Beiträge von Strank

    Szerintem leletek nélkül is aránylag egyszerűen összelehetett rakni kinek mi tetszik. Igaz zsákba macska volt a random próba, de előbb utóbb beadta( akár az expek ). 10+ bógyeszt összeraktam kb 1 hónap alatt. Akkor leletekkel? Gyerekjáték :) Ne az legyen, hogy megvan az egész egy hét alatt és game over.

    Én uni 4ben kezdtem. Sose felejtem el mikor betoltam vagy 10 plazmatornyot, istenem mekkora sztárnak éreztem magam, még fselnem se kellett, vagy 2 napig utána leszedtek én meg csak pislogtam. Na mondom ez így nem lesz jó. Uni5-re nem nagyon emlékszek. Na de Uni6, nálam az vitte a pálmát, lettek is bajok a nem alvás miatt. Velociraptor néven toltam még akkor. Sokan voltunk haverok, mentek a csaták is. Hol ezen az oldalon voltam, hol azon :D Gurat papa is benézett hozzám, ha jól emlékszek valami repülő előre nyomuló bikák voltak az avatarod, jaj de utáltam xD ( bocsi ) Utána is be-be néztem több uniba, de valahogy ellaposodott az egész. Azóta Merkurt tolom a kezdetek óta. A 3 class megjelenésének nagyon örültem, ahogy most a lifeformsnak is. Be is reggeltem az új Yildun uniba, hát mit is mondjak a toplista úgy nézki mint Merkur összevonás után. A top1nek 25x annyi pontja van mint nekem, jó mondjuk ez nem is annyira izgat mint Merkur uni, amit nem terveztem abbahagyni, remélem közös nevezőre jutunk a bányász( 0% Didf ) és a flottás uni kapcsán és mindenki mehet ahova akar. Teknős vagyok ezt nem is tagadom, nekem ez a játékstílus tetszik és ha elveszik az a sok nyersanyag az univerzumban, hát elveszik, az én bányáim termelték meg :) Azóta alszok is mint a bunda. És ha beis zúznak, mert előbb utóbb az lesz, az nem Didf-es uniban lesz. További szép napot :)

    Nem tudom, hogy volt e már erről szó, de megkérdezem.

    A Lifeform-on belül a népességnél van ugye az :


    Élőhely

    Elérhető

    és az Elégedett


    emberek száma.

    Ez lehet hogy csak nekem nem világos, de hogy lehet például az élőhely 10.000, az elérhető ember száma 12.000, ebből elégedett 15.000.?

    Én eddig laptopról vettem észre, igen arra gondoltam én is, de nem vagyok 100%ig biztos benne, hogy az történt. Azóta figyelem, hogy véletlenül se állítsam át az egérrel.

    Az a baj, hogy a játék haldoklik, ezt mindannyian tudjuk. Ezek a kérések, összevonás, beállítások változtatása stb stb, csak időhúzás... Ettől függetlenül e néhány megmaradt játékosnak jogosan esik xarul ez az egész. ( Amilyen világban élünk, ne csodálkozzatok... ) Én személy szerint örülök hogy van még ember a magyar teamben, aki próbál foglalkozni a game-el. Itt még mindig a GF a probléma.

    PC-n expelésnél próbáld meg az ENTER használata nélkül kiküldeni a flottát, csak simán kattintgatni a következőre. Mobilon nekem nincs vele gond.