V be vagyok.

Az én társamat úgy verték be, hogy közben V ben volt :/ De a support nem nagyon hajlandó semmit tenni :(

Sajnos a v módos támadast már én is tapasztaltam, de NEM ITT.

Másik GF játékba (ennyit irok mert nem tudom h nevén nevezhetem e) engem is támad 1 ember folyamatosan hiába vakáció módba vagyok, érdekes módon csak az az 1 és folyamatosan :D na mindegy.

Itt ez a veszely nem fenyeget mert eddig talán 1x voltam V be akkor is horgásztúra miatt amúgy meg mindig online vagyok :beer::lol:

Én eddig laptopról vettem észre, igen arra gondoltam én is, de nem vagyok 100%ig biztos benne, hogy az történt. Azóta figyelem, hogy véletlenül se állítsam át az egérrel.

Akkor mostmár tudhatod 100%ra :D

Én is véletlen vettem észre ráadásul szállitásnál hogy a görgő még a bolygók közt is változtat aztán rossz helyre küldtem a nyersanyagot emiatt...:dash:

Telefonról vagy asztali gép/laptopról toljátok?

Nekem a % csak laptopról állítódott el mindig. Nagynehezen rájöttem, hogy ahogy görgetem lefelé az oldalt hogy a küldés gomra kattintsak akkor ha az egeret közben áthúzod a százalék állító részen, mivel lefelé görgetsz lentebb viszi a százalékot.....

Természetesen NEM jelzi hogy lentebb ment a százalék csak miután kiküldted akkor látszik hogy több óra mire visszaér az exp...

Azóta a csúszkát húzom inkább szélen...

Amit hoz az exp az most nekem is jópár napja kaki, de hát egyszer fent egyszer lent :)

Na lassan csak meglesz az a 75 misis fullos kör 😁

Expedíció eredmény [2:73:16]06.04.2022 14:26:34

Tőle: Flotta parancs
    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

72.000.000 Fém elfogva.

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

Majdnem fullos 😁

Tőle: Flotta parancs

Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

71.250.000 Fém elfogva.

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.